Sari la conținut

ij planeta 5


danny_motor86
 Share

Postări Recomandate

Bai nene ai innebunit forumul cu motocicleta asta...Intradevar arata bine ... Poate anul asta ajungi cu ea la intrunirea de comuniste sa vedem daca dupa 2-300 de km mai arata asa :( .Spor la lustruit!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai nene ai innebunit forumul cu motocicleta asta...Intradevar arata bine ... Poate anul asta ajungi cu ea la intrunirea de comuniste sa vedem daca dupa 2-300 de km mai arata asa :( .Spor la lustruit!!

Pai crezi ca va veni la comuniste?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai crezi ca va veni la comuniste?

Nu prea cred...Dar daca se mandreste asa tare cu mototurismul lui ar trebui sa vina sa ne arate si noua scula pe viu ca asa din poze nu prea ne dam seama :cheers: :( . Oricum e bine venit nu-i asa? :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi fac si eu aparitia printre detinatorii de moto ''comuniste...cu Ij Planeta 5.......astept pareri,critici etc.

 

Frumos motorul dar,mai ales,destul de fiabil.Anul acesta,doi motociclisti din Franta,Iohan si Crisstelle,au primit de la Asociatia Motociclistilor din Romania,doua motociclete IJ Planeta 5 ,cu care au facut inconjurul Romaniei,aproximativ 3000 km,cu mici defectiuni,ce au fost repede remediate pe plan local.Sincer sa fiu am inceput sa respect mai mult aceasta motocicleta de la acest eveniment.Una din ele este motocicleta lui Pedro.Bunu.

Mesaj completat

Pai crezi ca va veni la comuniste?

 

Dac-l iei asa tare de la inceput nu cred sa apara pe acolo,pe unde se mananca noiveniti pe paine.Bunu.

Mesaj completat

Am primit asta de la francezi:http/indamoto.uniterre,com .Intrati acolo si veti vedea IJ Planeta 5 in actiune,precum si pe pedro si alti.Bunu.

Mesaj completat

Frumos motorul dar,mai ales,destul de fiabil.Anul acesta,doi motociclisti din Franta,Iohan si Crisstelle,au primit de la Asociatia Motociclistilor din Romania,doua motociclete IJ Planeta 5 ,cu care au facut inconjurul Romaniei,aproximativ 3000 km,cu mici defectiuni,ce au fost repede remediate pe plan local.Sincer sa fiu am inceput sa respect mai mult aceasta motocicleta de la acest eveniment.Una din ele este motocicleta lui Pedro.Bunu.

Mesaj completat

 

 

Dac-l iei asa tare de la inceput nu cred sa apara pe acolo,pe unde se mananca noiveniti pe paine.Bunu.

Mesaj completat

Am primit asta de la francezi:http/indamoto.uniterre.com .Intrati acolo si veti vedea IJ Planeta 5 in actiune,precum si pe pedro si alti.Bunu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...