Sari la conținut

accident mortal targoviste


diandy
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 56
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

haideti sa va spun si eu ceva: am facut scoala de soferi in Tgv acum un an si am ramas mirat cand am aflat la sfarsit ca INSTRUCTORUL DE LA MOTO NU AVEA PERMIS, PT CA NU ERA INSTRUCTOR, CI UN ANGAJAT DE LA PAZA...instructorul era plecat tot timpul si-l lasa pe un nene angajat (de altfel foarte amabil si binevoitor) sa ne invete...instructorul doar ne-a incheiat foile de scoala, examen,permis,pa. nici un sfat,absolut...ia permisul, du-te si mori...

e o vb "in trafic sa te comporti ca si cum toti ar incerca sa te omoare". din pacate, nu e paranoia...

R.I.P.

ca elev ai datoria sa intrebi si sa inveti.din pacate la noi in tara 90% din instructorii de cat A sunt PA.si instructorul meu era un idiot si jumatate.Avea aceasi experienta ca un orb la darts.

Tot ce ma interesa era sa am carnetul si sa ma pot plimba.Cu atat mai mult ca tot atunci imi faceam scoala si pt cat B.bine ca am mers preventiv si putin paranoic.

Editat de gixxxer
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ca elev ai datoria sa intrebi si sa inveti.din pacate la noi in tara 90% din instructorii de cat A sunt PA.si instructorul meu era un idiot si jumatate.Avea aceasi experienta ca un orb la darts.

Tot ce ma interesa era sa am carnetul si sa ma pot plimba.Cu atat mai mult ca tot atunci imi faceam scoala si pt cat B.bine ca am mers preventiv si putin paranoic.

Sal ai dreptate tot cu ala am facut si eu acum 2 ani in poligonul ala la iesire din targoviste cu paznicul asta e viata!

post-39918-1257618331_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu tot acolo... si tot cu paznicul am facut scoala pt. cat A :P .Acum 3 ani,deci are vechime tipul :) .Dar suntem off topic......

pai nu suntem offtopic, ca de asta poate a murit si baiatul asta...stiti ca la sedinte casca nu e obligatorie, decat la examen? daca instructorul ar fi stat fiecare sedinta langa cursant si i-ar fi explicat ce si cum... inca o data...R.I.P.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai nu suntem offtopic, ca de asta poate a murit si baiatul asta...stiti ca la sedinte casca nu e obligatorie, decat la examen? daca instructorul ar fi stat fiecare sedinta langa cursant si i-ar fi explicat ce si cum... inca o data...R.I.P.

 

Ba sunteti off topic! Omul asta nu a murit din vina lui, asa ca n-are absolut nicio legatura cu cine a facut scoala! End of story.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu am cuvinte, si ma ia groaza cand ma gandesc ce este in sufletul celor apropiati lui, cata durere a lasat in urma, si oricum ceea ce se intampla in Romania e strigator la cer

R.I.P camarade

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...