Sari la conținut

B4 MOTORS


Satana
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 516
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

In aceasta seara vizionam filmul GOTTI, super tare ,cu mafioti,super misto, la 21.30. Va astept! Si apropo :am o geaca de motor de vinzare! Este expusa in bar! Super misto si la bani buni!

Mesaj completat

haideti cu totii sa dansam si sa ne imbatam la mine! aduceti femei noi! sa ne cunoastem mai bine! varsta maxima la femei 20 ani! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
multumesc mult pentru initiativa,foarte frumos,dar ne ocupam deja de problema.Oricum cand treci pe la mine dau o bere :D

Mesaj completat

 

mie nu-mi renovati nici o parte din perete ptr.ca nu a-ti inteles inca ceva:barul este al vostru iar eu sunt gazda! va renovati singuri un perete! ;)

Site-ul nu functioneaza din pacate.

Poate nu sunt la curent personal cu noutatile, dar la Ramnic nu a ajuns vestea ca s-a deschis un bar pentru motociclisti, asa ca rusinica ! :lol: Sper sa ajung cat mai repede impreuna cu gasca din Ramnic sa sarbatorim localul. Trebuie sa va revansati :)

By the way..Bine ACTIONAT!!! Sa vedem cat mai multe actiuni de acum. Poate ceva chiar in legatura cu clubul si apoi, de ce nu chiar intruniri buzoiene.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bfour .. in week-end ii posibil sa dau o tura pe la sorin .. daca e .. ma primesti si pe mine la tine :)

hai sa facem pariuri..ce ziceti..il primeste?..da' pe mine ma primeste?..da' daca apare Mos Craciun cu 9 stripteuse la usa..ii primeste? si (in soapta): e un om foarte deschis..si baru e foarte la fel..uite Cosmin!..ce crede lumea..ca iese cine vrea si intra cine poate..e invers de fapt..nu? :o

Mesaj completat

am innebunit..vreau acasa :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Diseara vin cu placute sau cola cu rom ?

au ajuns placutele?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da,au ajuns.

:crack:

Mesaj completat

:laugh:

te sun mai incolo..multam

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cine poate si duce :) la bautura poate veni! cine bea suc si ceai cald :) poate veni maine! astaseara se bea bautura :lol: primim doar campioni!!! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut baieti, imi cer scuze ca postez aici, da' am vz ca topicu' asta e cam cel mai vizitat.

sunt din bz si recent mi-am achizitionat un ducati monster din 2006. as avea nevoie urgenta de cateva informatii cu privire la inmatriculare. (de preferabil de la o persoana care si-a inmatriculat recent motocicleta, sau stie "cu ce se mananca"). PM cu un nr de tel

 

merci anticipat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut baieti, imi cer scuze ca postez aici, da' am vz ca topicu' asta e cam cel mai vizitat.

sunt din bz si recent mi-am achizitionat un ducati monster din 2006. as avea nevoie urgenta de cateva informatii cu privire la inmatriculare. (de preferabil de la o persoana care si-a inmatriculat recent motocicleta, sau stie "cu ce se mananca"). PM cu un nr de tel

 

merci anticipat

Vezi ca este un topic aici pe Buzau cu toate hartiutele necesare, poate pui numarul pana sambata si vi cu noi!!!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vineri si sambata se organizeaza probe libere ptr concursul de baut bere din 15 aprilie. Va astept pe la mine! Cateva halbe le dau eu, voi trebuie sa le umpleti! :bounce:

post-44410-1268900302_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Cine merge maine la SMAEB? Plecam cu masinile ptr ca vremea nu ne lasa cu motorul! Ne intalnim la 09.00 in fata barului, bem cafeaua si plecam! Seara putem organiza si un gratar! :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...