Sari la conținut

Scarite


spire
 Share

Postări Recomandate

Salutari, stiu ca nu aici e locul acestui topic dar totusi rog moderatorii sa nu il mute la service. Asdar, am avut un accident in urma caruia am ramas fara scarite ,oglizi,pedala de frana... Intrebarea mea este: Stie cineva un sudor bun ( NU UN CARPACI!!!) care sa-mi sudeze scaritele ,de fapt sa imi faca altele conform cu originalul.Pentru un lacatus /sudor bun, ce am eu de facut e joaca de copii. Recurg la solutia asta pt.ca pe ebay nu gasesc nimic si nu pot circula fara scarite adica e o treaba F.URGENTA!!!

 

Inca o data subliniez: FARA CARPACI, tocmai ce am avut o tentativa de sudura la unu' de imi venea sa-i crap teasta cand am vazut ce porcarie face acolo... Nu stiu daca are user aici individul dar eu unul nu il recomand nimanui!!!!

 

ASFALT USCAT!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ok! I'll try!

 

Later edit: e mai complicat cu serverul ala... ei spun ca iti trimit un mail de confirmare,,pt.creerea de user nou..etc dar cine stie cat dureaza.. in fine , astept si alte pareri.

Editat de spire
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ar mai fi si varianta Highway Hawk...Magazinul de la metrou Romana ...Poti sa-ti comanzi unele mai dichisite decit cele originale

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ar mai fi si varianta Highway Hawk...Magazinul de la metrou Romana ...Poti sa-ti comanzi unele mai dichisite decit cele originale

 

 

Aham.. stiu dar... e vb de cash. Crezi ca nu-mi fac sange rau pe ebay,pe louis sau mai stiu eu pe unde? ehei eu sper sa scap cu o suma la ordinul de sute de mii, ROL.. Intelegi?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

incearca la service-urile auto sau la un atelier de strungarie. in general strungarii buni care fac treaba pe bani putini se gasesc in cartiere nu in centru.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oarecum off-topic,azi am fost la o firma care se ocupa cu chestii de inox,sa-mi fac crash-bar...Tipii lucreaza impecabil,amicul care m-a trimis si-a facut la ei sissy-bar -a iesit ca facut de Hepco&Becker...Cand ma duc sa vad ce mi-au facut,o sa-i intreb si daca se baga la suduri "marunte", sau "obisnuite",nu in inox...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca nu as fi luat teapa cu ebay-ul era o treaba dar asa is la buda cu banii. E posibil sa fi gasit ceva.

Multam pt. opinii si indrumari.

 

ASFALT USCAT SI SANATATE MAXIMA!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oarecum off-topic,azi am fost la o firma care se ocupa cu chestii de inox,sa-mi fac crash-bar...Tipii lucreaza impecabil,amicul care m-a trimis si-a facut la ei sissy-bar -a iesit ca facut de Hepco&Becker...Cand ma duc sa vad ce mi-au facut,o sa-i intreb si daca se baga la suduri "marunte", sau "obisnuite",nu in inox...

 

Cat te costa crash-barul? Atat manopera cat si materialul....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

N-am aflat...Surpriza emisiunii...Sper sa nu treaca de 5 mil...Special pt. mine trebuie sa-si faca si sistemul de role (am ales o teava groasa,cel putin cit ghidonul).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...