Sari la conținut

Skoli Moto


Postări Recomandate

bah eu fac A1 si e 4 mil...dar e bine pt mine ca e la 10-15 min de mine si au si motoare klumea...am vazut cand -am dus sa ma programez...sooper smechere...joi am prima sedintza...wish me luck :disappointed::D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

fratilor..stie cineva pe cat se deschide scoala la mezdrea anu viitor...ca vreau sa dau repede..sa nu pierd timp util

in decembrie fac 16 si plm...trebuie sa ma apuc de scoala..nici nu stau la discutii

pls help

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Veniti in tulcea...3mils sau 3,5 mils A1 si 4 pentru A.Daca nu au concurenta....motor pt A1-Minsk si motorul pentru A-Voshod 175(care merge k draq,minsku e lux pe langa asta) mie chiar mi-a placut cum se prezinta minskul...as alege oricand minsk in locul oricarui scuter sincer(parerea mea nu sariti) :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da...in tulcea nu veneam eo sa fac scoala

ma gandeam pe undeva pe la slobozia..da nush..vad eo pana la urma

:)

Nu iti recomand sa faci la Tulcea...nu inveti nimik....eu il cunosteam pe instructor si ma lasa singur prin poligon(mare greseala din partea lui) si imi spunea sa nu schimb viteza :D si el credea probbail ca o sa il ascult.Vezi ca mia este o scoala moto in Macin in judetul Tulcea da aia e inspre Braila

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

veniti ma la gr ca e 2.600.000 scoala ptr A1...pe minsk...sau la o alta firma dar care nu are motor ptr scoala este 1.600.000...nush ce inveti aici...si cine stie ce instructor mobrist o fii..si nici la examen nu e nici un motor..tre sa vii cu al tau...

Editat de Yo_InKognito
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

chiar ... la giurgiu pentru A1 exista doar hartii :)) ... am facut scoala la acr si nu m-au invatat nimic..... ca... nu aveau cu ce pt categoria asta :D .... si la poligon a trebuit sa rezolv cumva pentru ca scoala nu-ti pune la dispozitie nici o motocicleta, sau macar un scuter.......

 

p. nu mai stiu cat am platit scoala..... dar dupa mine, nu a meritat :D ca nu am invatat absolut nimic la acr.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai ACR si TOTAL GROUP sunt cam aceleasi..are acelasi director...acum sa deschis o scoala noua STEFANIA ii zice si are un minsk de 125 ptr A1 si o JAWA de 350 ptr A...am un prieten care face sc la ei si cik e bine...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 8 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...