Sari la conținut

In Sibiu... Un Motor Alb Infipt Intr-o Conserva...


-Sir Daniel-
 Share

Postări Recomandate

Am fost informat de catre un coleg, ca la Spitalul Judetean, o conserva a taiat calea unui motor, cel mai probabil ceva enduro, motorul zice-se ca e daramat destul de rau...

Eu nu pot pleca sa vad ce si cum, dar daca sunt sibieni pe aici si pot sa traga o fuga, ii rog mult sa vada cine e si ce s-a intamplat!

 

Sa speram ca e totul ok!

Doamne ajuta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Doamne, de ce in fiecare zi tre sa se intample ceva?!

si pe forum nu ajung toate accidentele...... Asta e....traficul in Romania lasa de dorit, de fapt mentalitatea unora (las ca pune el frana ca nu a fi prost sa dea in mine, pe asta il fac ca are numa 2 roti etc etc etc).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vorbit personal cu baiatul. El e ok. "un triplu salt cu dublu surub sterizare perfecta pe spate cu lovire in parbriz" ca sa-l citez. E si pe forum dar nu prea intra. Nu a patit nimic insa motoreta e cam rupta. Bine ca a scapat teafar. Bafta multa cu reparatiile. :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vorbit personal cu baiatul. El e ok. "un triplu salt cu dublu surub sterizare perfecta pe spate cu lovire in parbriz" ca sa-l citez. E si pe forum dar nu prea intra. Nu a patit nimic insa motoreta e cam rupta. Bine ca a scapat teafar. Bafta multa cu reparatiile. :cheers:

E bine daca dupa asa accident mai are chef de glume.Nasol ca s-a facut praf motorul :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...