Sari la conținut

un nipru


mihai_prd
 Share

Postări Recomandate

  • 2 weeks later...
  • Răspunsuri 73
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

100_3629.JPG

Mesaj completat

Restul de detalii pe blog.

Btw, daca e cineva interesat, blogul nu va mai fi public, asa ca daca doriti sa mai cititi elucrubratiile personale, tre sa va inscrieti (nu e mare branza, e butonul "urmariti" de google conect si va inscrieti cu adresa de mail).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se intra pe blog, se apasa butonul URMARITI din dreapta si de acolo mai departe.

 

ieri am incercat si eu si nu a mers, cand incercam sa ma loghez nu gasesc blogul.

Dar astazi a mers . asa ca m-am logat si am adaugat pagina la favorite !

 

Spor la treaba in continuare ! am sa urmaresc cu placere acele pagini !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...
...Restul de detalii pe blog...

Blooog!!!??? Ce blog, ce-i aia? Pune tot aici, pe forum moto, la comuniste... aici unde ai "scormonito", adica ai pus fitilu'... aici trebe sa "pocneasca"! ..sa te critice honda :D

Sa vedem, sa putem comenta, sa vedem unde arata cu degetu' krokodilu, aleko, mas oyama, etc... de ce ti-e frica?

Editat de cristi 57
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Blooog!!!??? Ce blog, ce-i aia?

 

 

te-am fi crezut cu siguranta multi dintre noi ca nu stii despre ce este vorba dar te tradeaza ce ai scris acolo la "subsol"

foarte interesant blogul tau . mi-a placut . cat despre mihai cred ca ai dreptate 100%

din " contre " se pot naste lucruri cel putin interesante :D , nu trebuie sa vedem doar "partea neagra a lucrurilor"

mai invatam si noi astia "noii" (in ale motoarelor) cate ceva

Editat de aurelian_mz_rt125
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nea Cristi, fa si mata linkul ala activ, sa nu mai dau mereu cu copy paste.

Pe blog pun pur si simplu ca imi ramane informatia mea, crezi ca acolo nu poate critica lumea linistita, nu am refuzat nici un comentariu pana acum. Pe forum se mai pierde informatia, nu imi mai gsesc din fotografiile mele vechi, si mi-am cautat in toate posturile. La cat de bine merge forumul in ultima vreme, deja mi-am salvat multe din foto.

Mesaj completat

Grație lui grațiosu' de Alecu, nipruletele a primiti cado' lopata de infanterie, curat romaneasca, parol. Acu sa vedem cum o prind, tre sa studiez pozitia pe MB-uri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

degeaba iti pun poze nene cu kypiu ca e netul plin de poze si tot nu e clar care-i pozitia exacta. Vii la mine dai o bere, te las sa te uiti la prinderi , masori cu ruleta.

Editat de Aleko
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa zicem ca e finalul..restul la semnatura, cand m-o lovii eminescianismul.

post-263-1298219924_thumb.jpg

Moto e total functionala, cu toate ca de acum incep reglajele, dar trebuie sa fac ceva si saptamana viitoare, nu? Pana atunci sper sa se puna macar 15 cm de zapada.

Am facut azi vreo 20 de ture, garaj-curte, inainte 3 m, inapoi 3,2 m, inainte 3,3 m, inapoi 3,3, si tot asa, pana m-am saturat de baraiala ciopăristică, ca deh, e lipsa de tobe.

Mesaj completat

usor sfarsit de topic

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

ÂŞi cam aici se termină lucrarea (drept pentru care rog moderatorul acestui colț să închidă topicul), motocicleta merge f. bine dar este supusă îmbunătățirii continue. Prietenilor care m-au ajutat, încă o dată, mii de mulțumiri.

post-263-1301086721_thumb.jpgpost-263-1301086798_thumb.jpg

 

Si prima iesire a lui fiu-meu in atasul de la Bemvenipra "Nea Mircea".

Editat de mihai_prd
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...