Sari la conținut

Breaza Biker's Fest 2009 - editia a 4-a


Stephon
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 247
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Mai anul trecut m-am simtit foarte bine, locatia imi place la nebunie. Mai putin treaba cu masinile si satenii din jur care au venit ca la balci...dar sper ca anul asta sa fie mai bine. Eram dupa accident asa ca am venit cu masina, acum cred ca vin pasagera ca mi-am vandut motorul...dar tot vin! Aduc brigada de oameni petrecareti!

Aaaa...si va rugam, mai multe locuri cu umbra, pls!!! :unsure:

post-7727-1248984368_thumb.jpg

post-7727-1248984412_thumb.jpg

Editat de ravenitza
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O intalnire la care nu am ajuns niciodata din pacate.Anul asta pica nasol pentru mine -dupa concediu.PROMIT CA FAC TOT CE IMI STA IN PUTINTA SA AJUNG.M-am scarbit de intalnirile cu iz comercial.Asta nu este una din ele si am auzit numai vorbe bune.Sa ne vedem cu bine.Un numar de telefon pentru informatii suplimentare si alte cele?

Am intrebat si nu mi s-a raspuns.Am inteles eu bine sau este o intalnire doar intre prieteni?Nu as vrea sa ma simt in plus.Deci?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am intrebat si nu mi s-a raspuns.Am inteles eu bine sau este o intalnire doar intre prieteni?Nu as vrea sa ma simt in plus.Deci?

Deci,,,,,,, vino , prieteni din toata tara.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am intrebat si nu mi s-a raspuns.Am inteles eu bine sau este o intalnire doar intre prieteni?Nu as vrea sa ma simt in plus.Deci?

 

 

da adik fara figuri de bucuresti,sau alte zone,si cand zic figuri ma refer la cei careisi cumpara motor pt k e cool si agatzi pitzipoance. :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cand umblii cu monopost nu cred ca iti arde de agatat,nu?Uita-te sa vezi ca sunt vechi in bransa si nu cred ca ma incadrez printre cei de care spui tu.Fac tot ce pot sa ajung.

Mesaj completat

Cand umblii cu monopost nu cred ca iti arde de agatat,nu?Uita-te sa vezi ca sunt vechi in bransa si nu cred ca ma incadrez printre cei de care spui tu.Fac tot ce pot sa ajung.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai anul trecut m-am simtit foarte bine, locatia imi place la nebunie. Mai putin treaba cu masinile si satenii din jur care au venit ca la balci...dar sper ca anul asta sa fie mai bine. Eram dupa accident asa ca am venit cu masina, acum cred ca vin pasagera ca mi-am vandut motorul...dar tot vin! Aduc brigada de oameni petrecareti!

Aaaa...si va rugam, mai multe locuri cu umbra, pls!!! :unsure:

buei.... mi-am vazut cortu si tzoacla . raven.. dau o bere pt poza asta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cand umblii cu monopost nu cred ca iti arde de agatat,nu?Uita-te sa vezi ca sunt vechi in bransa si nu cred ca ma incadrez printre cei de care spui tu.Fac tot ce pot sa ajung.

Mesaj completat

Cand umblii cu monopost nu cred ca iti arde de agatat,nu?Uita-te sa vezi ca sunt vechi in bransa si nu cred ca ma incadrez printre cei de care spui tu.Fac tot ce pot sa ajung.

 

 

loooooooll.......unde dai si unde doare,eu ziceam in general nu ma refereamla tine.

 

nu cred k e cazu sa vb de vechime in bransha ..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

loooooooll.......unde dai si unde doare,eu ziceam in general nu ma refereamla tine.Poate ca nu,dar se putea interpreta gresit ca ai safirmat chestia exact dupa intrebarea mea,nu?In fine,nu mai conteaza.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am fost si eu anu trecut acolo.. si as fi venit pt bulzu si pastrama de oaie ca tare bune o fost...insa uichendul ala e dat marii..

insa pt cine vrea sa mearga, sa mearga din toata inima ca merita!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bulz ,bere ,pastrama, bulz bere pastrama, si ar la fel Asta o sa fac la BREAZA :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai tata, anul trecut eram plecat in concediu, anul asta sunt in concediu iara.. WTF?? :rolleyes:

 

Pai tu ti-l faci cu mana ta :huh: si te mai si miri. :lol:

 

Stephoane anu trecut m-am dus ca babalacii la greci in concediu...si am ratat intrunirea. Anul asta ne vedem acolo inca de vineri. Abia astept...formatia aia vine pana la urma? :huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bravo pt prezentare. treaba cu pensiunile si tot ce trebuie nota 10. noi cei din buzau cred ca o sa venim cativa mai mult ca sigur :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...