Sari la conținut

Enduro Vrancea


Postări Recomandate

Nici nu stiu unde am ajuns....dar luasem calea spre Slanic Moldova.

Am plecat sambata dimineata, am trecut de Tohani, am ajuns prin Jitia (unde si-a-ntarcat Dracu' colacii). Si apoi un drum forestier spre Neresti....dar n-am mai ajuns la capatul lui...Noroaie, munca, cazaturi, rasturnari, tot tacamul...si cand sa spunem ca ne apropriem de final....A aparut si fundatura...o alunecare de teren care a zadarnicit o munca de 5 ore de lupta cu noroaiele.

Noroc cu remorca, TAF-ul si oamenii simpli care traiesc in satele de langa munti... Nemancati, deshidratati, cu gazul pe terminate, a aparut si salvarea ns. Am inoptat in Focsani...Ce-a fost dupa aceea se poate spune floare la ureche....Scapasem de cosmarul noroios...

 

Pentru cei interesati de asemenea experiente, nu ne contactati. A fost prea porcesc...Dar cine stie, s-ar putea sa o facem si a doua oara...:)

 

 

Lino, Vali si Navaro

post-2164-1146511718_thumb.jpg

post-2164-1146511733_thumb.jpg

post-2164-1146511741_thumb.jpg

post-2164-1146511752_thumb.jpg

post-2164-1146511764_thumb.jpg

post-2164-1146511774_thumb.jpg

post-2164-1146511793_thumb.jpg

post-2164-1146511800_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...Am inoptat in Focsani...

Pentru cei interesati de asemenea experiente, nu ne contactati...

 

 

Eu azi am fost in Focsani... dar cu cu totul alte scopuri decat voi (cu munca) :)

ehe... as fi interesata de asemenea experiente....dar nu va contactez... din cateva mici motive: n-am carnet, n-am motor :ok:

...dar o sa am :moto: ...,nu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Nici nu stiu unde am ajuns....dar luasem calea spre Slanic Moldova.

Am plecat sambata dimineata, am trecut de Tohani, am ajuns prin Jitia (unde si-a-ntarcat Dracu' colacii). Si apoi un drum forestier spre Neresti....dar n-am mai ajuns la capatul lui...

 

Pentru cei interesati de asemenea experiente, nu ne contactati. A fost prea porcesc...Dar cine stie, s-ar putea sa o facem si a doua oara...;)

Lino, Vali si Navaro

...................................................................

ca sa ajungi la Jitia poti sa mergi si prin Ramnicu Sarat si prin Dumbraveni (VN). Daca vroiai Enduro mergea mai sus de Jitia spre Nereju. Pe acolo facem noi enduro cu reanclansatoarele de 20Kv. Voi ati carat motoare de 200-300 kile ... noi caram stalpi de medie tensiune. Aia enduro. Imi cer scuze pentru calitatea imaginilor, sunt facute cu telefonul. Cateodata imi pare rau ca nu sunt endurist. Cand mai vreti enduro intreaba si-ti spun eu pe unde sa mergi.

 

post-460-1148453199_thumb.jpgpost-460-1148453301_thumb.jpgpost-460-1148453341_thumb.jpgpost-460-1148453380_thumb.jpgpost-460-1148453412_thumb.jpgpost-460-1148453473_thumb.jpg

uite si sugestie de enduro.. dupa ca va lasati afacerile in ordine si testamentul la zi. Aici daca aveti o problema nu vine nimeni sa va scoata.

post-460-1148454027_thumb.jpg

Editat de Ilarie
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...