Sari la conținut

A Inceput Sezonul


orestte
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 549
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

nu vreau sa fac alt topic.... e cineva dspus sa imi imprumute o motocicleta cu un consuma de 4-5 % inafara localitatii, pentru un drum de bucuresti? platesc.

 

va multumesc.

prietene daca PLATESTI iesi la acelasi consum cu a ta, ba mai mult...scrie ca nu te bazezi pe cbr tau si te cred :lol:...cat platesti ca iti dau eu cosum max 5% inafara la viteza de 120-130km/h

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

oricum eu acum sunt la munca si am venit cu motoru. plec acasa cu ea.

 

oresste. ma bazez pe ea, numai ca am nevoie de placute pe fata si ulei. si nu am bani acuma sa iau toate astea a mea ea 5.5 la mers intre 140-200.

mai mertane vina sa-ti dau niste placute de frana si ulei si dute la buc cu ea cu 200KM/H

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hello! Ma numesc Marian, sunt din SV, dar stau in Iasi de mai bine de 10 ani. Saptamana asta mi-a ajuns si mie motorul, un BMW F 650 din '98, negru. Pacat ca e vreme urata afara si parca nici nu as investi in numere rosii, pentru cateva zile cat nu ninge. Programare la RAR, tocmai pe 26 Ian. :P , mama lor de hoti. Ma dau si eu prin curtea Contis-ului, ca aici lucrez si imi mai fac inima rea tot gandindu-ma la primavara.

De pe forum, din cate vad, cunosc doar pe Mariuca si pe Mertan, ne-am intalnit pe la scoala de moto, :laugh: (trebuia si asta facuta) si cred ca am mai multi prieteni motociclisti, dar fara motocicleta, decat cu motocicleta. Oricum, sper sa imi fac cat mai multi prieteni pasionati de 2 roti (motorizate :D ), de cum va incepe sezonul urmator.

 

Sa ne reauzim cu bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dupa cum am spus ManeloMotociclistule, cum zicea si Stefan, frateeeeeeee tu nu stii cum sa mai iesi in evidenta, dar din pacate de fiecare data iesi PROST. Numai dume scoti din tine, macar abtine-te pana se mai "raceste" poanta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ia nu va mai luati ma de Mertan. Vrea si el sa bea o cafea prin fundatie cu voi si voi tot il luati la impins vagoane ca e manelist. Uite, na, si eu sunt manelist, va luati de Mertan, va luati de Capitanu' Nemo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ia nu va mai luati ma de Mertan. Vrea si el sa bea o cafea prin fundatie cu voi si voi tot il luati la impins vagoane ca e manelist. Uite, na, si eu sunt manelist, va luati de Mertan, va luati de Capitanu' Nemo.

capitane "da-TE la fund "

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dupa cum am spus ManeloMotociclistule, cum zicea si Stefan, frateeeeeeee tu nu stii cum sa mai iesi in evidenta, dar din pacate de fiecare data iesi PROST. Numai dume scoti din tine, macar abtine-te pana se mai "raceste" poanta

 

 

ziceai ca iti faci motoru negru mat... sa dea necuratu sa imi zici ca vrei vre-un sticker de la mine. chiar si cu interventii de la altii nu iti fac. am vazut ca se poarta acum cu interventii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pentru mine e tot sezon... nu vad unde e problema. :)

La tine o sa se termine sezonul pe la 35 de ani, cand n-o sa te mai poti ridica din pat fara 5 algocalmine mestecate pe loc. N-o sa te mai poata ajuta nici bufnita nici liliacul :laugh:

Editat de Alveola
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ziceai ca iti faci motoru negru mat... sa dea necuratu sa imi zici ca vrei vre-un sticker de la mine. chiar si cu interventii de la altii nu iti fac. am vazut ca se poarta acum cu interventii.

 

:laugh:) mertane ma lasi fara cuvinte

 

1. Nu lipesc nici un sticker pe el, era si ideea de baza

2. E plina piata de asa ceva

3. Tu esti baiat bun asa de felul tau, dar la ce dume scoti din tine... iar daca nu tii la gluma si pui totul la inima, nu mai deschide subiectul asta, ti-am mai zis lasa-l sa se raceasca putin

4. As avea nevoie doar de un sticker "<?php echo 'Hello World!' ?>" ma pot ajuta ? (Geek stuff) :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

oricum eu acum sunt la munca si am venit cu motoru. plec acasa cu ea.

 

oresste. ma bazez pe ea, numai ca am nevoie de placute pe fata si ulei. si nu am bani acuma sa iau toate astea a mea ea 5.5 la mers intre 140-200.

 

:) Sigur n-ai alt motor pe ea? Mai umbla un pic la consumu' ala,sub 7 nu ia la viteza aia :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:) Sigur n-ai alt motor pe ea? Mai umbla un pic la consumu' ala,sub 7 nu ia la viteza aia :laugh:

 

 

alveola stie cat imi consuma... am fost la un drum cu el la gura humorului... stie bine ca era langa mine cand am pus benzina :P

 

si inca ceva... eram cu pasager

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

alveola stie cat imi consuma... am fost la un drum cu el la gura humorului... stie bine ca era langa mine cand am pus benzina :laugh:

si inca ceva... eram cu pasager

e drept, atunci a consumat si mai putin, ca impingea si pasagerul cand obosea mertan

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

alveola stie cat imi consuma... am fost la un drum cu el la gura humorului... stie bine ca era langa mine cand am pus benzina :laugh:

 

si inca ceva... eram cu pasager

 

pe langa faptul ca are un consum mic e si pe GPL :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...