Sari la conținut

Red Bull Romaniacs 2010


Postări Recomandate

Editia cu numarul sapte a Red Bull Romaniacs se va desfasura intre intre 26 si 30 iunie la Sibiu si va avea sapte clase! Marile noutati sunt o clasa de Hobby Single - pentru asta trebuie sa le multumim ghizilor si ajutoarelor de pe traseu, care devin din ce in ce mai experimentati de la an la an, dar si mini-trackerelor, care nu te lasa sa te ratacesti.

 

Trialistii au cerut-o, acum o au! Vorbim despre o clasa numai a lor, intitulata Expert Trial, care, cu siguranta va fi foarte spectaculoasa. Interesul pentru Red Bull Romaniacs va fi la cote maxime anul viitor, deoarece competitia este inclusa in calendarul World Extreme Enduro Championship, care va deveni pe deplin "operational" din 2011, Martin si Andy pregatind trasee pe masura.

 

Sunt 250 de locuri si inscrierile au inceput deja. Cine se baga?

 

post-43313-1260827650_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Editia cu numarul sapte a Red Bull Romaniacs se va desfasura intre intre 26 si 30 iunie la Sibiu si va avea sapte clase! Marile noutati sunt o clasa de Hobby Single - pentru asta trebuie sa le multumim ghizilor si ajutoarelor de pe traseu, care devin din ce in ce mai experimentati de la an la an, dar si mini-trackerelor, care nu te lasa sa te ratacesti.

 

Trialistii au cerut-o, acum o au! Vorbim despre o clasa numai a lor, intitulata Expert Trial, care, cu siguranta va fi foarte spectaculoasa. Interesul pentru Red Bull Romaniacs va fi la cote maxime anul viitor, deoarece competitia este inclusa in calendarul World Extreme Enduro Championship, care va deveni pe deplin "operational" din 2011, Martin si Andy pregatind trasee pe masura.

 

Sunt 250 de locuri si inscrierile au inceput deja. Cine se baga?

 

post-43313-1260827650_thumb.jpg

 

Foarte prompt domnule Patrick, foarte bine!!!

 

Clar la anu ma duc sa pozez si cine stie, daca o sa aiba ai mei destui $ incat sa imi iau un moto de hard enduro si de inscriere, la start cu mine. Totusi, am o intrebare: anul acesta au fost anumite zone in care aveau acces doar anumiti oameni, si erau zonele cu cea mai buna vedere. Ce trebuie sa faci ca sa intri acolo. Sau macar la media, pe unde stau fotografii, ca pe mine, asta ma intereseaza.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

intrebare: anul acesta au fost anumite zone in care aveau acces doar anumiti oameni, si erau zonele cu cea mai buna vedere. Ce trebuie sa faci ca sa intri acolo. Sau macar la media, pe unde stau fotografii, ca pe mine, asta ma intereseaza.

 

SPAGAAAAA :laugh: :laugh:

 

legat de clasa de trial, imi permit sa fac pe oracolul - daca ploua o zi nu o sa faca nici un motor de trial traseul. Asta daca nu le face traseu special, mai scurt.

 

Azi-maine se anunta si datele pentru REA 2010. Care pentru mine e mai interesant decat RedBull :huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ dragos: trebuie sa ai acreditare de presa, dar sunt multe zone in care daca te cateri putin prin padure, ajungi sa faci niste super poze. daca nu ai experienta in enduro nu e o idee prea buna sa participi la rbr cu prima ta mobra de enduro, cel putin daca nu te antrenezi din greu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ dragos: trebuie sa ai acreditare de presa, dar sunt multe zone in care daca te cateri putin prin padure, ajungi sa faci niste super poze. daca nu ai experienta in enduro nu e o idee prea buna sa participi la rbr cu prima ta mobra de enduro, cel putin daca nu te antrenezi din greu.

 

Ehhhh, ma descurc destul de bine zic eu pentru in kopchil de 17 ani si ambitie am mare, curaj la fel...deci, se poate, lipsesc doar banii.

 

Uite ce poze am facut la rbr anul acesta. Pana la anu imi fac rost de o acreditare de presa. Multumesc de sfat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ehhhh, ma descurc destul de bine zic eu pentru in kopchil de 17 ani si ambitie am mare, curaj la fel...deci, se poate, lipsesc doar banii.

 

vezi poate faci echipa cu Cyril :laugh:

 

Nu prea imi place de Cyril ca nu vorbeste asa de fluent engleza, si nu as putea comunica cu el, sa imi spuna cand are nevoie de ajutor... Mai degraba cu Birch as face echipa! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...