Sari la conținut

Accident grav Barbu Vacarescu colt cu Lacul Tei


stefangc
 Share

Postări Recomandate

Buna! Sunat Nitu Valentina sotia motociclistului care a avut accident miercuri 16.09.09 . In primul rand vreau sa multumesc celor care au fost acolo si care au avut grija de el , celor care il incurajeaza si vor sa afle vesti despre starea lui.Ma bucur si va multumesc pentru ca ati descris momentul accidentului pentru ca asa inteleg si eu mai bine ce s-a intamplat (eu abia ieseam de la serviciu si trebuia sa ne intalnim la Aurel Vlaicu la metrou si venea spre mine). Politia nu mi/a dat foarte multe detalii si cel care l-a lovit nici nu a venit sa vorbeasca cu mine, din contra, la un moment dat a vrut sa plece si a trebuit sa alerg eu dupa el sa imi dea numarul de telefon.

 

Sotului meu i s-au facut teste medicale si din fericire nu are nici o afectiune la cap si la coloana si nu are nici un organ intern afectat, de asemenea isi simte mainile si picioarele , dar are ambele maini rupte si i-a fost foarte greu pentru ca in acea seara la spital a trebuit sa ii indrepte oasele mai intai (foarte dureros) si apoi sa i le puna in gips. Nu as vrea sa dau toate detaliile despre celelalte leziuni(sper sa intelegeti), este impobilizat la pat si nu are voie sa se miste, nu stiu exact cat va fii spitalizat dar cred ca destul de mult timp.Am vazut ca unii dintre voi vor sa il viziteze dar deocamdata este la terapie intensiva asa ca promit sa va anunt cand se poate (sper sa fie cat mai curand).Am rugamintea spre cei care au fost acolo sa ne dea mai multe informatii despre accident sa ma contacteze pe adresa de e-mail valiceci@yahoo.com si la numarul de telefon 0731986612 (al lui) si 0722976332 (al meu).Promit sa va tin la curent cu privire la procesul de reabilitare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

presupun ca este vorba de acelasi accident de care am auzit si eu ... mi s'a spus ca motociclistul mergea nebuneste, facea slalom printre masini, iar cand s'a bagat de pe banda a 3-a spre prima banda o masina l'ar fi lovit.... imi pare rau ptr el si insanatosire grabnica

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Ma de unde veniti voi cu aceste accidente "de care am auzit"?!

Nu mai postati aiurea pe toate topicurile, nu faceti altceva decat sa instigati la certuri interminabile aici pe forum, care nu duc nicaieri!

 

Daca ar fi sa mai cred pe cineva pe topicurile de accidente, clar va fi Nightwolf. Nu neaparat ca e politist, dar spre deosebire de toti care scriu pe aici, are cele mai mari sanse sa fie la locul accidentului si sa vina cu argumente clare.

Restul faceti decat simple speculatii si va dati cu parerea. :jump:

]Domnule Gabriel sunt......Scriu cu o singura mana..si parerea mea ori esti prost ori ESTI PROST RAU...da rau de tot..pai apare stire la protv..au scris si martorii...pe ce lume traiesti??? :blink:

Mesaj completat

Am reusit si eu sa postez azi ceva(cu o mana repet)...sunt ff rau..Multe oase rupte multe sapt la pat tre sa indur dar asta e viata...MULTUMESC celor care m-au sprijinit

Motorul era un Kawasaki gpx600rr (ninja)..Multumesc lu D-zeu ca nu sunt paralizat sau "dead"....

 

:D

 

:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

]Domnule Gabriel sunt......Scriu cu o singura mana..si parerea mea ori esti prost ori ESTI PROST RAU...da rau de tot..pai apare stire la protv..au scris si martorii...pe ce lume traiesti??? :blink:

Mesaj completat

Am reusit si eu sa postez azi ceva(cu o mana repet)...sunt ff rau..Multe oase rupte multe sapt la pat tre sa indur dar asta e viata...MULTUMESC celor care m-au sprijinit

Motorul era un Kawasaki gpx600rr (ninja)..Multumesc lu D-zeu ca nu sunt paralizat sau "dead"....

 

:D

 

:D

 

Lasa-ne prietene cu stirile de la PRO Tv te rog eu frumos ... daca ai ajuns sa dai exemplu cu ce apare la TV despre tine inseamna ca nici patul ala de spital in care esti nu a reusit sa-ti scoata VDTismul din cap. Imi pare rau de ce ai patit dar sa ajungi pe patul de spital sa intri pe forum numa` sa spui ca ai aparut la PRO TV, ma rog tu nu motorul in flacari da, mi se pare o indolenta crasa. Insanatosire grabnica si daca ai suruburi ai grija la cum iti sunt stranse si incearca sa te axezi mai mult pe recuperarea ta fizica deoarece vad ca din punct de vedere psihic esti fantastic de ok ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lasa-ne prietene cu stirile de la PRO Tv te rog eu frumos ... daca ai ajuns sa dai exemplu cu ce apare la TV despre tine inseamna ca nici patul ala de spital in care esti nu a reusit sa-ti scoata VDTismul din cap. Imi pare rau de ce ai patit dar sa ajungi pe patul de spital sa intri pe forum numa` sa spui ca ai aparut la PRO TV, ma rog tu nu motorul in flacari da, mi se pare o indolenta crasa. Insanatosire grabnica si daca ai suruburi ai grija la cum iti sunt stranse si incearca sa te axezi mai mult pe recuperarea ta fizica deoarece vad ca din punct de vedere psihic esti fantastic de ok ...

 

Ai inteles total gresit...Ideea e nu ca sunt vedeta(ca asa vedeta nu doresc sa fie nimeni)..da cand vezi ca posteaza oameni care au fost acolo...cum poti s[pune ca nu cred decat pe nu`s ce user...ca e vrajeala...Nu e..

Poate dupa cele intamplate mai invatam ceva

 

:rose:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...