Sari la conținut

Postări Recomandate

Vizitator stress_L&P

am auzit de ij ku un singur cilindru de 600 si in 2t ... mai are nevoie de nos ??

 

nu exista asa ceva! ma rog, nu facut de fabrica! si chiar daca ar exista tot ar avea nevoie! ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si cum merge man cagiva aia cu nos ? la un shot ii da 200 de cai =))))))))))))) ? il arunca intro roata ? ia 350 cu nos ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vreau si io siteu de la pollini ca nu il stiu..si pana la urma...nu a raspuns nimeni...cat costa un set de o anumita cilindree ? precizati cilindreea si pretul!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Niste preturi estimative : 165 cc - malossi .. pentru motoare vechi de rs = 388 euro. si kit de 160cc - polini la fel pentru motoare vechi de rs =454 euro. Sper ca v-am putut face o idee asupra preturilor.

astea sunt preturile acolo,mai adaugati vreo 20% asa cu adusul aici + ca daca pui kit`ul fara carburator,toba si filtru nu prea faci mare chestie....am facut eu socoteala cat ar costa ptr rs sa`l fac full full si ajungeam undeva pe la 2000 euro motorul cu carburator,filtru si toba jim lomas,ambreiaj racing,placute de frana racing si inca cateva chestii.... :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asta inseamna ca nu e convenabil sa faci chiestia asta...mai bine il lasi asa cu 125 2 ani si pe urma treci la ceva mai mare...sau ii pui filtru de aer sport, toba sport carb de 34mm ..si dak dispui de bani mai multi si un ambriaj racing...si io zic ca ar fii mai convenabil asa...da nu faci mare lucru...decat vreo 5 cai in plus..poate nici atat :cheers:) =)) :ok:

...parerea mea...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...