Sari la conținut

grav accident


moto28
 Share

Postări Recomandate

grav accident azi in jurul orei 8,09 dupa intersectia Nitu Vasile cu C-tin Brancoveanu ,o femei am inteles ca trecea prin loc nepermis,iar un motor alb honda a lovito in plin la o viteza destul de mare,el am inteles ca si-a rupt piciorul ,iar femeia o babutza am inteles situatie grava !!!! daca stie cineva mai multe amanunte???? smurdul am inteles ca a ajuns ffffff repede !!!!! Sa dea Domnul sa fie bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

grav accident azi in jurul orei 8,09 dupa intersectia Nitu Vasile cu C-tin Brancoveanu ,o femei am inteles ca trecea prin loc nepermis,iar un motor alb honda a lovito in plin la o viteza destul de mare,el am inteles ca si-a rupt piciorul ,iar femeia o babutza am inteles situatie grava !!!! daca stie cineva mai multe amanunte???? smurdul am inteles ca a ajuns ffffff repede !!!!! Sa dea Domnul sa fie bine

 

 

salut , exista topic de accidente ...aici incercam sa planificam o intalnire sau o plimbare ....si nu vrea nimeni sa se intalneasca cu un " grav accident "

 

muta topicul la accidente

 

respect

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut , exista topic de accidente ...aici incercam sa planificam o intalnire sau o plimbare ....si nu vrea nimeni sa se intalneasca cu un " grav accident "

 

muta topicul la accidente

 

respect

 

asta era problema ta? topicul se poate muta.

 

detalii despre cei implicati?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut , exista topic de accidente ...aici incercam sa planificam o intalnire sau o plimbare ....si nu vrea nimeni sa se intalneasca cu un " grav accident "

 

muta topicul la accidente

 

respect

 

 

eu cred ca postul este ON TOPIC

 

intalnire - motor cu baba

eveniment - accidentul

excursii - unul la spital altul la sapanta

 

 

lasand gluma la o parte se pare ca inmormantarile au ajuns destul de scumpe

o gramada de babe si mosi cu bensii mici au inceput sa alerge haotic pe strazi

unde p/ula mea s.or duce dimineata la paranz si seara nu stiu frate dar numai pe mijlocul strazii stau

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lasand gluma la o parte se pare ca inmormantarile au ajuns destul de scumpe

o gramada de babe si mosi cu bensii mici au inceput sa alerge haotic pe strazi

unde p/ula mea s.or duce dimineata la paranz si seara nu stiu frate dar numai pe mijlocul strazii stau

Auzi bah dar tu nu ai parinti?nu ai bunici?stii ce inseamna pentru un batran sa faca inca 300 m pana la trecerea de pietoni?sau poate i s-a facut rau si a cazut pe strada sau poate trebuia sa ocoleasca o masina parcata pe trotuar si a fost luata in plin....

Unde se duc?Asta e problema ta? Pai iti zic eu bai desteptule.Se duc sa se plimbe,se duc sa se miste,ies din casa avand ca pretext cumpararea unei paini,2 rosii si un ziar.Toata viata lor se reduce la trait in casa, plimbat aiurea pana la piata si inapoi pentru ca sunt pensionari batrani si asta e tot ce le-a mai ramas+un zambet de la copii si nepoti.Dar tu nu ai cum sa intelegi....vai de steaua ta.Imi e mila de tine!!!

 

PS:Comunitatea pulii a devenit asta.A postat un amarat despre un accident si unu ii sare in cap si altul ia in deradere accidentul in sine.

A gresit postarea aici.Si?Las' ca se muta.

Bravo!!!!!Nota 10!

Editat de andu_wasup
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Auzi bah dar tu nu ai parinti?nu ai bunici?stii ce inseamna pentru un batran sa faca inca 300 m pana la trecerea de pietoni?sau poate i s-a facut rau si a cazut pe strada sau poate trebuia sa ocoleasca o masina parcata pe trotuar si a fost luata in plin....

Unde se duc?Asta e problema ta? Pai iti zic eu bai desteptule.Se duc sa se plimbe,se duc sa se miste,ies din casa avand ca pretext cumpararea unei paini,2 rosii si un ziar.Toata viata lor se reduce la trait in casa, plimbat aiurea pana la piata si inapoi pentru ca sunt pensionari batrani si asta e tot ce le-a mai ramas+un zambet de la copii si nepoti.Dar tu nu ai cum sa intelegi....vai de steaua ta.Imi e mila de tine!!!

 

PS:Comunitatea pulii a devenit asta.A postat un amarat despre un accident si unu ii sare in cap si altul ia in deradere accidentul in sine.

A gresit postarea aici.Si?Las' ca se muta.

Bravo!!!!!Nota 10!

Prima parte era de ajuns ca si reply!(sunt de acord)

A doua cea cu PS-ul chiar nu era necesar sa o scrii o puteai tine in gand!

Crezi ca ai sa schimbi ceva sau pe cineva cu asemenea cuvinte?

Daca aceasta comunitate este cum spui de ce faci parte din ea?

Nu mai raspundeti fratilor la rautati cu rautati!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Auzi bah dar tu nu ai parinti?nu ai bunici?stii ce inseamna pentru un batran sa faca inca 300 m pana la trecerea de pietoni?sau poate i s-a facut rau si a cazut pe strada sau poate trebuia sa ocoleasca o masina parcata pe trotuar si a fost luata in plin....

Unde se duc?Asta e problema ta? Pai iti zic eu bai desteptule.Se duc sa se plimbe,se duc sa se miste,ies din casa avand ca pretext cumpararea unei paini,2 rosii si un ziar.Toata viata lor se reduce la trait in casa, plimbat aiurea pana la piata si inapoi pentru ca sunt pensionari batrani si asta e tot ce le-a mai ramas+un zambet de la copii si nepoti.Dar tu nu ai cum sa intelegi....vai de steaua ta.Imi e mila de tine!!!

 

PS:Comunitatea pulii a devenit asta.A postat un amarat despre un accident si unu ii sare in cap si altul ia in deradere accidentul in sine.

A gresit postarea aici.Si?Las' ca se muta.

Bravo!!!!!Nota 10!

 

 

cand o sa ramai schilod de la bunica mea

dupa ce o lovesti pe mijlocul drumului o sa trec pe la tine

sa te vad

la 20 - 30 de ani cum o sa te tarasti pana la moarte intr.un carucior de invalid

papagalule

 

si nu o sa.mi fie mila de tine

 

nu stiu cam cati km faci tu cu motorul si cati cretini iti trec prin fata fara macar sa se asigure pentru viata lor

 

dar dupa cum poti sa mai citesti nu este singurul motociclist ce loveste BIS ?babe idioate pe strada?

si moare sau ramane traumatizat toata viata

 

 

sanatate maxima motociclistului si sa treca peste asta cat mai usor

Editat de ianachim
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Despre acest accident se discuta pe un alt topic la Accidente!

@IANACHIM - expresia ,,babe idioate" nu este corecta , poate o sa ajungem cu toti la batranete si o sa devenim in opinia tinerilor ,,mosi idioti"

si asta pentru ca nu stam inchisi in casa ,ci umblam cu cine stie ce motor sau scuter pe drumuri!

Te inteleg ca esti influentat de faptul ca baiatul implicat poate sa-si piarda un picior si automat sa ramana infirm pe viata dar si batrana decedata are dreptul la respect daca nu la compasiunea unei fiinte umane!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...