Sari la conținut

A Inceput Sezonul


orestte
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 549
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ai ID-urile multora dintre noi la profil sau in semnaturi. fa o colectie si intreaba care cand iese, e mai usor sa afli asa, ca sa nu mai spun ca e si rapid :friends:

 

Si pana la urma, nu m-am lamurit... esti sau nu frate cu purice? :lol:

 

 

LE: noaptea poti merge si cu faza scurta :)

 

 

Pai eu merg tot timpul cu faza scurta doar cand am pe cineva in fata mai dau faza lunga sa il vad mai bine :)

...cu purice nu's sigur inca tre' sa mai investighez :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:friends: poti sa fii ce vrei tu ma daca te straduiesti

 

 

de ce va luati numai de mine? sunt mai slab de inger? am un iq mai scazut? sunt destui motociclisti in iasi. dar....... trebuia sa fie om si pentru "postul" asta. lasa ca mertan e fraieru nostru, ne baga p in gura lui tot timpu, il facem de cacao pe la petreceri... ca deh... sa ne simtim adevarat. faceti ce vreti voi. am sa fiu baiat fin cu cine ma respecta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de ce va luati numai de mine? sunt mai slab de inger? am un iq mai scazut? sunt destui motociclisti in iasi. dar....... trebuia sa fie om si pentru "postul" asta. lasa ca mertan e fraieru nostru, ne baga p in gura lui tot timpu, il facem de cacao pe la petreceri... ca deh... sa ne simtim adevarat. faceti ce vreti voi. am sa fiu baiat fin cu cine ma respecta.

 

:friends: :cheers: :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut !

Sint Alin si am o Aprilia Pegaso 650 de care-s multumit. :angryfire:

Vreau sa cred ca fac un fel de eunduro cu ea..., dar sint la inceput si mai am muuult de invatat....; am doar 4 mii de km la activ.

In rest, am 32 ani si sint arhitect.

Caut motoristi pt excursii...

 

Ciao Aline :angry: uite ma uitam printe motociclisti , si am vazut poza atasata de tine.... e facut chiar la mine acasa , ma rog , cativa km:) sper sa ne vedem cu bine prin zona sezonul asta. Cata. YM: catachuppy Bafta sa asfalt uscat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ciao Aline :angry: uite ma uitam printe motociclisti , si am vazut poza atasata de tine.... e facut chiar la mine acasa , ma rog , cativa km:) sper sa ne vedem cu bine prin zona sezonul asta. Cata. YM: catachuppy Bafta sa asfalt uscat.

 

 

e din 2006 postarea domnului alin. a vandut aprilia, si vrea un ktm... :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e din 2006 postarea domnului alin. a vandut aprilia, si vrea un ktm... :angryfire:

 

 

aham:) vad ca ia amploare serioasa treaba cu cross-ul si enduro... eu am o honda CBR , nu m-as vedea calaring ceva enduro :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

numele mic :orestte

moto actual yamaha ttre inca un gpz, xtz si dnepr pe numele meu desi sunt vandute

imi place mult sa calatoresc si sa-mi fac prieteni

cine are vre-o problema de orice fel (chiar si sentimentala :angry: ) ma poate gasi la 0721535377 sau id mess: oorestte sau in fundatie (locul de intalnire al bikerilor din iasi)

 

 

eu am o problema cu tine......Vreau sa iti dau o bere ptr ca iti faci treaba bine si am fost mereu servit si la preturi bune

Editat de maryan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu am o problema cu tine......Vreau sa iti dau o bere ptr ca iti faci treaba bine si am fost mereu servit si la preturi bune

esti offtopic :angryfire:

 

mersi oricum (banuiesc cine esti :baldy:)

 

sa lasam topicu asta pt altceva da-mi PM daca e ceva

te salut

 

@mertan iti dau eu o bere sambata :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

care stie cand e festivalul moto in bacau anul asta ?

 

Salutare.Sunt Marian,din Bacau si detin un kawasaki zzr 600 vopsit original (asta pana maine ca azi il vopsesc iar )

Editat de maryan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca nu incerci nu ai de unde stii

 

 

dap, normal. initial si eu am vrut sa imi iau o aprilia pegaso , dar am zis ca tot mai bine e ceva sport...cine stie, poate urmatoarea o sa fie ceva enduro :angry:

 

care stie cand e festivalul moto in bacau anul asta ?

 

Salutare.Sunt Marian,din Bacau si detin un kawasaki zzr 600 vopsit original (asta pana maine ca azi il vopsesc iar )

 

 

cand afli sa imi spui si mie , sa ne vedem la o bericica :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...