Sari la conținut

www.mototest.ro


marque
 Share

Postări Recomandate

dupa cum am anuntat si in revista, am lansat site-ul www.mototest.ro. asteptam pareri, sugestii, critici, laude, injuraturi, etc, etc. din cate am vazut eu pana acuma, siteul vrea sa fie o entitate strans legata de revista motociclismo si sa reflecte experienta noastra, marius,claudiu si moi, ca motociclisti si nu neaparat ca redactori. o sa fie mai putin stiri culese de pe net, cu mentiunea ca nu am nimic impotriva lor, au partea lor de utilitate ci mai degraba informatii legate de ceea ce facem noi zi de zi, concursuri, intruniri, etc, pe la care incercam sa mergem.

 

ca in media moderna, incercam sa venim cu chestiile arzatoare pe site, si pe urma este loc de povesti mai in detaliu si mult mai pe indelete in revista. nucleul siteului este constituit din baza de date de teste, care se va mari constant, inca suntem departe de a le fi incarcat pe toate. speram sa va fie cat mai util si dupa cum spuneam, asteptam feed-back.

Mesaj completat

ah, da, si filme, vrem sa fim cat mai entertaining asa ca o sa venim cu filme. deja sunt cateva si promit ca pe viitor sa fie cat mai "profi", momentan suntem foarte la inceput pe video. dati-mi insa scule bune, o masa de mixaj si mai vorbim :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am aruncat un ochi si imi place ce am vazut. Chiar l-am adaugat la " Favorites". Mi-ar placea mai multe la "Cultura Moto". Imi place in special partea de calatorii si pe aceea mi-as dori sa o vad imbogatita ca materiale. Cred ca daca ii luati pe rand doar pe cei ce posteaza la "Imagini din calatoriile pe 2 roti" pe forum sunt sigur ca ati scoate niste materiale pe cinste. Bafta in continuare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare, ai mare dreptate, aceasta sectiune va fi imbogatita cu materialele care au fost publicate in Motociclismo, ma refer la calatoriile facute de romani, deocamdata insa suntem ocupati pana peste cap cu trimiterea in tipar a revistei pe luna septembrie.

Mesaj completat

salutare, ai mare dreptate, aceasta sectiune va fi imbogatita cu materialele care au fost publicate in Motociclismo, ma refer la calatoriile facute de romani, deocamdata insa suntem ocupati pana peste cap cu trimiterea in tipar a revistei pe luna septembrie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

salut, pt anunturi puteti folosi pluginul " Another Wordpress Classifieds Plugin " care este mult mai facil decat ceea ce faceti acum ! :agree:

 

tema e foarte misto, e premium?

Mesaj completat

puteti vedea pluginul in functiune aici , inca nu am avut timp sa-l traduc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...