Sari la conținut

Verau Ktm


porculetz
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 59
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Pai :cheers:, amandoua is faine :burnout:.

 

 

Pai porculetz dak inka nai 18 ani...eu am 16 ani ma dau pe KTM 200 exc...2 timpi...suntem tineri....la enduro....e percet la cross....nutzi trebuie mai mult....200-le sau 250-ul te va multumi garantat....eu ma du si in campionatul national la endurocross si motocross la varsta mea ....si greutatea mea nam avut nici o data nevoie de mai mult...nush de ce u ai avea.....daca vrei sa faci performanta iati 2 timpi.....

Succes!!!! :D :crack:

P.S----uiatate in campionatele interne .....domina portocaliul.....atat la competitii cat si la clasamente :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aaaa deci :

 

1. Nu vreau sa fac performanta, ci doar vreau un motor KTM .

2. Vreau 4 t ca sa numi consume cat o betoniera comunista si pentru ca is mai fiabile.

3. Vreau KTM pentru k imi plac si pentru k mau imbolnavit. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...auzi copilu ....deschideti ochii si uitate ce motoare sunt in campionatl european si cel mondial...si te rog nu incurca enduro cu cross....hotarestete ce vrei sa faci si asa sa/ti alegi motor...da pt enduro poate si eu as alege ktm dar pt motocross....nush 4 timpi sigur nu...poate 2 timpi

 

 

 

 

:crack: btw offtopic .. Schummy sunt si eu din Oradea cu un cr 250 2t...... citeste ca ti am trimis un msj pe pvt!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aaaa deci :

 

1. Nu vreau sa fac performanta, ci doar vreau un motor KTM .

2. Vreau 4 t ca sa numi consume cat o betoniera comunista si pentru ca is mai fiabile.

3. Vreau KTM pentru k imi plac si pentru k mau imbolnavit. :crack:

da auzi ti-ai luat motor sau stai in fata calcuĂŠatorului si scrii posturi toata ziua ..iati un motor si dai bataie si scrie impresii nu povesti ....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 7 months later...

:D :lol:

daca iti iei ktm o sa TE PISHI PE TINE DE PLACERE !!!!!! e ca un drog, nu vri sa te mai dai jos din sa dar stai linistit ca nu-i nici o problema, te da el jos. e o plagere sa te lupti cu fiara de sub tine si sa vezi ca, indiferent de obstacole, nu se termina drumul NICIODATA!

cred ca am fost foarte clar in cea ce priveste senzatia ce ti-o poate oferi aceasta motocicleta dar pretul platit este fiabilitatea. tocmai din acest motiv cei de la ktm pentru a echilibra: balanta explozie de putere-fiabilitate au avut intotdeauna preturi foarte mici la piesele de schimb.

pe scurt piesele cad relativ repede dar sunt ieftine.

:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...