Sari la conținut

Rezervor Etz


Theo Biker
 Share

Postări Recomandate

ce rezervor s-ar potivi pt etz 250?ca al meu e ruginit,indoit si nici nu-mi place deloc forma?s-ar putea pune altul de la alt model de moto?cat ar costa?deca nu se poate,cat ar fi unul nou de etz?mersi anticipat pt sfaturi,deocamdata sunt cam paralel,de aia intreb. sper sa nu fi scris o prostie groaznika

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ETZ-ul meu are rezervor de honda VT 500E si eu zic ca arata destul de bine! Iti pun si o poza sa vezi cum arata! Din pacate poza nu ii prea clara! Sper sa se vada cat de cat!

 

 

Salve si numai bine! ;)

post-4718-1148471799_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mersi mult la toti. poza e neclara,dar totusi arata ok. vad ka ai modificat si saua. cum?tu le-ai fakut sau asa ai luat-o?ceva dificultati la modificare?

 

 

Asa am cumparat motorul! Dar mi-a spus ca saua ii de ceva suzuki! Sincer nush ce sa zic! Dc vrei o sa incercsa mai fac ceva poze (dc fac rost de aparat) si le pun! OK Asfalt uscat!

 

Salve si numai bine! ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca nu vrea el ... vreau eu :lol: sa vad acest MZ cu rezervor de honda si sa de suzuki..

ca doar nu vezi in fiecare zi asa ceva :ok:

nu fi cârcotaÂş, bre, că e Âşi el de-al nostru ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

incercam si noi sa ne facem mobrele mai aspectuoase,iar daka si reuseste cineva,toata stima. orikum,parka e mai mare satisfactia cand stii ca ai contribuit la design,parka te simti mai altfel,o privesti altfel.baiu e ca si te legi afectiv de ea si nu mai concepi sa o dai

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

CATEGORIC !!

 

nici nu am vrut sa zic ca nu e.. :)

 

iar ce am zis nu o fost la misto :cheers: , chiar is curios cum arata acest M-onda Z-usuki

uite ca am facuto din nou :crack: ..dar nu e din rautate , ci ca o tachinare :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

CATEGORIC !!

 

nici nu am vrut sa zic ca nu e.. :crack:

 

iar ce am zis nu o fost la misto :ok: , chiar is curios cum arata acest M-onda Z-usuki

uite ca am facuto din nou :crack: ..dar nu e din rautate , ci ca o tachinare :)

 

 

 

Hai ca faza cu M-onda Z-usuki ii destul de draguta! Dc esti asa curios o sa incerc sa iti satisfac curiozitatea cat mai repede posibil! Asfal uscat!

 

Salve si numai bine! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da,mai vrem poze. si poate mai aveti idei,ca yo tin mult la aspect.as fi vrut ceva mai sportiv de 50-125,da am 1,82 si peste 90 kg,as fi aratat ca dreq pe una. pe mz kiar ma simt ok. si daka o sa arate si frumos,o sa ma simt mai bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da,mai vrem poze. si poate mai aveti idei,ca yo tin mult la aspect.as fi vrut ceva mai sportiv de 50-125,da am 1,82 si peste 90 kg,as fi aratat ca dreq pe una. pe mz kiar ma simt ok. si daka o sa arate si frumos,o sa ma simt mai bine

 

 

 

Si dupa cum am promis uite ca apar si niste poze! Sper sa te ajute in modificari! Asfalt uscat!

 

Salve si numai bine! :cheers:

post-4718-1149092953_thumb.jpg

post-4718-1149092994_thumb.jpg

post-4718-1149093075_thumb.jpg

post-4718-1149093260_thumb.jpg

post-4718-1149093362_thumb.jpg

post-4718-1149093431_thumb.jpg

post-4718-1149093495_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

super,kiar arata bine.saua kum e?comoda?kum de nu ai turometru?cotul cu ce il vopsesti?

 

 

Saua, sincer sa fiu ar putea fi un pic mai comoda dar e foarte buna si asa! Motorul este cumparat in starea in care il vedeti! Din cate am inteles, motorul si cotul sunt vopsite cu ceva vopsea termorezistenta! din pacate se cam duce in contact cu benzina! Oglinzile sunt cele care sunt puse dupa cumparare, semnalizatoarele spate si aripa fata! Turometru nu am pentru ca este modelul fara turometru! Dar ce sa fac! Asta e!

 

PS Vezi ca ti-am lasat un PM!

 

 

Asfalt uscat si numai bine! :cheers:

Editat de Kozmin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

las ca-i fain,da pakat ka n-ai turometru,de fapt te obisnuiesti fara si auzi motoru,yo ma mai uit pe el,da rar,totusi e bine ka stiu ka-i akolo.cotu la mine e cam jerpelit,da am inteles ca nu prea am ce-i face,e 400000 unu nou,da amu investesk in alte kestii,sa mearga super,apoi poate...ma supara cutia de viteze,inka nu nstiu sa retrogradez kum traba,daka ai ceva ponturi... :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...