Sari la conținut

Tanar Si Nelinistit 50-125 Cc Cross-enduro


Postări Recomandate

Si eu vreau sa-mi iau un CR de 125, dar mai terminati mai fratilor cu caii aia putere ... :) :lol: ;) - auzi la ei, 41 CP .... (poate la CR-ul de 250 pe care l-am avut mai demult) ... deja am ajuns la MotoGP

 

care vrea niste cauciucuri vechi de cross sa ma caute (mai am prin curte si e pacat sa le arunc)

Cand mi-am luat CR'ul asa mi s-a spus ca ar avea in jur de 40 cp.Pe net nu am gasit nimic.

Cati cai putere are defapt ? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

500 cmc / 2T ???!

Trebuie sa fii putin nebun ca sa te dai pe un asemenea animal. :lol:

 

M-as da si eu cateva dealuri si vai, si pe o linie dreapta, doar de fun ;).... de fapt, asta este, pur si simplu fun... de abia dupa cred ca m-as intreba daca sunt dus cu capul :) ... Numai bine! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M-as da si eu cateva dealuri si vai, si pe o linie dreapta, doar de fun :-L.... de fapt, asta este, pur si simplu fun... de abia dupa cred ca m-as intreba daca sunt dus cu capul :( ... Numai bine! :lol:

 

 

 

nu numai tu :) lasa ca cine nu si-ar dori :) ;) hai norok si asflat uscat si salutari cu faru'daca merge sau daca ai ;) :D :hug: :D :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca are maxim vreo 25-30 (cu conditia sa fie in mintile ei). Asa mi-a zis si mie unul cind mi-a vindut Gilera RC 125 ca are 30 CP si cred ca avea maxim 13 ... LOL

 

Oricum e super OK pentru unul ca mine (ma refer la putere). Daca doriti power/2T, cautati un CR 500.

 

Salut bibi...am eu CR 125...doar da click unde scrie de vanzare si o sa vezi o bijuterie.Au fost investiti multi bani in ea,e pusa la punct de la A la Z.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...