Sari la conținut

Dau Jawa TS pe cat vreti voi


Mr_ORL
 Share

Postări Recomandate

Avand in vedere ca m-am mutat si am interdictie sa mai aduc acasa fiare, si stau in fata blocului cu o completa dar fara acte Jawa TS 638, o dau sa nu o mai tin degeaba in soare, pt ca nici pana acum n-am reusit sa fac rost de acte...

 

Asadar, spuneti si voi o suma modica pt un asa agregat, veniti cu banu, si luati-o....e buna atat de piese, cat si daca aveti ceva cadru cu acte, motoreta fiind completa si avand chiar si un far si o sa mai sexoase...

 

Am la ea si doua cauciucuri de strada(d'alea de reisareala), impreuna cu o janta fata, din diverse donatii, si alte piese de rezerva :cheers:

 

Bubele sunt la instalatia electrica si mai trage si aer fals, desi motorul e facut bine, iar telescoapele furcii fata sunt ruginite, dar am pe acasa si doua semeringuri noi pt furca...Tre mentionat si faptul ca are doua tevi de esapament de Minsk...

 

Va astept sa ma scapati de certurile cu familia, vecinii, administratora, etc :angry:

 

PS: ca o alternativa, primesc si o janghina de moped, d-ala cu pedale, nu cine stie ce, sa ma deplasez de la cei 8 km de Bucuresti unde ma voi muta, in oras, dar sa aiba acolo niste acte...Nu conteaza aspectul lui, doar sa mearga

 

PPS: nu fac licitatie ca nu imi sade in fire sa vand sau sa fac afaceri din asta, dar vr sa o dau cat mai repede, asa ca propuneti voi suma, cat credeti de cuviinta...Poze n-am cu ce sa fac pt ca nu mai am aparat foto, dar e completa si intr-o stare destul de buna(in special motorul, care sade inecat in ulei)

 

LE: e asamblata

Editat de Mr_ORL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din ce an e?

Dupa 90, nu stiu exact, dar momentan astept sa vad daca o salta persoana care o promis ca o ia...anunt daca e ceva :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu ii pui si tu o poza, ceva, sa o "faci de rusine"? :rock:

N-am, ca as fi pus... :laugh: Ii faceam daca ma ocupam de ea, sa o fac faina si sa o inmatriculez, dar daca tot o dau...si suma nu am cerut, am asteptat sa mi se ofere asa, oricat...Iar acum astept sa vb sa vina sa o ia persoana care s-a miscat cel mai repede...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pacat ca o vinzi....eu am vandut-o pe a mea cu 8 mil si avea acte cu numar vechi si propietar in viata ...deci ...parerea mea preturi de cacao ....nu mai vinzi nimic pe niste bani ok :| :rock:

mult succes la vanzare sau la gasirea unei motorete cu acte in regula ...incearca pe okazii...am vazut cate ceva ieftinache deja inscrise :laugh: bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Avand in vedere ca m-am mutat si am interdictie sa mai aduc acasa fiare, si stau in fata blocului cu o completa dar fara acte Jawa TS 638, o dau sa nu o mai tin degeaba in soare, pt ca nici pana acum n-am reusit sa fac rost de acte...

 

Asadar, spuneti si voi o suma modica pt un asa agregat, veniti cu banu, si luati-o....e buna atat de piese, cat si daca aveti ceva cadru cu acte, motoreta fiind completa si avand chiar si un far si o sa mai sexoase...

 

Am la ea si doua cauciucuri de strada(d'alea de reisareala), impreuna cu o janta fata, din diverse donatii, si alte piese de rezerva :rock:

 

Bubele sunt la instalatia electrica si mai trage si aer fals, desi motorul e facut bine, iar telescoapele furcii fata sunt ruginite, dar am pe acasa si doua semeringuri noi pt furca...Tre mentionat si faptul ca are doua tevi de esapament de Minsk...

 

Va astept sa ma scapati de certurile cu familia, vecinii, administratora, etc :laugh:

 

PS: ca o alternativa, primesc si o janghina de moped, d-ala cu pedale, nu cine stie ce, sa ma deplasez de la cei 8 km de Bucuresti unde ma voi muta, in oras, dar sa aiba acolo niste acte...Nu conteaza aspectul lui, doar sa mearga

 

PPS: nu fac licitatie ca nu imi sade in fire sa vand sau sa fac afaceri din asta, dar vr sa o dau cat mai repede, asa ca propuneti voi suma, cat credeti de cuviinta...Poze n-am cu ce sa fac pt ca nu mai am aparat foto, dar e completa si intr-o stare destul de buna(in special motorul, care sade inecat in ulei)

 

LE: e asamblata

 

 

am inteles ca ar fi o solutie cu cadrul acela de la mine... daca vrei vorbim si ma interesez mai departe...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pacat ca o vinzi....eu am vandut-o pe a mea cu 8 mil si avea acte cu numar vechi si propietar in viata ...deci ...parerea mea preturi de cacao ....nu mai vinzi nimic pe niste bani ok

mult succes la vanzare sau la gasirea unei motorete cu acte in regula ...incearca pe okazii...am vazut cate ceva ieftinache deja inscrise bafta!

Stiu, da faza funny e ca pe mine nu ma intereseaza suma in mod expres, am si specificat ca o dau pe cat vrea cineva sa se ofere...Asa, cam cum dai o pisica, sa nu o dai pe moca, pe o suma modica...

 

Mi s-a oferit, chiar mult peste asteptari, si sa fac o surpriza, am zis sa scad eu suma aproape la jumate :laugh:

 

am inteles ca ar fi o solutie cu cadrul acela de la mine... daca vrei vorbim si ma interesez mai departe...

Momentan e promisa, deci pe mine nu ma intereseaza, dar sunt sigur ca va fi interesata persoana care o va lua de la mine, asa ca iti voi comunica...

 

App, cadrul de minsk inca il am acasa, pt tine, dar nu mai stiu unde-s actele(ca m-am mutat si e vraiste totala), iar cand voi dezlega Jawa sa o dau, va trebui sa trimit si cadrul...daca te intereseaza, da-mi pm cu adresa sa il pun pe curier(transportul nu ar fi scump, cateva sute amarate de mii)...altfel, intra la aceasi regim(se va da pe suma aleasa de cel ce vrea sa il ia, care are nevoie de el) :rock: Buba e ca pt inmatricularea minskului ala tre sa alergi prin Topraisar dupa proprietar...

 

Mai am si o mobra completa inafara de motor, la donat, dar si aia e rezervata...daca nu o ia cel ce a zis ca o ia, intra pe forum, si se da moca...voi anunta toate cele, din timp...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...am interdictie sa mai aduc acasa fiare.....Am la ea si doua cauciucuri....impreuna cu o janta fata, din diverse donatii, si alte piese de rezerva...

Ok, daca tot e din donatii(o mare parte, mai si te-ncurca pe deasupra...), zii tu un pret.. sa n'o mai lalaim... ori cum ai de castigat, in aceasta situatie!

Licitatie? :laugh: ..pe vremea asta??

Editat de cristi 57
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut!

tu unde esti acum, in bucuresti? m'ar interesa furca de jawa cu semeringurile..daca o dai separat. poti pune un pret si sa imi trimit un mesaj?

multumesc . o seara buna

Nu o dezmembrez, o dau intreaga, si momentan e promisa toata, cu tot cu piesaraia de rezerva...Daca persoana nu vine sa o ia, atunci anunt :rock:

 

MR ORL ti-am lasat PM ! Astept si eu un raspuns , mersi !

Am vazut pustiule...Jawa cum am zis e rezervata, iar pt ce ai intrebat tu, asteapta sa vb cu omul sa vad ce si cum!

 

Ok, daca tot e din donatii(o mare parte, mai si te-ncurca pe deasupra...), zii tu un pret.. sa n'o mai lalaim... ori cum ai de castigat, in aceasta situatie!

Licitatie? :laugh: ..pe vremea asta??

Nu ceream eu Cristi, mi s-a oferit un pret si am dat-o...

 

Faza fun e ca io o dadeam pe cat se oferea, indiferent de suma, si culmea, nu stiu ce au crezut oamenii, dar doar o singura oferta am primit, la care am scazut chiar eu din pret, pt ca asa cum am zis, nu vr sa fac bisnita, ci doar sa scap de ea si sa mai amorsez si din datorii...Si totusi, desi am zis ca fiecare face pretul si nu a intrat nimeni sa vorbim, la alte topicuri se vindea piesaraie pe bani buni, la asa model...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

QUOTE : Am vazut pustiule...Jawa cum am zis e rezervata, iar pt ce ai intrebat tu, asteapta sa vb cu omul sa vad ce si cum!

 

Ok MR ORL :laugh: , astept sa vorbesti :P . Mersi mult :wacko: .

Mesaj completat

QUOTE : Am vazut pustiule...Jawa cum am zis e rezervata, iar pt ce ai intrebat tu, asteapta sa vb cu omul sa vad ce si cum!

 

Ok MR ORL , astept sa vorbesti . Mersi mult .

Ce se mai aude de Mobra MR ORL :rock: ? Hai ca fac cinsteee :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Ce se mai aude de Mobra MR ORL :laugh: ? Hai ca fac cinsteee :lol:

Din pacate, omu de o vrea nu vr sa renunte la ea....are planuri mari cu bucata aia de mobra incompleta!

Oricum, daca aflu ceva, te anunt :lol:

Mesaj completat

LE: s-au dat toate, atat Jawa, cat si cadrul de mobra si ce mai era...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate, omu de o vrea nu vr sa renunte la ea....are planuri mari cu bucata aia de mobra incompleta!

Oricum, daca aflu ceva, te anunt :D

Mesaj completat

LE: s-au dat toate, atat Jawa, cat si cadrul de mobra si ce mai era...

Ok ! :) Sa o stapanesti sanatos Schumy :makeout: & asfalt uscat :D .

Deci nimeni nu are sa-mi doneze si mie o mobra :wink: ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ok ! :) Sa o stapanesti sanatos Schumy :makeout: & asfalt uscat :D .

Deci nimeni nu are sa-mi doneze si mie o mobra :wink: ?

Bai nene esti disperant ,ba CU donat de Mobra, dar pune dracului mana si munceste ceva,spala masini, scara blocului, de un an de zile pe toate topicurile forumului astuia cersesti o MOBRA.Nu te mai suport, si Mihai asta nu-ti da un Warn sa te duci ba de-aici definitiv....esti insuportabil bai pushtiule....Nu-ti e jena, e un topic intreg in care toti baietii iti vorbesc frumos, tu NIMIC, Mobra,Mobra...nu am un R 1 ca-ti dadeam unul... :D

Editat de sconx
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...