Sari la conținut

Cauciucuri ...


Postări Recomandate

Acelasi gen de intrebare in acelasi timp am pus si eu,numai ca eu caut un model anume.

Cele mai convenabile calitate-pret sunt Mitas, le gasesti in mai multe locuri

 

www.depozituldeanvelope.ro

 

si

 

www.chemtraders.ro

13 septembrie nr 164

4100750

4112041

0722248159

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cele mai convenabile calitate-pret sunt Mitas,

Te contrazic.

Sunt marca ROMVELO.Chiar azi mi-a sosit coletul compus din 90/90/21 si 120/80/18 model pt. cross-enduro.

pretz total 210 lei+17 lei taxele de curierat rapid.

Au fost comandate la MOTOLAND.

Pt. carcotasi le dau peste nas, sunt probate de mine sezonul trecut in teren si sunt f. bune.

Asta e a doua comanda...sa avem de rezerva, sa nu patim ca Axa :)

Despre Mitas, vorbe bune, dar au inceput sa sara la pretz, si daca ma uit un pic peste granitza..e aproape cat un Michelin.

Decat sa dau 200 lei pe O guma, mai bine dau aceeasi bani pe o pereche ROMVELO.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

indrumati-ma si pe mine va rog unde pot sa gasesc cauciucuri pt enduro ... cele mai cramponate posibil .. si dac a are cineva idee sa imi spuna si un pret aproximativ e perfect ... va rog :) :)

 

Ce motocicleta ai? Daca ai una care trage tare iti face varza spatele si la Romvelo si la Mitas.

Daca vrei sa mergi pe varianta "low budget" iti faci treaba cu oricare.

 

Eu insa cred ca merita sa-ti iei un cauciuc bun - tine mai mult si isi face si treaba mai bine. Cred ca Gaseti la Zoli la MCiuc Dunlopuri in jur de 60E. Are si Andreiqn din Sibiu Michelinuri la 90 E.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multumesc mult baieti ... astea ROMVELO nu sunt facute de romani ?? sper sa nu fie o intrebare f deplasata ( nu sunt f pricepun in acest aspect ) cam cat tine o pereche de cauciucuri exploatate mediu

Editat de bgd_rx
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce motocicleta ai? Daca ai una care trage tare iti face varza spatele si la Romvelo si la Mitas.

Daca vrei sa mergi pe varianta "low budget" iti faci treaba cu oricare.

 

Eu insa cred ca merita sa-ti iei un cauciuc bun - tine mai mult si isi face si treaba mai bine. Cred ca Gaseti la Zoli la MCiuc Dunlopuri in jur de 60E. Are si Andreiqn din Sibiu Michelinuri la 90 E.

 

 

 

Am tot cautat si alte variante, dar o pereche Continental TKC80 sau ceva Pirelli cat de cat adaptat pentru ce vreau eu, costa cel putin 9 mil :moto: La o diferenta de bani de la simplu la triplu, merg clar pe Mitas :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...