Sari la conținut

Hop Shi Eu Cu Un Bandit


Raul_R1
 Share

Postări Recomandate

Sal,

de vreo 2 saptamani sunt shi eu fericitul :ok: proprietar al unui Bandit de 400cc...50+ cai, nu shtiu :blink: exact...

 

Kristake ... cand vii in Baia Mare, pe sambata sper(la nunta ... :crack: mea) sa :moto: :) :crack: :crack:

 

Ceva poze ...

post-5937-1146742662_thumb.jpgpost-5937-1146742933_thumb.jpgpost-5937-1146742889_thumb.jpgpost-5937-1146742830_thumb.jpgpost-5937-1146742775_thumb.jpgpost-5937-1146742958_thumb.jpgpost-5937-1146743012_thumb.jpgpost-5937-1146743056_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...nu prea sunt eu adeptul japonezelor ,dar tebuie sa recunosc ,ca seria gs imi place de cand a aparut ... fiabile si frumoase ... super motorul sa-l porti sanatos ,si el pe tine la fel.... :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut Raul, vad ca esti incantat si sper ca totodata multumit de bandit. Tare mi-i dor si de cel care l-a avut fratele meu. Eu sunt baiatul de la magazinul SHOX din Satu Mare, cu GS-ul negru (nu pun poza, ca sunt sigur ca ma ti-i minte). Vad ca faci nunta, asa ca iti urez cat mai multi km fara incidente, si casa de piatra.

 

PS: cand mai ai drum prin Satu Mare, poti sa treci linistit pe la magazin.....Bafta si mult noroc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ti-am mai zis ba Raul, da-ti mai zic inca o data: SUUUUUPER Banditu! Sa-l folosesti sanatos si voios! Abia astept sa facem niste ture, inca nu stiu cu venirea la BM cum o sa fac (sper sa reusesc), vb mai multe la telefon...

 

:moto: :ok: :) :blink: :crack:

Editat de KristaKe
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bun motoras banditu asta a tau ma Raule. Nu chiar asa de bun ca si celalalt mega-tourer la care i se vede roata din fata in cateva poze :blink: ... dar totusi ... minunat. Sa il strunesti sanatos si cu multa bafta. Mai dam niste ture prin BM cu proxima ocazie.

Distractie mare la nunta! si in primul rand va urez casa de piatra si multi Raul jr motociclisti ! :crack:

 

cu proxima ocazie :moto: :ok: !

 

Asfalt uscat si mai tuningaleste banditu ala ca te iau prea usor la liniuta :crack: :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bun motoras banditu asta a tau ma Raule. Nu chiar asa de bun ca si celalalt mega-tourer la care i se vede roata din fata in cateva poze :haha: ... dar totusi ... minunat. Sa il strunesti sanatos si cu multa bafta. Mai dam niste ture prin BM cu proxima ocazie.

Distractie mare la nunta! si in primul rand va urez casa de piatra si multi Raul jr motociclisti ! :ok:

 

cu proxima ocazie :moto: :) !

 

Asfalt uscat si mai tuningaleste banditu ala ca te iau prea usor la liniuta :pow: :crack:

 

De abia ashtept sa o facem :moto: de-o liniutza :crack: :crack:

:ok:

 

Salut Raul, vad ca esti incantat si sper ca totodata multumit de bandit. Tare mi-i dor si de cel care l-a avut fratele meu. Eu sunt baiatul de la magazinul SHOX din Satu Mare, cu GS-ul negru (nu pun poza, ca sunt sigur ca ma ti-i minte). Vad ca faci nunta, asa ca iti urez cat mai multi km fara incidente, si casa de piatra.

 

PS: cand mai ai drum prin Satu Mare, poti sa treci linistit pe la magazin.....Bafta si mult noroc.

 

S-ar putea ca azi sa trec pe acolo, trebe sa ma duc dupa acte(cu Sebi la firma aia de leasing), daca nu atunci luni. Oricum trebuie sa trec sa-mi comand un kit de lant, shi sa iau accesoriul acela pentru casca...

 

Mai vb atunci :blink:

Asfalt uscat :lol:

Ps. nu-mi trimiti nishte poze cu gs-ul tau, sa le trimit mai departe raulciurus@yahoo.com

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...