Sari la conținut

DACORUM BIKE FEST II


DAC MOTORS
 Share

Postări Recomandate

Sincer ..e parerea ta. Gresita...dar nu are rost sa ma straduiesc sa te conving ca nu ai dreptate cand te pot lasa sa te simti bine cu intuitia ta bazata de deductiile logicii tale extraordinare. Zi si tu, ce rost ar avea?

Deci, sa incheiem optimist: M-ai prins. Se vede ca te pricepi. Oricat as incerca sa ma ascund nici chiar eu nu pot fi suficient de abil ptr vigilenta si deductiile tale. Ai logica de matematician (asta e lauda sa stii).

Apropos: TSTL e mereu apreciat chiar si de mine, nu totdeauna de ajuns

 

Frate am avut o conventie, ai zis ca ai incheiat cu topicul asta si eu iti trimit tastatura acasa. Vad ca te mananca ca pe Zambilica si nici nu ai incheiat cu topicul, nici nu mi-ai dat adresa unde sa-ti trimit curierul cu instrumentul...

Oricum mi-se pare genial ca nu iti dai seama ca o zi intreaga stai pe internet si scri, romane fratioare....sa moara gogu de nu ai scris romane. Frumos scrise, destul de elaborate si gandite, super corectate (cred ca le-ai citit de 5 ori inainte) , dar romane frate.

Am si eu o intrebare...... prietene tu cand mai mergi cu motorul???? Evident in miile alea de km in care vantu iti sufla-n c.... plete si te simti una cu natura si joci cu ursu table pe trilurile cerbului Cornel...

Hai laso ca o zdrangani, mai devreme iti placea la hotel si nu la cort si ti-a sarit smaltul de pe dinti ca ti-a mirosit la toaleta iar acum o arzi cu sutele de km si sa fi una cu natura.....Hai deschide Discovery Chanel si viseaza-te intr-o inchisoare din Mexic.........viseaza-te cu o sentinta de minim 10 ani ca sa nu mai vorbim prea des pentru ca traiesc cu sentimentul ca ori esti un pusti de 12 ani care face misto pe forumuri ori esti foarte nesimtit, lucru care deranjeaza cand mai ai si tupeu. Dar daca te tine.....baga

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 337
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

scopul unora in viata este sa o strice pe a altora..prea cuviosnemultumitule am vb cu ZALMOXIS si a zis ca te asteapta :grinbandit: cind esti hotarit spui de pe ce bloc vrei sa te arunci ca sa stiu unde pun tepusele dar vezi cum te arunci sa nu cazi cu c..u in ele stiu ca asta urmaresti dar drumul cel mai scurt catre raiul lui este sa iti iasa prin gura nu sa o pastrezi in mat :unsure: si de cind ii spui tu la tricicleta lu bunicu motocicleta.,nu mai visa cu ochii deschisi baga capul intre picioare si pupate serios in popou ca nu are cine alticineva si sigur nu se risca nimeni sa-ti miroasa tie bas..le strecurate printre bataturile fundului cu care gindesti la calculator spunind despre fiecare ca nimic nu este bun,bine si frumos.

 

oameni au muncit au facut ceva,fa si tu la fel ,fa-ti rugaciunea sa te ierte ca exizisti munceste si tu sa nu se mai intimple asta,adica sa exzisti :wacko:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oameni buni, avem o rugaminte: nu va mai certati pe acest topic. Altfel vom fi nevoiti sa cerem moderatorilor sa-l inchida. Si criticile sunt bune, s-au notat. Daca vreti sa va certati, folositi, va rog, mesajele private. Preferam sa tinem insa topicul deschis sa aflam parerea tuturor participantilor, fie ea buna, fie ea rea. Multumim tuturor care si-au exprimat opinia si eventualele nemultumiri si insistam sa pastram si discutiile cat mai civilizate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oameni buni, avem o rugaminte: nu va mai certati pe acest topic. Altfel vom fi nevoiti sa cerem moderatorilor sa-l inchida. Si criticile sunt bune, s-au notat. Daca vreti sa va certati, folositi, va rog, mesajele private. Preferam sa tinem insa topicul deschis sa aflam parerea tuturor participantilor, fie ea buna, fie ea rea. Multumim tuturor care si-au exprimat opinia si eventualele nemultumiri si insistam sa pastram si discutiile cat mai civilizate.

 

:unsure: :grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bravo mai Dacilor! A fost foarte frumos si bine organizat! De remarcat eforturile Dacilor care au fost chiar surprinzatoare.

Locatia, scena, organizarea, comerciantii tot a fost foarte bine, personal mi-a placut si ca nu au fost foarte foarte multi!

Aici trebuie sa atrag atentia asupra Dacului organizator al concursurilor in mod deosebit printre ceilalti Daci, a facut o treaba excelenta, aaa, am uitat cum il cheama, a, parca Stimpy! asa! BRAVO!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:) :D deci tu erai printre cei care de dimineatza au indesat 4 biciclete in porbagajul unei masini si au plecat acasa ?

 

mda si asta din cauza ca mirosea la bude, altfel prindeam rasaritul pe malul lacului :P

si pentru ca toata organizarea a lasat de dorit, bere naspa, muzica de toata jena (soare din ferentari era de mare angajament si aducea mai mult public), pret mare la intrare, frig - nu puteati aduce un soare ceva?

:)

 

 

Mama ce va periati voi astia din dac. :moto:

 

 

Poate il lasa langa microfon si la anu ... nu de altceva

Editat de Kumuya
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru mine a fost un moment extraordinar cand Tiarra au cantat ,la 4 si ceva dimineata,Ielele.

Locul unde s-a tinut intrunirea a fost parca facut pentru aceasta melodie.

Malul lacului,stuful,ceata de dimineata,padurea.

Eu stateam acolo asa,pe malul lacului,si auzeam melodia in interior.

 

 

 

 

 

da...locatzia a fost superba...datorita frigului care nu ne-a lasat sa dormim :))) am putut sa observam si noi ceatza de dimineatza,lacul...frumos..bv ...o intrunire frumoasa,lipsita de evenimene neplacute...o sa mai venim si la anul :)

post-52065-1253876785_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mamaaaa..... da cat timp iti place sa pierzi. Scuze ca mi-am permis.

No comment.

 

 

Am sa fiu foarte scurt.

Pariciparea mea la Dacorum Bike Fest II m-a facut sa cunosc si cealalta extrema.E liber fiecare sa inteleaga ce vrea. Acum ma scuzati, am o pesa de teatru de vizionat.

Cu respect.

 

 

:D am inteles

 

Daca tot ai inteles de ce nu ne explici si noua ca eu cel putin nu am inteles nimic. da poate sunt eu mai prost. :D

 

Nu am nici o suparare dar nu am priceput in ce sens te miri ca imi place sa imi pierd timpul. Daca te referi la timpul pierdut pe forum mie nu mi se pare ca pierd atat de mult timp. Intru destul de rar. E adevarat ca scriu mult cand am timp dar nu se intampla prea des. daca te referi la timpul pierdut pe la intruniri ca sa cunosc oameni noi mie mi se pare normal. Ce as putea sa fac trei zile decat sa stau la vorbe cu prietenii sau cu noii cunoscuti. Pana la urma asta e rolul intrunirilor din punctul meu de vedere.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Parerea mea legata de Dacorum Fest este una oarecum negativa. Mi-a lasat un gust amar si ii consider direct responsabili pe daci care trebuiau sa:

 

* sa fie participanti, nu organizatori. am stat mai mult la poarta cu dacii decat cu participantii in ograda.

* sa stea mai mult in campus si sa fie prietenii pe care ii stiu, nu portari si oameni de microfon, stresati cu organizarea

* sa bea mai mult, sa rada mai mult, sa fie mai relaxati, sarea si piperul.

 

Lasand gluma la o parte, formatiile au fost praf, atmosfera, pentru a 4-a oara, in campus, a fost de priveghi. Daca ar fi facut betivii astia o adunare adhoc la mijlocul A2-ului, ar fi iesit de pomina!

 

 

RESPECT :D

AI PUNCTAT IN CATEVA CUVINTE TOT CE TREBUIA SPUS :D

post-28053-1254237915.jpg

post-28053-1254237938.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...