Sari la conținut

Anul 2009


Silvian
 Share

Postări Recomandate

Superb videoclipul.

 

Si ce iesiri si zone frumoase aveti pe la Arad. Frumoase trante ati luat. Felicitari!!!

 

PS: Imi permiti sa pun video-ul la topicul filme enduro? Sau pune-l tu, doar sa stie mai multa lume de el, ca tare frumos mai e!

 

Salut.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bravo ! Cred ca e cel mai frumos montaj de anul trecut,sau o fi de la faptul ca n-am mai iesit la padure cam de multicel...nu stiu decat ca-i tare frumos oricum.

,,Show must go on"..hai ca vine primavara acus ,acus.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

excelent!

 

te rog frumos,spune ce modele sunt mobrele alea,marci si an de fabricatie.

parca erau ceva ktm,honda,yamaha......

hai cu noi o data si o sa le vezi live!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se observa imbunatatiri majore la capitolul PILOTAJ fata de 2006: :wink:

 

 

unde dracu le-ai observat ?... ;) :laugh: :laugh:

ha...ha....ha..

ar trebuii sa venim la "scoala de enduro " ????

Editat de SorinAR
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu ma acuza ca rad...dar in clip sunt numai parnai...doar nu asta e valoare aradului , nu?...

celor din clip chiar ca le trebuie scoala.... ;) ...sunteti bineveniti... :wink:

in cazul in care nu ai observat, in clip sunt selectate doar fazele hazlii si cazaturile......oricum, va invitam la noi sa ne dam impreuna, dupa care daca vreti va oferim si un curs gratuit!....si ATENTIE! la noi sunt si munti, nu doar damburi si coline!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu ma acuza ca rad...dar in clip sunt numai parnai...doar nu asta e valoare aradului , nu?...

celor din clip chiar ca le trebuie scoala.... ;) ...sunteti bineveniti... :wink:

prietene , noi filmam , radem si ne dam cu motorul , avem simtul umorului , spre deosebire de voi care sunteti prea ocupati sa v-a scoateti batu infipt in poponeata sa va tina nasu pe sus. parerea mea .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu ma acuza ca rad...dar in clip sunt numai parnai...doar nu asta e valoare aradului , nu?...

celor din clip chiar ca le trebuie scoala.... :laugh: ...sunteti bineveniti... ;)

 

 

poti sa razi cat vrei, e chiar sanatos :laugh: dar iti garantez ca jumatate din acei "parnai" iti dau fum in nas timp de cateva secunde dupa care o sa te lase mult in urma. daca vrei sa te convingi cauta anul asta gasca din arad care merg la extrem la intalnirile de la deva, sibiu, valcea etc si te vei convinge, sau esti invitat la arad sa te dai cu noi si daca am gresit cu ceva iti restituim banii de benzina. cazarea o rezolvam noi :wink:

 

vino odihnit si cu motorul pus la punct ca nu o sa acceptam scuze de nici un fel :(

 

oricum niciodata scoala nu strica din contra. asa ca daca ai vrut doar sa faci reclama la scoala ta incearca prin alta abordare poate poate o sa ai mai mult succes.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce de contre frate, numai piloti de top, peste 25 de ani toti si multipli campioni (nu credeti ca suntem cam trecuti pentru latura profesionista?) va tot impungeti degeaba.

 

in alta ordine de idei, frumos montajul!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...