Sari la conținut

Atas!


MauS
 Share

Postări Recomandate

Mai, pentru pasager e super senzatia sa stea in atas, cu picioarele la zece centimetri de pamant si fundul un pic mai sus, e ca intr-un kart, daca trage bine si motorul sunt senzatii tari garantate. Am vazut si intoarceri pe loc si smecherii pe care nu poti sa le faci pe doua roti, dar chopperele nu mi se par cele mai indicate pentru treaba asta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

mda ..e destul de fain sa mergi in atas...am mers cu unul cu o nepra cu 100 km/h...senzatzia e futere....problema ca nu prea potzi face curbele la viteze prea mari...eu nu intzeleg cum dreaq le pun astia atas la speed, ca dupa 40 km/h cam tre sa fii meserias ca sa iei o curba mai bunicica....

am avut si vre-o cateva aventuri cand era sa ne rasturnam ...am mers si pe drum de tzara cu o viteza cam maricica + tot tacamu'..adica frani si derapaje in care imi batea inima ca la porumbel :P ....deci cam stiu ce inseamna sa merg cu atas

post-24-1067501803.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Depinde de gusturi. Dupa ce mi-am luat rusoaica am mers un sezon cu barca dupa mine. Nu a fost chiar asa de nasol. La virajele pe dreapta era cam aiurea ca daca aveam peste 40 km/h si atasul gol in secunda doi il vedeam ridicat in dreptul capului :P In schimb, cind am pus 500 kg in barca (veneam de la Suceava) mergea mocicleta de parca era nustiu ce masina meseriasa. Stabilitate, viraje luate fara probleme, ce mai, era chiar o placere sa conduc o motocicleta cu atas. Un nached cu atas am vazut asta vara la Vilcea. Nu stiu exact ce marca era. Ce am reusit sa vad din mers a fost motorul (era un patru in linie) si barca care parca era lipita de sosea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...