Sari la conținut

Honda Vt 600 Shadow


dead_man_walking
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 60
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

la tg muresh, unde eshte inmatriculat pe leasing, se pare ca s-a bulit matritza de facut numere de inmatriculare!!! asha ca io am facut numaru din carton!!!

 

bravos! parca nu ai stii ca iti ia talonul si fuge cu el daca te prinde cu numar de carton. :moto: data urmatoare nu mai da astfel de obiecte pretioase din mana cand stii ca nu esti in perfecta regula..

Editat de valicaddy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din pacate, in trista zi de azi, un nene politzist mi-a luat talonu' shi mi-a dat dovada fara drept de circulatzie!!! :blink:

 

 

ce fraier trist eshti bah, mortuleee..... ca tzi-a luat fraieru', intzeleg! ce nu intzeleg de ce nu i-ai luat shi tu lui ceva? ...macar nishte bulane.... B)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

abia astept sa o vad la motoRock anu asta ....asta presupunand ca vi...

;) :lol:

 

vin da cu virago lu ares666, ca nu mai am talon la shadow :rose: :rose: :rose:

 

bravos! parca nu ai stii ca iti ia talonul si fuge cu el daca te prinde cu numar de carton. :eek: data urmatoare nu mai da astfel de obiecte pretioase din mana cand stii ca nu esti in perfecta regula..

 

intre carnet ( ca ar fi avut motiv sa mi=-l ia pt ca la bairamu DAC MOTORS de la shefaneshti bausem toata noaptea shi am plecat spre bucureshti pe la 12.00 dupa un somn de doar 4 ore, iar la fiola SIGUR ieshea ceva alcool ) shi talon, am preferat sa raman cu carnetu :ok: :P :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

la tg muresh, unde eshte inmatriculat pe leasing, se pare ca s-a bulit matritza de facut numere de inmatriculare!!! asha ca io am facut numaru din carton!!!

 

numarul shi talonul "e" pe vine :cheers: :hug: ;)

 

deocamdata se plimba prin bucureshti intre diferitzi salariatzi ai firmei cargus!!! am reushit sa-le reprez la unu dintre ei shi maine le am acasa!!!! ;) :bigstar: :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...