Sari la conținut

Full Times From Day 1 At Sepang


bhairava
 Share

Postări Recomandate

1. Biaggi (Honda) 2m02.693

2. Edwards (Honda) 2m02.939

3. Rossi (Yamaha) 2m03.100

4. Gibernau (Honda) 2m03.121

5. Capirossi (Ducati) 2m03.883

6. Hayden (Honda) 2m03.915

 

ups, a cazut tradatoru' (:P) pe trei.

dobrescu, ai legatura :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

4 honde sint nu pt ca are honda 4 echipe de uzina, ci pt ca diversele echipe de curse aleg HONDA pt ca intr-adevar, stiu ei de ce. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bhairavah stai jos, Yamaha e o motocicleta deosebita :D

nu mai incerca sa popularizezi tractoarele in randul tinerilor aspirantzi. :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut baieti...si fete!

Voi nu ma cunoasteti-cum nici eu pe voi-dar mi-ar face placere sa va cunosc... si

apropo de Rossi,credeti ca Yamaha ar fi investit atat de mult in el daca nu ar fi crezut in primul rand in EI?

Credeti ca Rossi daca nu ar fi crezut in Yamaha s-ar fi"riscat"sa alerge pt. ei,

chiar si pt.cei 10.000.000$[sau euro]cat costa contractul lui?Ar fi fost tot Honda,poate Ducati!

Eu sincer sunt fan Yamaha si astept cu nerabdare sa-mi cumpar noul R1,dar cred

ca"rautatile"care le scriu fanii Honda sint in vint,pt. ca fara a fi obraznic in expresie:

nici unul nu cred ca ar alerga cu un motor asa pregatit,la adevarata lui[motorului]

valoare,incat sa sesizeze diferenta acelor sutimi de secunda-inca odata...FARA SUPARARE!

Sa ne bucuram de ce avem,sau ce-o sa avea si sa alergam sanatosi cu ELE!

:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Clar, nu mai e loc de din astia.....bhairava,fitzo-incepatorul nr 2 langa bob, ce fac hondele astea din oameni, cred ca l-au apucat pe Rossi de picior daca au honda sub fund... pai pana cand ajungi tu in c-ta eu deja sint bronzat si cu 3 portii de hamsie la ghiozdan... :P eu zic intai sa inveti sa faci cateva depasiri pe o motoreta pe care nu o sa o cunosti la valoarea ei adevarata niciodata si dupa aia sa incerci macar sa te bagi in seama cu mine..... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai vazut si tu repede clasamentu si te bucuri cu toate ca nu ai nici o treaba  cu ce se intampla acolo !!! Oricum bucura-te si tu cat mai ai timp, si mai trebuie sa iti aduc aminte ca Rossi si-a batut propriul record la Sepang de cum s-a suit pe Yamaha?!?!  EEEhhh asta nu mai conteaza. Yamaha nu prea au avut piloti de teapa lui Rossi dar acum o sa se vada ce stie Yamaha pe circuit in fata lu` Honda !! :D IO abea astept sa vad ce replica o sa scoata Yamaha.  Sooo ... Yamaha rulez from now on !!!

ah, scuza-ma, tu ai MULTA treaba cu ce se intimpla acolo.

am uitat, ce yamaha ai tu ?

 

poate nu realizezi,dar rossi a zis cu gura lui ca HONDA a atins perfectiunea, si ca nu mai are ce sa-i imbunatateasca. asta inseamna ca in momentul de fata, cu rossi la ei, yamaha MUNCESTE ca sa ajunga din urma HONDA. asta e tot ce va face rossi, DACA va reusi. o va aduce la nivelul la care a lasat honda cind a plecat.

 

hahaha, munciti baieti, munciti ! mai aveti de munca! :P

 

p.s. v-am zis ca hayden are potential ? :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...