Sari la conținut

Care Vii La Endurocross Cluj?


Postări Recomandate

dupa cum bine stiti pe 24 luna asta e concurs de enduro cross la cluj napoca.....postati care veniti...haidetyi baieti sa fim cat mai multi ....ne distram un pic si apoi stam si noi la o bere si o poveste nu???....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dupa cum bine stiti pe 24 luna asta e concurs de enduro cross la cluj napoca.....postati care veniti...haidetyi baieti sa fim cat mai multi ....ne distram un pic si apoi stam si noi la o bere si o poveste nu???....

 

Yo sper ca pot si participa la cat.C

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Yo sper ca pot si participa la cat.C

bun stai linistit k si eu acolo concurez ...numai k inultima vreme nnu pre am fost cu motorul si nush ce grozavii o sa fac dar oricum ma duc pt distractie si experientza k multe am de invatat... cu ce motor vii?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bun stai linistit k si eu acolo concurez ...numai k inultima vreme nnu pre am fost cu motorul si nush ce grozavii o sa fac dar oricum ma duc pt distractie si experientza k multe am de invatat... cu ce motor vii?

 

hey ne ducep acolo sa facem chef...sa radam si o multime de bere...nu ma duc sa castig...mai ales sa intalnesc cu altii inclusiv cu tine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si eu sper sa apar la categoria c ....la distractie oleaca ..sa vad si eu ce pot

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Apar si eu cu echipa :banana: tot la categoria C :banana:.

 

Sper sa ne vedem, si sa ne cunoastem :banana: .

carlig aveti la motor??? :D nu de aia dar sa ma prind cumva de voi sa ma pot tine si eu la ce ritm o sa mergeti ....ok abia sa ne vedem acolo si sa ne cunoastem cu totii....pt k toti avem aceasi pasiune si nebunie in cap :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

uai da ce fain o fost la endurocross.cel putin pt mine ca spectator da pt aia cu motoarele!!!f fain organizat.

 

 

super tare am fost si eu.....organizare ffff misto...fete....cursa fff misto ploaie...noroi...excelent...cel putin la C a fost super mijto!!!!sper sa ne vd ku totii la urmatoarea etapa

KTM rulzzzzzzzzz!!!1 :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

super tare am fost si eu.....organizare ffff misto...fete....cursa fff misto ploaie...noroi...excelent...cel putin la C a fost super mijto!!!!sper sa ne vd ku totii la urmatoarea etapa

KTM rulzzzzzzzzz!!!1 :rolleyes:

eu nush daca ajung la bistrita am din pacate sesiune si nu mai fac greseala de a merge la un concurs neantrenat...oricum a fost foarte fain la cluj si sper k la anul sa ne vedem cu totii din nou...numai bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am o intr pt tine schummy.tu ai fost nr 555 pe ceva HONDA si ai picat si teai lovit la umar (sau mana)??

da eu sunt dar am mers mai departe cu mot asa lovit si cu niste dureri foarte mari pe care le resimnt si aku....de ce?ai vazut cand am cazut?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da asta e dar am mers mai departe k e asa in curse ...ce sa fac

am vrut sa abamdonez dar nu ma lasat constiinta ....normal numi amintesc de cazatura din cauza socului dar stiu k ma ajutat cineva ...oricum multumesc ....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...