Sari la conținut

Scooter Tourter Tour


Streetfighter10
 Share

Postări Recomandate

Buna, sunt un motociclist satmarean si in aceasta vara eu si cu un prieten de al meu dorim sa organizam o excursie mai lunga pe scootere. Pe motoare mari este usor sa faci o calatorie, dar o adevarata aventura e aceea pe un motor mic! Asteptam si alti participanti, din Satu Mare ori Oradea. Drumul ar dura cam o saptamana, prin munti si alte locuri frumoase! Astept raspuns.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutariiiii....eu sunt din Oradea si eu am vb cu streetfighter sa facem aceasta calatorie...Zurby...te asteptam si pe tine daca vrei sa vi....cat mai multi cu atat mai bine...pe mine puteti conta sigur...

post-37739-1264761939_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Zurby.. crisan ..pana una alta noi putem da o intalnire la Moneasa la un gratarel nu ?! ..si la vara la mare , iti dai seama ce socati o sa fie aia de acolo cand o sa vada numere de Oradea si Arad :disappointed:))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu cred ca se poate gasi moldoveni cu voi de la oradea, e distante foarte mari pentru un scuter.

Eu daca aveam scuter, mai ales chinez nici nu plecam cu el mai mult de 100 km si nici aia parca si sa mai mergi si cu 60-70 km/h distante asa mari.

Dar cand sant mai multi e cam alta treaba, dar oricum.

Eu am fost la brasov singur de la galati si ziceam ca nu mai ajung, si mergeam cu 90-95 km/h si totusi am facut ore multe...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oricum daca e plimbare se merge viteza mica sa vezi in jur, viteza mare nu vezi nimic si nu esti relaxat deloc...

Dar cand dai peste un drum din ala drept si urat e o plictiseala mare, cine stie drumul de la braila la buzau, nu e lung dar te plictisesti si nu ai ce vedea. Poate mai sunt si alte drumuri de genu acesta... De la buzau la brasov e super si alte de genu acesta :disappointed:

Daca voi ajungeti la transfagarasan, si noi din zona asta avem degand sa mergem la transfagarasan, poate ne gasim pe acolo cine stie... :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca vremea e buna eu merg.

 

Anul trecut am fost cu masina, dar cu geaca pe mine am inghetat la un restaurant in aer liber.

 

1 mai cade sambata. Banuiesc ca plecam sambata si ne intoarcem duminica, altfel e cam mult 500km la 10-15 grade.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...