Sari la conținut

Catalogul De Preturi Highwayhawk 2006


Ilarie
 Share

Postări Recomandate

Catalgoul de preturi in format pdf. Codurile le luati de pe site.

Sunt valabile pentru Franta si Belgia

Os , cel putin ne putem face o idee de pretz ... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Preturile si la ei sunt cam mari. Unele dintre ele le gasesti la Louis mult mai ieftine. Numai ca Louis-ul nu se incurca cu toate accesoriile cromate. De la astia am luat TAILLIGHTGRILL - 11 euro, si sincer nu ma asteptam sa fie din plastic cromat. Asta e, asa o fi la moda.Cam tot ce am gasit pentru Vulcanul meu erau din plastic cromat.

post-460-1146569858_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

AWD: De la Highway Hawk. Acu sa fiu sincer la ce sa te astepti de la 11 euro.

lupalb: tocmai de aia nu ti-am zis ... ca faceai mistouri de coada mea cromata. Adevarul e ca daca nu ti-as fi spus, de la 2 metri nu-ti dai seama ca nu e metalica. :moto:.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Parerea mea:Arata bine de la distanta, dar daca te uiti mai bine sunt doar niste chinezarii ieftine.Si scumpe.Daca pot sa zic asa.Io nu m-as baga sa cumpar.Gasesti la banii aia lucruri mai bune,in Romania vreau sa zic.Mai bine accesorii second decat rahaturile alea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu am cumparat de lla Highway Hawk un radiator cover, care m-a costat 3 mil in lei, si sunt destul de multumit de el, deci din punctul meu de vedere sunt :moto:.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Au si chestii din metal cromat.

Cum ar fi capacul de la rezervorul de lichid de frana. Numai ca sunt mai ieftine la Louis.

post-460-1146646012_thumb.jpg

Cred ca de fapt cam tot ce e in sectiunea Chrome de la Louis sunt de la Highway Hawk, la alte preturi mai mici.

raducu21: de unde ai luat radiator cover? Am cautat peste tot o grila pentru Vulcanul meu, si cica nu se mai fabrica.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

raducu21: de unde ai luat radiator cover? Am cautat peste tot o grila pentru Vulcanul meu, si cica nu se mai fabrica.

 

pai de la motomarket(aia din romana sau de pe Iuliu Maniu vizavi de CORA), si ei mi l-au adus de la Highway Hawk, si a durat cam 2-3 saptamani pana sa ajunga, poate mai mult dar oricum mie mi sau parut destul de seeriosi, nu mi-au cerut avans si m-au sunat in ziua cand a venit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nope, arata f. bine taillightul. Iar speedy, sa stii ca nu ai dreptate cu chinezariile. HH face piesele in Olanda si tot acolo le cromeaza, calitatea fiind superioara.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nope, arata f. bine taillightul. Iar speedy, sa stii ca nu ai dreptate cu chinezariile. HH face piesele in Olanda si tot acolo le cromeaza, calitatea fiind superioara.

 

N-am zis ca sunt "chinezesti",ci "Chinezarii"; si ce olandezii or face numai lucruri de prima calitate?!

Si calitatea e superioara cui? Accesoriilor de pe motoretele First Bike, da. Dar la preturile alea, cum spuneam...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Atunci tuneaza-ți nene motoreta cu piese Custom Chrome si imi spui daca mai ai unde sa dormi noaptea, ca precis imi spui ca ti-ai vandut locuinta.

Nu, frate, ca eu n-am bani nici de HH.Si nici locuinta n-am. Dar daca as avea un ban, acolo, mai repede dau dublu pe CC decat pe plasticele HH care se vor piese cromate. Asta era ideea.Daca tu ai da 1 milion pe un stop de plastic e treaba ta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...