Sari la conținut

pt posesorii de comuniste


danny_motor86
 Share

Postări Recomandate

cine este interesat pt o mica intrunire la sfarsit de saptamana sau luna sa ne intalnim undeva in Bucuresti (bar,cafenea,parc,etc.) asta asa sa mai scoatem si noi batranele noastre la aer, cred ca mai sunt posesori de ''comuniste prin Bucuresti sau prin imprejurimi.......deci care se baga?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am zis doar sa vad daca mai sunt comuniste si comunisti daca doresc asemenea intrunire......daca nu vrea nimeni asta este...sa stea in fata calculatorului si sa posteze fel de fel de discutii in loc sa iesim la aer...cred ca mai sunt cateva comuniste (15-20buc)pt o miniintrunire la sfarsit de saptamana.....nui nimeni cu vreo sugestie ceva??????

Editat de danny_motor86
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

......daca nu vrea nimeni asta este...sa stea in fata calculatorului si sa posteze fel de fel de discutii in loc sa iesim la aer...

Reprosuri? De ce d-le? Daca te uitai ieri pe meteo, ai fii stiut ca astazi este soare :) apoi trebuia sa fixezi intalnirea(cel mai bine inainte de amiaza)... eu as fii venit!

Acum degeaba te plangi ca stam in fata calculatorului... Daca nu stiai, este un topic dedicat acestui gen de intalnire, trebuia sa scrii acolo, aveai mai mult succes(este citit cu interes de cateori apare pe prima pagina).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Toata sapt am mers cu IJ-ul cu ataj la munca dus intors, si na-m vazut o comunista pe drumuri, mai ales astazi cind au fost 16 grade.

Mesaj completat

este devreme inca...pana mai ieri la mine pe strada era zapada pe sosea de nici masinile nu prea treceau.

Devreme? pai de unde esti? Profilul tau e ne completat, scrie ceva la profil sa stim si noi cu cine stam de vorba, fara suparare. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...