Sari la conținut

13 iunie 2006 - Purtati Casca Si Echipament


vlad_ninja
 Share

Postări Recomandate

pai ce sa urmeze?

Pe prima pagina a site-ului e o alta poza cu aia 2 si scrie "best of luck! " ceea ce inseamna ca in poza postata mai sus nu e nici o anomalie. Ma intreb cum o arata gagica din spate....

Site-ul e foarte tare! Ii suni si vin si-ti fac poze pe motor. Dupa care dai bani....

Si daca ai noroc apuci sa si vezi cum te-ai facut zob in timp de te dadeai mare in fata camerei. :banana: :D

Frumoase soselele...sa tot :banana: pe ele

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intrebarea ai pus-o doar asa sau chiar ai observat anomalia poza?

 

Din ce vad io, si din ce ma pricep(pacat ca prea putin,nu cat as vrea io) pot sa-ti zic ca acolo urma o cazatura.

Roata fata e prea mult bracata stanga.Asta fara sa fie nevoie pentru ca din inclinatia motocicletei ne dam seama ca are viteza maricica deci clar n-are de ce sa vireze atat de mult.Io cred ca urmatoarea faza era "inodatul fetei".

Pana si numele pozei zice ceva...

 

Da, cazatura este. In afara de urmarile lipsei echipamentului trebuie sa invatzam cite ceva si despre aderentza. Daca nu calca pacatosul de marcaj ...

 

In alta ordine de idei, unde nu stiu nu ma bag. Cine ma cunoaste stie si cit de praf am fost dupa accidentul moto din 1994. Atunci eram prea shmecher si imi permiteam sa ma dau citeodata "echipat" doar cu adidasi, short, tricou, ochelari de soare. Atit, fara casca, doar era cald...

Acum, dupa 12 ani ma uit la semnele de pe fatza, cap, genunchi, glezne si parca era mai bine daca nu le aveam. Faptul ca am scapat cu viatza (prin miracol cu sigurantza) din accidentul ala ma indreptatzeshte sa dau sfaturi celor care din X motive neglijeaza importantza echipamentului. Nu mie dor de mirosul de spital, de calmante, cusaturi, pansamente, injectii, gipsuri, cirje, recuperari, dormit in pozitii anormale...

 

Numai bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...