Sari la conținut

Pentru Bucuresteni


GreekBoy
 Share

Postări Recomandate

Am creat acest topic in speranta ca nu se vor mai face atat de multe gasti de motociclisti si ca vom reusi sa ne strangem din ce in ce mai multi, reusind sa devenim ceea ce trebuie, un intreg, toti pentru unul si unul pentru toti. Eu sunt din berceni, sunt in vacanta acum, nu am mari responsabilitati la 21 de ani in afara de facultate ( chestii minore );). Daca sunteti de acord sa facem cu toti ceva in privinta asta dati-mi si mie de stire ca sa nu ma lupt singur cu morile de vant. Mi-ar placea sa ajungem sa ne strangem seara de seara in bucuresti sau chiar sa organizam plecari la care sa participe toti. Vreti sa ne dam mai mult interesul? ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am creat acest topic in speranta ca nu se vor mai face atat de multe gasti de motociclisti si ca vom reusi sa ne strangem din ce in ce mai multi, reusind sa devenim ceea ce trebuie, un intreg, toti pentru unul si unul pentru toti. Eu sunt din berceni, sunt in vacanta acum, nu am mari responsabilitati la 21 de ani in afara de facultate ( chestii minore );). Daca sunteti de acord sa facem cu toti ceva in privinta asta dati-mi si mie de stire ca sa nu ma lupt singur cu morile de vant. Mi-ar placea sa ajungem sa ne strangem seara de seara in bucuresti sau chiar sa organizam plecari la care sa participe toti. Vreti sa ne dam mai mult interesul?

 

 

Ai fost la intalnirile "Bercenarilor"?

/index.php?...p;hl=Bercenarii

Nu de alta dar deviza lor este: "one for all and all for one" si organizeaza plecari in grup destul de des. :D

 

Cat despre ideea ta, mi se pare cam mult avand in vedere numarul de motociclisti din Bucuresti... probabil ca seara de seara undeva niste motociclisti Bucuresteni se aduna. ;) Poti incepe cu a veni la intalnirile din fiecare miercuri seara de la Arc... unde nu cred ca ajung in medie 25% din motociclistii din Bucuresti... dar este ceea ce se aseamana cel mai mult cu ideea ta.

 

Multa bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sincer, intr-un fel ideea e mareata, dar, sa fim realisti, aproape imposibil de realizat....

 

 

Nu este cam greu de pus in practica. Propun ca fiecare sa discute cu gasca lui ( "Bercenarii"; "Zona Militari" etc etc ), si sa stabilim toate gastile macar o zi pe saptamana in care sa ne intalnim toti. Eu voi discuta cu bercenarii .... faceti si voi la fel

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu sunt 500 de motociclete și motocicliști, sunt vreo 10.000 sau chiar mai multe. Unde ne întâlnim toți și pentru ce? Nu încăpem în piața Constituției, iar dacă ambalăm un pic motoarele dărâmăm orice clădire cu bulină roșie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu este cam greu de pus in practica. Propun ca fiecare sa discute cu gasca lui ( "Bercenarii"; "Zona Militari" etc etc ), si sa stabilim toate gastile macar o zi pe saptamana in care sa ne intalnim toti. Eu voi discuta cu bercenarii .... faceti si voi la fel

 

 

Tu vorbesti de "gasti"... Deschideti ochii man!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...