Sari la conținut

Regrete


o_kellu
 Share

Postări Recomandate

Cu regret va anunt ca de azi dimineata nu ma mai pot numara printre fericitii posesori de doua roti, chiar si cu doar 49 cmc.

DIn spatele blocului meu, unde s-a petrecut rapirea, nu s-a auzit niciun tipat de ajutor.

Daca vede cineva un KYMCO SUPER 9 portocaliu, pe vremuri avea si nr...B03086, chiar si cateva stickere albastre cu CSR...stiu ca ar fi o minune!

Pentru cine il stia, poate sa ma sune ca organizez in weekend cu o bere ... de comemorare!

Va multumesc anticipat!

post-15115-1258395226_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu regret va anunt ca de azi dimineata nu ma mai pot numara printre fericitii posesori de doua roti, chiar si cu doar 49 cmc.

DIn spatele blocului meu, unde s-a petrecut rapirea, nu s-a auzit niciun tipat de ajutor.

Daca vede cineva un KYMCO SUPER 9 portocaliu, pe vremuri avea si nr...B03086, chiar si cateva stickere albastre cu CSR...stiu ca ar fi o minune!

Pentru cine il stia, poate sa ma sune ca organizez in weekend cu o bere ... de comemorare!

Va multumesc anticipat!

 

 

nu ai avut alarma...un antifurt ceva?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cam greu sa-l gasesti acum.

Tu nu l-ai avut legat sau ghidonu blocat?

 

Eu il leg chiar atunci cand merg la scoala(pt cateva ore). Iar in garaj blochez ghidonul.

 

Pune afise prin oras, verifica la politie etc. Sper sa-l gasesti!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba da, era legat cu lantul de un gard, cu ghidonul blocat, e adevarat insa, fara alarma.

Lantul a fost taiat, iar pe jos se vedeau urme de cum l-au tarat pana la duba, ghidonul fiind blocat, ca sa-l intoarca cu fata spre strada...s-au chinuit ceva.

Sperante sincer, nu prea mai am, la politie am fost consolat in mod oficial, la baietii din cartier in mod simplu...e depharte bahhhh...e in drum spre ferentexas. Il iei la primavara bucati din vitan. Punct.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba da, era legat cu lantul de un gard, cu ghidonul blocat, e adevarat insa, fara alarma.

Lantul a fost taiat, iar pe jos se vedeau urme de cum l-au tarat pana la duba, ghidonul fiind blocat, ca sa-l intoarca cu fata spre strada...s-au chinuit ceva.

Sperante sincer, nu prea mai am, la politie am fost consolat in mod oficial, la baietii din cartier in mod simplu...e depharte bahhhh...e in drum spre ferentexas. Il iei la primavara bucati din vitan. Punct.

nu s-au chinuit ff mult, am vazut eu cat de usor se poate ridica de fata chiar si o persoana...il salta de fata si merge cu el pe roata din spate...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pt marius....berea o dau acum, pt ca vreau sa privesc acest eveniment ca un pas inainte, ca un sut in fund catre a face naibii odata sacrificiul ala financiar sa-mi iau motor.

mersi de optimism

Marele pacat este ca a disparut un om care sa mearga la aniversarea de cinci ani a gratarului pt CSR! cine stie intelege!

Editat de o_kellu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

On: Urata treaba. Sper sa il gasesti.

Off: Alarma cu pager vinde Luigi, aici pe forum. Eu am luat una in vara cu 270 lei. Baiatul e super serios si alarma e ok, pana la etajul 10 am semnal fara probleme.

 

Hai vara!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...