Sari la conținut

Accident Grivitei, sub podul Grant 20:00


Codrutz
 Share

Postări Recomandate

Vizitator moshnegutzu
Daca opreai, acum stiam si noi mai multe detalii.

Sanatate motociclistului si celor suferinzi !

:) :) perfect deacord cu tine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca opreai, acum stiam si noi mai multe detalii.

Sanatate motociclistului si celor suferinzi !

Dacă se oprea doar încurca circulația. Dacă era SMURD-ul acolo înseamnă că cineva competent se ocupa de victimă (sau victime), martor nu era cazul să fie că nu a văzut nimic, iar Radio Șanțul funcționează și fără comentariile de prisos.

Mesaj completat

:) :) perfect deacord cu tine

Dacă ești capabil să ai și opinii proprii poți să le exprimi, dar faptul că tu ești de acord cu cineva e doar pierdere de timp pentru ceilalți. Nu e televoting ca să spui dacă ți-a plăcut sau nu, e o secțiune foarte serioasă a forumului.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Smurdul mergea la o urgenta si a intrat pe contrasens,masinile s-au retras pe banda 1 si 2,iar motociclistul mergea in spatele unei masini care a facut loc smurdului in ultimul moment....baiatul nu a mai avut timp sa reactioneze si a intrat in masina smurdului. Nu am fost martor....asta e ce mi-a povestit un baiat care se afla in zona.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine ca era Smurdul acolo:) Eu unu daca e sa ma lovesc de o conserva macar sa fie ambulanta....si sa nu o busesc atat de tare incat sa nu mai poata sa ma duca la spital.

 

Multa sanatate motoristului.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dacă se oprea doar încurca circulația. Dacă era SMURD-ul acolo înseamnă că cineva competent se ocupa de victimă (sau victime), martor nu era cazul să fie că nu a văzut nimic, iar Radio Șanțul funcționează și fără comentariile de prisos.

Mesaj completat

 

Dacă ești capabil să ai și opinii proprii poți să le exprimi, dar faptul că tu ești de acord cu cineva e doar pierdere de timp pentru ceilalți. Nu e televoting ca să spui dacă ți-a plăcut sau nu, e o secțiune foarte serioasă a forumului.

 

De acord cu tine, insa poate era nevoie de putin ajutor din partea unui motociclist, si poti sa opresti si fara a incurca circulatia

De exemplu, nu sa ma laud, nu`mi sta in fire, eram in trecere catre Cluj, era tarziu si a doua zi dimineata sa plec spre barlad, am oprit, am stat o ora pana si-a facut politia treaba, (motociclistul era deja la spital) si pe urma am ajutat la scoaterea motocicletei din sant.

Si totusi nu am considerat o pierdere de timp, chiar am putut ajuta cu un imbus (singurul pe care il aveam) pt a desface una din carene ce era rupta si blocata.

Mereu este nevoie de o mana de ajutor !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multa sanatate bikerului si ... sa vedem partea buna a lucrurilor... s-o ciocnit cu masina salvarii deci timpul de asteptare dupa ambulanta a fost redus la minimum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Interesant cum a lovit smurdu cand smurdu nu avea nici o zgarietura si amandoi erau cu botu spre 1 mai chibrit ... :| am trecut cu masina pe acolo si am vazut motocicleta avea geamu spart si putin indoita... restu era pusa pe crik ... motociclistu era in smurd din cate am vazut.

 

Din cate stiu daca e frontal il lovea smurdu frontal sau il agata il facea praf... + smurd spart far ceea ce nu sa intalmplat cred.. acum sa vedem cine ne da un replay cu adevaru

 

 

 

 

Mesaj completat

Interesant cum a lovit smurdu cand smurdu nu avea nici o zgarietura si amandoi erau cu botu spre 1 mai chibrit ... :| am trecut cu masina pe acolo si am vazut motocicleta avea geamu spart si putin indoita... restu era pusa pe crik ... motociclistu era in smurd din cate am vazut.

 

Din cate stiu daca e frontal il lovea smurdu frontal sau il agata il facea praf... + smurd spart far ceea ce nu sa intalmplat cred.. acum sa vedem cine ne da un reply cu adevaru

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...