Sari la conținut

Enduromania


Postări Recomandate

Super pozele, si eu ma plimb prin zona Poiana Marului-Muntele Mic-Tarcu, este foarte frumoasa zona si daca mai vreti sa mergeti va stau la dispozitie, am cabana la Poiana Marului si cunosc multe trasee. Daca sunteti interesati contactati-ma la adresa simici_sasa@yahoo.com sau 0722232907

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Super pozele, si eu ma plimb prin zona Poiana Marului-Muntele Mic-Tarcu, este foarte frumoasa zona si daca mai vreti sa mergeti va stau la dispozitie, am cabana la Poiana Marului si cunosc multe trasee. Daca sunteti interesati contactati-ma la adresa simici_sasa@yahoo.com sau 0722232907

Mersi pt invitatzie, dc e cazul te contactam.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

NA ca merge si cu vacile mai grele.

 

Tare!!! B)

 

ai vrea si tu ...nebunule..dar mai ai de invatat!! :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 months later...

E adevarat ca ultima etapa de anul asta la Enduromania e in ultima sapt din Septembrie? CA as veni si eu sa vad ce ii pe acolo. Eu oricum urc in 24 Sept. Eu cu vacuta mea de 650 nu prea am cum sa ma dau pe coclauri mai ales ca is incepator in ale enduro-ului, da tare imi place! Pls msg daca stie cineva daca mai ii ceva pe final de Sept! Multam!

 

:angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut eu ma dau prin zona Muntele Mic-Tarcu-Poiana Marului, daca vrei sa vi te astept cu placere sa facem niste trasee. Nu te speria k se poate si cu vacutze si eu am una de 600 :angryfire: . Ne intalnim in Poiana Marului sau la Muntele Mic. Pt mai multe detalii uite id-ul meu simici_sasa, ma gasesti pe mess.

Editat de Sasa25
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut eu ma dau prin zona Muntele Mic-Tarcu-Poiana Marului, daca vrei sa vi te astept cu placere sa facem niste trasee. Nu te speria k se poate si cu vacutze si eu am una de 600 :angryfire: . Ne intalnim in Poiana Marului sau la Muntele Mic. Pt mai multe detalii uite id-ul meu simici_sasa, ma gasesti pe mess.

 

Multzam, am trimis un request pe mess. Eu o urc la Borlova in 24 sau ceva de genu asta (ultima sapt din Sept).

Mai vb pe msg si ne vedem atunci.

Si Multzam inca odata! :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...