Sari la conținut

Enduro In Sudul Litoralului


Postări Recomandate

A fost foarte frumos azi....Pacat ca nu am facut mai multe poze.

Pregatim ceva trasee dobrogene pentru o eventuala etapa a CN de Rally raid (sau ride - cum vreti)

post-2175-1145121661_thumb.jpg

post-2175-1145121740_thumb.jpg

post-2175-1145121804_thumb.jpg

post-2175-1145121898_thumb.jpg

post-2175-1145121961_thumb.jpg

post-2175-1145122042_thumb.jpg

post-2175-1145122113_thumb.jpg

post-2175-1145122175_thumb.jpg

post-2175-1145122251_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

veniti tiptil sa nu stim si noi mangaliotii ... :angryfire: ...

io am fost la serv da va dadeam voua dr-u k va arata el trasee frumoase prin padure pe la hagieni ...saracutu le stie pe toate. :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A fost foarte frumos azi....Pacat ca nu am facut mai multe poze.

Pregatim ceva trasee dobrogene pentru o eventuala etapa a CN de Rally raid (sau ride - cum vreti)

 

Cine-i nenea cu CR-ul de cross?

Sa-i zici lu' deputatu ca a cam pus pe el :angryfire: Sa bage tare salate ca e plin sezon :angryfire:

Hai ca de-abia astept sa vin si eu la o tura pe nisip

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bogdan e cu Cr-ul. Mare fan Honda. Mai are doua CBR-uri - unul de 600 si un Blade de 1000 Repsol replica.

Ieri am bagat cu deputatul si cu inca un tip Cristi 420 km prin nordul dobrogei Navodari, Corbu, Mihai Viteazu, Enisala, Agigiol, Sarichioi, Murighiol, Mahmudia, Tulcea, Niculitel, Macin, Horia, Slava Rusa, Cercheza etc pana acasa. Am scos o medie de 90 km cu tot cu opriri 9vreo 4 de cate 10-15 minute.. A FOST SUPERB (chiar daca azi sunt cam clatinat)!!!!!

 

Bogdan e cu Cr-ul. Mare fan Honda. Mai are doua CBR-uri - unul de 600 si un Blade de 1000 Repsol replica.

Ieri am bagat cu Eduard (deputatul) si cu inca un tip Cristi, 420 km prin nordul dobrogei Navodari, Corbu, Mihai Viteazu, Enisala, Agigiol, Sarichioi, Murighiol, Mahmudia, Tulcea, Niculitel, Macin, Horia, Slava Rusa, Cercheza etc pana acasa. Am scos o medie de 90 km cu tot cu opriri - vreo 4 de cate 10-15 minute..

A FOST SUPERB !!!!(chiar daca azi sunt cam clatinat)!!!!!

post-2175-1145301874_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mangalia, Limanu Hagieni Cotu Vaii, inca vreo doua sate si retur

Editat de univet
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Super pe unde ati fost....Imi pare rau ca nu am motocicleta potrivita sa ma alatur si eu voua...va mai dura din pacate...dar va pot recomanda o padure cu niste drumuri super pentru enduro, la Dumbraveni daca stiti. Numai bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Super pe unde ati fost....Imi pare rau ca nu am motocicleta potrivita sa ma alatur si eu voua...va mai dura din pacate...dar va pot recomanda o padure cu niste drumuri super pentru enduro, la Dumbraveni daca stiti. Numai bine!

:angryfire: am fost acoloooo :angryfire: ...

post-3910-1145597447_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bogdan e cu Cr-ul. Mare fan Honda. Mai are doua CBR-uri - unul de 600 si un Blade de 1000 Repsol replica.

Ieri am bagat cu deputatul si cu inca un tip Cristi 420 km prin nordul dobrogei Navodari, Corbu, Mihai Viteazu, Enisala, Agigiol, Sarichioi, Murighiol, Mahmudia, Tulcea, Niculitel, Macin, Horia, Slava Rusa, Cercheza etc pana acasa. Am scos o medie de 90 km cu tot cu opriri 9vreo 4 de cate 10-15 minute.. A FOST SUPERB (chiar daca azi sunt cam clatinat)!!!!!

 

 

bai baieti, dar aveti din ce in ce mai realizari acolo, pe malu' garlii !

90 la ora in conditii de RR (apropo, raid se scrie, nu ride) e aproape de dakar. dar viteza asta duce cu gandul la mult asfalt.

zona este superba, si se preteaza la antrenamente la marele fix.

 

mobrele de 4 le-ati abandonat?

 

cati si cu ce veniti la Trofeul Capitalei din Constanta?

intrati la inscrieri si rezervati-va stand, acum cat mai sunt, sa nu va treziti parcati prin padure.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca venim trei - doua KTM LC4 Adv si o Yamaha XT 660 R. Ma muncesc cu prietenii astia ai mei care nu sunt prea convinsi...Oricum mergem in team-ul lui Trica.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai baieti, dar aveti din ce in ce mai realizari acolo, pe malu' garlii !

90 la ora in conditii de RR (apropo, raid se scrie, nu ride) e aproape de dakar. dar viteza asta duce cu gandul la mult asfalt.

 

 

Au mers pe asfalt cu media asta. Pe macadam este intr-adevar viteza medie de mari campioni.

 

Cred ca venim trei - doua KTM LC4 Adv si o Yamaha XT 660 R. Ma muncesc cu prietenii astia ai mei care nu sunt prea convinsi...Oricum mergem in team-ul lui Trica.

 

Cea mai numeroasa echipa la Trofeul Capitalei :angryfire:

Convinge-i si pe oameni ca e distractie. Daca vin o data nu o sa mai scapi de ei. Daca totusi nu vin, lasa-i acasa si vino tu. Olandezu nu vine?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bogdan e cu Cr-ul. Mare fan Honda. Mai are doua CBR-uri - unul de 600 si un Blade de 1000 Repsol replica.

Ieri am bagat cu deputatul si cu inca un tip Cristi 420 km prin nordul dobrogei Navodari, Corbu, Mihai Viteazu, Enisala, Agigiol, Sarichioi, Murighiol, Mahmudia, Tulcea, Niculitel, Macin, Horia, Slava Rusa, Cercheza etc pana acasa. Am scos o medie de 90 km cu tot cu opriri 9vreo 4 de cate 10-15 minute.. A FOST SUPERB (chiar daca azi sunt cam clatinat)!!!!!

 

Bogdan e cu Cr-ul. Mare fan Honda. Mai are doua CBR-uri - unul de 600 si un Blade de 1000 Repsol replica.

Ieri am bagat cu Eduard (deputatul) si cu inca un tip Cristi, 420 km prin nordul dobrogei Navodari, Corbu, Mihai Viteazu, Enisala, Agigiol, Sarichioi, Murighiol, Mahmudia, Tulcea, Niculitel, Macin, Horia, Slava Rusa, Cercheza etc pana acasa. Am scos o medie de 90 km cu tot cu opriri - vreo 4 de cate 10-15 minute..

A FOST SUPERB !!!!(chiar daca azi sunt cam clatinat)!!!!!

 

 

Spune-mi te rog, ce motoreta e prima, cea din fatza ? :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Spune-mi te rog, ce motoreta e prima, cea din fatza ? :angryfire:

 

Suzuki Freewind - monocilindru, 650 cmc, racire cu aer.

A fost urmasa DR-ului, insa nu a convins si de aceea nici nu se mai produce.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E nu's ce zi a reginei duminica 30 apr....si olandezii se aduna in bucuresti la o petrecere.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...