Sari la conținut

Caut o anumita motocicleta


Louis Cyphre
 Share

Postări Recomandate

Salutare tuturor!

Caut motocicleta asta , ultima oara era de vanzare pe la Timisoara, acum vreo doi ani si ceva.

Imi place de mor(nici nu este greu sa-ti placa, nu?) si as vrea sa stiu pe unde a ajuns.

Va multumesc inca de pe acum pentru orice informatie.

Este un AWO Simson T model 1961, cred, de 250.

Si acum mor de ciuda ca nu am cumparat-o atunci.

post-10629-1264690720_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare tuturor!

Caut motocicleta asta , ultima oara era de vanzare pe la Timisoara, acum vreo doi ani si ceva.

Imi place de mor(nici nu este greu sa-ti placa, nu?) si as vrea sa stiu pe unde a ajuns.

Va multumesc inca de pe acum pentru orice informatie.

Este un AWO Simson T model 1961, cred, de 250.

Si acum mor de ciuda ca nu am cumparat-o atunci.

 

 

 

uite link cu anuntul /index.php?showtopic=310258 are si nr de tel poate ai noroc si mai e valabil, bafta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si mie imi place tourenul. mz 125 rt a fost un compromis deoarece semana putin cu el , de anuntul ala si de poza aia m-am lovit de cel putin 100 de ori, stiu si noaptea ce s-a discutat acolo.Intr-adevar ce s-a creat acolo e arta ...pacat ca nu s-a respectat totusi linia retro, dar modificarile nu sunt mari , aproape inexistenta, se pot face usor ....sincer nici eu nu as da-o daca as avea asemenea motor...dar cine stie.Oricum sa te astepti la del putin dublu fata de pretul la care s-a dat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multam' fain. inca nu am dat de ea

mai incerc..

 

Mesaj completat

am vorbit cu fostul proprietar si mi-a spus ca cei care au cumparat-o de la el au luat-o ca...piese de schimb, ei ocupandu-se cu reconditionari..

inca un lucru frumos dus pa apa Sambetii...

asa ca schimb sensul topicului:

 

cumpar Awo Simson T in stare buna, ca motor, pretabil la reconditionare ca sa ajunga ca cel de mai sus

inca odata, merci de raspunsuri

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

http://bikeshop.ro/motociclete/anunturi-va...957-246654.html

 

sincer as merge pe asta, am vb acum o luna cu propietarul , am inteles ca actele sunt pe numeleu unei fete al carei tata a decedat si are succesiune.Eun pret cat de cat dar mai ales ca moto pare ingrijita.La o prima vedere pare modificata insa la o a doua , cu mici retusuri si o vopsea + sei se aduce la forma originala fara prea multe batai de cap.

Mesaj completat

http://bikeshop.ro/motociclete/anunturi-va...957-246654.html

 

sincer as merge pe asta, am vb acum o luna cu propietarul , am inteles ca actele sunt pe numeleu unei fete al carei tata a decedat si are succesiune.Eun pret cat de cat dar mai ales ca moto pare ingrijita.La o prima vedere pare modificata insa la o a doua , cu mici retusuri si o vopsea + sei se aduce la forma originala fara prea multe batai de cap.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am vazut-o si eu pe bikeshop, chiar ca arata ingrijita.

nu e facuta pe gustul meu, dar...s-a lucrat le ea

totusi, pretul e cam mare, as spune...

si asta

http://bikeshop.ro/motociclete/anunturi-va...957-262473.html

arata bine, pentru ce as vrea eu, dar e scumpa rau.

desi e 425...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

moto data de mine crede-ma ca daca merge si cum arata , merita.Nu conteaza cum e facuta, conteaza cat de usor se face cum vrei tu...nu are aripi taiate sau alte modificari, inchipuieti ca e neagra si are sei solo....doar atata as schimba la ea.Iar ca pret...comparata cu celelate e ok, acum tu stii ce bani ai si ce vrei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...