Sari la conținut

fotbal


fairplaybiker
 Share

Postări Recomandate

Cum a fost Joia asta? frig? ninsoare? aici la ora asta ninge....o sa am un drum lent spre casa

 

O fost f tare, poate sa-ti para rau k nu ai venit. Cu toate k am pierdut, mi-o placut la maxim partida.

 

Ne vedem luni... :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 4,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

baieti sorry ca nu am venit dar sunt in buc. la miticii astia groaznici.

am avut ceva treaba...

Luni promit ca vin!

:D

Cum a fost Joia asta? frig? ninsoare? aici la ora asta ninge....o sa am un drum lent spre casa :o

 

Cele bune!

o fost destul de fain.

la inceput speram sa ne adunam macar de o masa de poker,

dar incet incet a aparut lumea si o fost fain.

:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Normal! CUm lipsesc si eu un pic...cum deja, filme, poze, partide de poker, majorete si altele.

 

 

:lol:

 

Asta k sa nu mai lipsesti de la orele de educatie fizica, "chiulangiule"... :lol:

 

ps: ...si la vara se vor numara absentele nemotivate :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

intradevar o fost tare meciu mai ales ca am jucat la caldura mai mare ca si luni la -7 grade aproape vara , si pacat ca am pierdut in ultimele 10 min meciu da asta numai din cauza lui aron ca nu stie juca :lol: el fairplay si nu a mai prelungit meciu ca de obicei sa castigam sau sa fie macar egal

 

 

asa ca luni revansa :lol:

 

ps cocopak bagal tu pe mr olimpia in porbagaj si hai la teren ca vad ca nu ii place frigu decat obligat si ii si un pic sensibil :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu lipsesc Luni.....dar motivat.

 

De abia de Joi pot intra in normal.

 

Asa asa sa stie cei care vor sa-mi ia locul in echipa. :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai ma ca vin Luni, sa vad care platiti mai bine :lol:

Sebastos merem separat ca mi frica de tine!!! :disappointed:

 

hai ca te asteptam ca esti un pion de baza in echipa si nu iti fie frica de sebi ca numa ii mare ,solid, fortos ,facut,crescut .......si stiii poveste cu david si goliat. :lol:

 

ps macar incearca ca io cred ca incape la tine in portbagaj :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca mai e loc, luni vin si eu

 

daca vii ai loc

 

io vin in aceiasi formatie io ,loza care ii cam racit da vine ,cartofu si ema :disappointed:

 

sa incalzit tare asa ca aron pune berea la rece ca venim la teren maine la 20-15 prezent

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

prezent si eu + Cristi... , Bujule, tu nimic ?!?

 

 

Arone....daca nu eram ocupat ma prezentam astazi la dezapezit....ca de mult astept sa fac chestia asta. :disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arone....daca nu eram ocupat ma prezentam astazi la dezapezit....ca de mult astept sa fac chestia asta. :lol:

 

Heheheheee, mare domnisor..., chiar acuma ma pregatesc sa ma duc incolo la teren sa-l fac luna si bec pe diseara, asa k dak este vre-un voluntar :lol: , il astept cu mare drag la dezapezit :disappointed: . Gasim noi o metoda k efortul sa-i fie rasplatit.

 

 

 

ps: ne vedem diseara la 2o,3o la teren post-22049-1265021257_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pt maine (joi) am vorbit cu fetele astea sa vina un pic sa ne mai "ridice moralu" (la unii) :lol: post-22049-1265225345_thumb.jpg

 

Sper sa nu ma facetzi de rusine, si sa datzi totul din voi, macar acuma k vin fetizele. Io unu deabea astept sa ma mai imping un pic cu "dibolu" de Cuki, sa fac un umar la umar ase cum se cuvine, k doara-i sufera si lui... :disappointed:

 

 

 

ps: ne vedem maine(joi), la 19,3o la teren..., nu uitatzi sa facetzi prezentza !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

io si ema venim sigur, loza ii inca bolnav da sar putea sa vina 80%,iar cartofu o abandonat momentan fotbalul

 

 

deci antreneaza fetele sa venim :lol: si io abia astept sa il vad pe cuki cu face iar echpa de rusine si se face si pe el de cocoua ca si de obicei :disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arone....daca nu eram ocupat ma prezentam astazi la dezapezit....ca de mult astept sa fac chestia asta. :lol:

 

@Kirk: Prietene, nu te intereseaza azi o "partida" de dezapezit, k e in oferta... :lol: Pe la pranz ma duc un pic incolo sa vad care-i situatzia , k sigur so depus ceva zapada azi noapte. :disappointed: Astept un semn... :lol:

 

 

pt diseara prezent si eu si Cristi,... ne vedem la teren la 19,3o !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai insist si eu azi odata. Cocopack a inebunit si nu mai poate fi controlat. Nu stiu daca apare.

Daca si azi echipa in care joc pierde, nu mai vin. :lol:

 

 

nu ii nimic se poate rezolva ,dam mita si in ultimele 2 min te muti in echipa care castiga :lol: sau te lasam sa castigi cum vei tu :disappointed:

 

 

voi fi prezent azi la 19-15 :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Kirk: Prietene, nu te intereseaza azi o "partida" de dezapezit, k e in oferta... :laugh: Pe la pranz ma duc un pic incolo sa vad care-i situatzia , k sigur so depus ceva zapada azi noapte. :wink: Astept un semn... ;)

 

 

pt diseara prezent si eu si Cristi,... ne vedem la teren la 19,3o !!!

 

 

De abia acum numai am avut vreme sa intru pe forum. Am avut o zi plina (deci nu puteam la ora aia) si astazi si inca mai am de lucrat...de aceea lipsesc si la fotbal.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...