Sari la conținut

INVITATIE PENTRU MOTOCICLISTI


zimbra
 Share

Postări Recomandate

:angryfire: Va invitam pe data de 31 iulie- 2 august la intalnirea moto a Zimbrilor din PIATRA -NEAMT. :D

Intalnirea va avea loc in zona Bicaz la Pensiunea Baicu

Pentru mai multe detalii ne puteti contacta la numerele de telefon :

- 0745 / 852375 Muraru Romeo

- 0744 / 797710 Manole Ovidiu

- 0734 / 804539 Albu Catalina

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va invitam pe data de 31 iulie- 2 august la intalnirea moto a Zimbrilor din PIATRA -NEAMT.

Intalnirea va avea loc in zona Bicaz la Pensiunea Baicu

Pentru mai multe detalii ne puteti contacta la numerele de telefon :

- 0745 / 852375 Muraru Romeo

- 0744 / 797710 Manole Ovidiu

- 0734 / 804539 Albu Catalina

Exista ceva hotel/motel pe acolo sau e un eveniment exclusiv pentru cei pasionati de stat la cort? Ce se intampla de fapt acolo, poti sa postezi un program?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Exista ceva hotel/motel pe acolo sau e un eveniment exclusiv pentru cei pasionati de stat la cort? Ce se intampla de fapt acolo, poti sa postezi un program?

este si motel (de fapt, casute sau camere), se apote merge si cu cortul si preturile sunt...de criza

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

este si motel (de fapt, casute sau camere), se apote merge si cu cortul si preturile sunt...de criza

 

:D F tare,incerc sa ajung si eu :)

 

Recomand intrunirea,organizatorii sunt oameni de nota 10 si sunt sigur ca tot de nota 10 va fi si intrunirea ;) :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D F tare,incerc sa ajung si eu :)

 

Recomand intrunirea,organizatorii sunt oameni de nota 10 si sunt sigur ca tot de nota 10 va fi si intrunirea ;) :lol:

Multumim calduros pentru aprecieri, sper sa ne ridicam la inaltimea lor

Pentru mai multe amanunte despre loc, activitati, drum, etc

/index.php?showtopic=396739

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Blues Riders Gheorgheni va fi acolo intr-un numar cit mai mare posibil. Dupa cum am promis eu Catalinei. Simbata in jurul amiezii sper ca vom fi acolo. Vineri noaptea avem nunta la un membru Blues Riders, de asta venim simbata.Ati fost si sunteti oameni de treaba, sper sa fie la inaltime si intrunirea!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Blues Riders Gheorgheni va fi acolo intr-un numar cit mai mare posibil. Dupa cum am promis eu Catalinei. Simbata in jurul amiezii sper ca vom fi acolo. Vineri noaptea avem nunta la un membru Blues Riders, de asta venim simbata.Ati fost si sunteti oameni de treaba, sper sa fie la inaltime si intrunirea!

Va asteptam! Drum bun!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

este si motel (de fapt, casute sau camere), se apote merge si cu cortul si preturile sunt...de criza

Maine seara sunt acolo impreuna cu sotia.

Mesaj completat

Am fost acolo, am vazut si parerile sunt amestecate. Felicitari pentru organizatori, muzica a fost buna de genul Rammstein, ACDC si Metallica, locatia a fost orecum OK si hotelierii au fost de k.k.t, ca de exemplu in noaptea de sambata spre duminica era mare chef de manelari acolo, plus ca pe la 7 dimineata m-a trezet un scandal intre unul care inca mai era la baut si aia din carciuma ca cica i-au luat 200 de mii de lei (eu la banii astia cred ca mi-as putea achizitiona o masina nou Mercedes sau asa ceva) pentru doua cafele si doua beri. Drumul ala de 16 km de enduroaie m-a chinuit si m-a umnplut de praf, buda nu a fost OK, casuta avea miros de casa de la tara, dar ce m-a impresionat pozitiv e ca organizatorii au pus suflet, mai ales Catalina...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Maine seara sunt acolo impreuna cu sotia.

Mesaj completat

Am fost acolo, am vazut si parerile sunt amestecate. Felicitari pentru organizatori, muzica a fost buna de genul Rammstein, ACDC si Metallica, locatia a fost orecum OK si hotelierii au fost de k.k.t, ca de exemplu in noaptea de sambata spre duminica era mare chef de manelari acolo, plus ca pe la 7 dimineata m-a trezet un scandal intre unul care inca mai era la baut si aia din carciuma ca cica i-au luat 200 de mii de lei (eu la banii astia cred ca mi-as putea achizitiona o masina nou Mercedes sau asa ceva) pentru doua cafele si doua beri. Drumul ala de 16 km de enduroaie m-a chinuit si m-a umnplut de praf, buda nu a fost OK, casuta avea miros de casa de la tara, dar ce m-a impresionat pozitiv e ca organizatorii au pus suflet, mai ales Catalina...

Sper ca la intalnirea de la anul sa prevedem o locatie...unde sa vina fara probleme si prietenii vitezani si chopperisti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Sper ca la intalnirea de la anul sa prevedem o locatie...unde sa vina fara probleme si prietenii vitezani si chopperisti
As dori sa fiu alaturi de voi la fiecare intalnire dar...nu e material si timp. Cred ca omul a criticat constructiv, bagati la cap si remediati. Avem cu totii de castigat.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...