Sari la conținut

Iesiri ..... Enduro Hunedoara - ilia


Postări Recomandate

Frumoasa zona de jucat am vazut un filmulete, dar parca mergeati ca incet, cu o anumita frica. Mai ales tipu cu ktm din video cu nr 10: jos parca nu reuseste sa o bage in a 2-a si cand ajunge sus se opreste... ciudat!

In ce zona ati filmat?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frumoasa zona de jucat am vazut un filmulete, dar parca mergeati ca incet, cu o anumita frica. Mai ales tipu cu ktm din video cu nr 10: jos parca nu reuseste sa o bage in a 2-a si cand ajunge sus se opreste... ciudat!

In ce zona ati filmat?

Si ''in groapa'' ii fain, poate chiar mai fain numa ca acuma cred ca ii o baltoaca extraordinar de mare... vorbesc de groapa aia de la iesire din oras, de langa dezmembrari daca o stii!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si ''in groapa'' ii fain, poate chiar mai fain numa ca acuma cred ca ii o baltoaca extraordinar de mare... vorbesc de groapa aia de la iesire din oras, de langa dezmembrari daca o stii!

 

Mi-ai zis de ea, dar tot nu cred ca e cat panta de la Ilia, sau unde e facuta filmarea. Ma duci odata acolo sa vedem cu ce te lauzi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frumoasa zona de jucat am vazut un filmulete, dar parca mergeati ca incet, cu o anumita frica. Mai ales tipu cu ktm din video cu nr 10: jos parca nu reuseste sa o bage in a 2-a si cand ajunge sus se opreste... ciudat!

In ce zona ati filmat?

 

 

Pai ultimul cel cu KTM in 4 timpi este incepator .. :kiss: dar a bagato intra 2 numa ti se pare ca nah ..incepator :P dar se descurca bine :P ca si incepator .Daca vreti puteti veni intr-o sambata pe la noi facem o iesire :P mai multi ar fi foarte frumos id meu de messenger este balaurul_xxl@yahoo.com daca vreti sa vb si sa veniti pe la noi :P

Editat de pilotunebunu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cand mai iesiti la o astfel de tura invitati-ne si pe noi la voi !!!!

sau veniti voi la noi prima data ! asiguram cazare super ieftina si un chef pe cinste !

deci...invitatie deschisa ...pentru toti enduristii care vor sa mai schimbe terenul de joaca !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma insel eu sau v-ati dat si prin cariera de bentonita de la Dobra? (din curiozitate profesionala intreb).

 

 

Cred ca aia e cariera . Cariera e in Mihaiesti :P Nu stiu daca e cariera de bentonita poate aia e :(

Mesaj completat

cand mai iesiti la o astfel de tura invitati-ne si pe noi la voi !!!!

sau veniti voi la noi prima data ! asiguram cazare super ieftina si un chef pe cinste !

deci...invitatie deschisa ...pentru toti enduristii care vor sa mai schimbe terenul de joaca !!!

 

Ma Sorine tu vorbesti serios ? Sau faci reclama cu animalu ala ? Daca e serios eu iti las un ID de messenger balaurul_xxl@yahoo.com . Si vorbim acolo :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vorbesc foarte serios !

Pai atunci uite asta e id meu de messenger balaurul_xxl@yahoo.com .Vorbim pe messenger ,trimiti mail daca nu si sa organizam o iesire frumoasa :) Sau contacteazama la numarul de telefon 0721304673

Editat de pilotunebunu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...