Sari la conținut

Declaro Dacorum


Vizitator Hairy Poker
 Share

Postări Recomandate

Vizitator Hairy Poker

Veti avea parte de un conflict mental urmat de un nemaintalnit jam session fara traume permanente deoarece va veti face incalzirea la sosire cu palinca si slana, iar 100 de beri si gratarele vor fi sedativul acestei seri. Evident toate oferite gratuit de organizatori. Toate acestea pentru ca organizatorii doresc sa anunte (fara surle si trambite, doar cu portavocea lu’ Apasu’) data la care va avea loc ultimul festival moto al acestui sezon: DACORUM BIKEFEST II

Totul sambata, 5 septembrie, incepand cu ora 21:00.

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"... data la care va avea loc ultimul festival moto al acestui sezon: DACORUM BIKEFEST II ..."

Eu as verifica putin evenimentele moto din tara inainte sa fac asemenea afirmatii...

 

In rest bafta multa!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La petrecerea al carei afis il vezi se va anuta oficial Dacorum 2009 care are loc in perioada 18-20 SEPTEMBRIE si e ultimul dupa cum ne-am uitat ceva mai multi

 

 

Informatiile mele vorbesc de data de 21 noiembrie, ca ultima intalnire si chef a motociclistilor din acest an....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Informatiile mele vorbesc de data de 21 noiembrie, ca ultima intalnire si chef a motociclistilor din acest an....

 

Cred ca informatiile tale vorbesc despre intalnirea anuala a cluburilor afiliate UCMR. Aia nu e o intrunire la care sa vina toti motociclistii, afiliati sau nu UCMR. E doar intalnirea la care, chipurile, se stabilesc intrunirile anului urmator si altele. DAR, reamintesc: nu toate cluburile moto sunt afiliate UCMR.

 

Si ca sa revin on-topic: da, petrecerea de sambata este una in stilul Dac Motors, cu berici si gratare din partea casei. Nu e asa ca le duceati lipsa? (Ma refer la cei care au mai participat la petreceri d'ale noastre)

Editat de legionaru
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca informatiile tale vorbesc despre intalnirea anuala a cluburilor afiliate UCMR. Aia nu e o intrunire la care sa vina toti motociclistii, afiliati sau nu UCMR. E doar intalnirea la care, chipurile, se stabilesc intrunirile anului urmator si altele. DAR, reamintesc: nu toate cluburile moto sunt afiliate UCMR.

 

Si ca sa revin on-topic: da, petrecerea de sambata este una in stilul Dac Motors, cu berici si gratare din partea casei. Nu e asa ca le duceati lipsa? (Ma refer la cei care au mai participat la petreceri d'ale noastre)

 

 

Stimate Legionar, daca te uiti mai atent la profilul meu i-ti vei da seama ca n-am nici in clin, nici in maneca cu UCMR. Prin urmare, informatiile mele nu vorbesc de intalnirile celor afiliati lor...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vad ca o tii pe a ta, cum ca ar mai fi un eveniment anuntat ptr data de 21 noiembrie. Arata-mi si mie, ca eu unu m-am tot uitat si nu am gasit nimic anuntat oficial. Asta ca sa terminam cu off-topicul. Daca vrei sa spui ceva spune, nu o lalai atata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Informatiile mele vorbesc de data de 21 noiembrie, ca ultima intalnire si chef a motociclistilor din acest an....

Nu te sfiii Skinny, zi si noua sa nu murim prosti, lumineazane.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Hairy Poker

fratilor, ignorati elementele destabilizatoare care ne invita sa le verificam profilul si sa ne convigem de neconvingeri si veniti cu mic cu mare cu catzel (si fara purcel ca-l halim) sambata la fratii vostri daci la sprit si domnisoare (asta ca sa nu folosesc deja niste termeni deja consacrati).

 

:ph34r: :lol:

Editat de Wizzie
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cei care au tirat cele 5kg de pastrama, 300 mici, 100 de pulpe si au facut gratar azi noapte sunt RUGATI sa binevoiasca a le inapoia pentru ca nu iesim la cantar :ph34r:

 

RAPID va rog....

 

 

 

 

Later Edit:

 

Au fost returnate, multumim si pentru bonusul de 5kg de carnaciori oltenesti...

Editat de ApasuBar
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cei care au tirat cele 5kg de pastrama, 300 mici, 100 de pulpe si au facut gratar azi noapte sunt RUGATI sa binevoiasca a le inapoia pentru ca nu iesim la cantar :lol:

 

RAPID va rog....

 

 

 

 

Later Edit:

 

Au fost returnate, multumim si pentru bonusul de 5kg de carnaciori oltenesti...

 

Din 11 lazi de bere am baut doar 8 , ce facem cu cele 3 , ti-le aducen inapoi? :ph34r:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cei care au tirat cele 5kg de pastrama, 300 mici, 100 de pulpe si au facut gratar azi noapte sunt RUGATI sa binevoiasca a le inapoia pentru ca nu iesim la cantar :ph34r:

RAPID va rog....

Later Edit:

Au fost returnate, multumim si pentru bonusul de 5kg de carnaciori oltenesti...

sa inteleg oare ca cu acesta POMANA bucurestenii vor fi tentati sa nu onoreze petrecerea celor de la Kronstadt de la Rasnov, sau ca clubul Dac Motors va prefera un party loco decat a onora o invitatie la Rasnov? Rusinica, nu se face asa ceva ............

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

jardele,te plictisesti la serviciu si ai zis sa mai dai si tu un post...

e o petrecere Dac Motors,care are loc intr-un bar(max 150 de pers) si a fost planificata de foarte mult timp,si in orice caz nu se doreste a fi "o concurenta" pentru o intrunire moto

le uram succes baietilor de la Brasov si speram ca la anul vom fi alaturi de ei :wacko:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa inteleg oare ca cu acesta POMANA bucurestenii vor fi tentati sa nu onoreze petrecerea celor de la Kronstadt de la Rasnov, sau ca clubul Dac Motors va prefera un party loco decat a onora o invitatie la Rasnov? Rusinica, nu se face asa ceva ............

 

jardele tata "pomana" se face doar la inmormantare... accesta e un party marca DAC MOTORS care are deja o traditie in a organiza tot felul de evenimente. nimeni nu face concurenta nimanui e vorba de 2 evenimente total diferite (si la o distanta oarecare unul de celalalt!) o intrunire si o petrecere nu vad ce legatura au !!! asa ca nu mai vorbi in necunostinta de cauza sau doar ptr a face postari si mai bine te ai gandi ca poate unii din diferite motive nu ar putea ajunge la Rasnov dar le ar fi mult mai usor sa iasa la o noapte de carmol... bafta si noroace si nu mai fi asa rautacios !

 

asfalt uscat,benzina in rezervor si bere din belsug !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa inteleg oare ca cu acesta POMANA bucurestenii vor fi tentati sa nu onoreze petrecerea celor de la Kronstadt de la Rasnov, sau ca clubul Dac Motors va prefera un party loco decat a onora o invitatie la Rasnov? Rusinica, nu se face asa ceva ............

 

Nu fratioare, intelegi gresit. In primul rand acest party este nascut din necesitatea de a ne destinde, de a ne opri o clipa din goana si stresul pregatirilor pentru Dacorum 2009, si de a zice:"WE ARE DAC MOTORS,ROCK & ZZZDA".

Ne-ar conveni de minune sa ne urcam toti pe motoare sa ne afisam la rasnov dar nu se poate, si ei care organizeaza festivalul probabil inteleg dece nu putem sa le onoram invitatia.

Cat despre pomana, daca ne-ai cunoaste, sau te-ai informa cat de cat ai sti ca Dac Motors nu este un club care sa faca compromisuri, cand facem un chef atunci este imperativ pentru noi ca toata lumea sa se distreze chiar daca trebuie sa scoatem niste bani din buzunar.

 

In final, nu cred ca ar trebui sa te ingrijorezi ca facem concurenta intrunirii de la rasnov pentru ca din nou, acesta (desi va iesi caterinca) va fi doar un party, nu o intrunire.

 

Asfalt Uscat si Distractie placuta, te asteptam cu drag,bere,mici,pastrama si carnati la noi dar nu ne suparam si ma astept sa te distrezi si de minune daca vrei sa te duci la Rasnov.

Editat de werewolf
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

idea era ca la o intrunire moto, a voastra de ex. cu siguranta v-ar place ca in multimea aia de oameni care vor veni, sa vezi patch-urile cluburilor pe spatele bikerilor, adica cat mai diverse, asta inseamna o participare a cluburilor la party-urile sau intrunirile organizate de un alt club, aici vreau eu sa bat cu problema pusa de mine, placerea cred ca e mai mare daca raportezi prezenta la o intrunire la numarul de cluburi, judete (dupa nr. inmatriculare), nu dupa numarul de bilete vandute la intrare (poate majoritatea vor fi scuteristi, sau gura casca locali).

dupa ce ca suntem cateva comunitati moto organizate intr-un fel, exista probleme de genul asta, nu mergem bai la aia din diverse motive......

oricum i-mi cer scuze daca v-am suparat, petrecere placuta si voua....... :wacko:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...