Sari la conținut

A Fost Dnepr...


Joe Black
 Share

Postări Recomandate

felicitari MAN.in sfarsit ai scos-o.(motoreta).si sa stiti ca am ajuns tarziu ca

becul era chior,si viziera varza.am luat la ganganii in mecla....,dar nu pot sa uit

cum am plecat din buc(in 8-uri)si cum o misc acum.am deja cu ea vreo 800 km si

2 accidente intr-o sapt..minore,si nevinovat.abia astept sa ne intalnim sa iti dau

pantofii la curatat de ulei :blbl: .dar intai ne udam motoretele unul altuia dar nu

cum fac cateii la roata.

 

 

fuck! garniturile de pluta....am uitat de ele....eu am fost cel mai fericit cand te-am sunat shi mi-ai spus ca ai ajuns intr-o ora.... iar 8-urile alea ne-au shocat cand ai plecat, cred ca tzi-au ramas in reflex de la poligon!!! :laugh: sa ne vedem cu bine!!! :) :D

 

Faina motoreta..seamana cu propitaru :crack:

 

 

o iau ca pe un compliment, k altfel nu pot.....asta inseamna ca am mai "veoluat"shi eu putzin, k sa ajung la plafonul impus de "CAFEUA CU LAPTE"!! :moto:

 

faina mobra.......... :10:

nenea , nenea cat prinde la ora? :)

 

 

cei de la honda dau OFICIAL 147KM/H....neoficial in teste 159....pe bord e gravata ultima cifra 160, dar mai are o linie nenumerotata de 170(banuiesc la vale cu vantu' din spate)...eu i-am dat 105 pana acum shi nu cred c-o sa trec de 130...

 

de la 70, itzi lacrimeaza ochii iar de la 90 incepe sa se ridice casca in varfu' capului (un brain-cap serios)... :cheers:

 

Frumoasa mobra, felicitari, mai ales ca stiu ca astepti de juma de ani s-o inmatriculezi.

 

Sa te bucuri de ea is fara evenimente neplacute.

 

 

poveste lunga cu inmatriculatul...cu "plansete shi nervi" din cauza conjuncturilor...dar cum nimic nu vine gratis shi problemele se pot rezolva doar cu bani, ne-am conformat...

 

totzi membrii familiei mele sunt incantatzi (ceea ce pe mine m-a "dat pe spate") , ceea ce nu credeam c-o sa reushesc candva...iar de evenimente ma feresc kat pot... :rose:

 

off- topic: una din pisicile alea, are acum un pisoi mic, negru shi al dreaq' de frumos shi zbanghiu :cheers:

 

BLACKULE SA TE STAPANEASCA SANATOS NOUA JUCARIE! Si sa vii pe la mine pe la garaj sa o vad si eu! :hurt: Prietenii stiu de ce!

 

Ry.

 

 

bai vere!!! eu vin pe la tine, da nu pe la garaj...."NOI" vrem sa ocolim locul ala :D ...e aproape "tzipla"...dar inevitabil vom veni pentru "suvenirul" din germania... :lol: in rest numai sucuri shi satisfactzii! :D :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fuck! garniturile de pluta....am uitat de ele....eu am fost cel mai fericit cand te-am sunat shi mi-ai spus ca ai ajuns intr-o ora.... iar 8-urile alea ne-au shocat cand ai plecat, cred ca tzi-au ramas in reflex de la poligon!!! crackup.gif sa ne vedem cu bine!!! 67.gif ricky.gif

 

 

 

in ritmul asta nu cred ca ne vedem.in seara asta inca un....accident.taxi franat si

virat dr.eu spate stg si vrut depasit dr.cazut,zgariat cil stg,barba mea(noroc cu casca).

vrut mers politie,abandonat pana la urma,ala a mers inainte,probabil m-asteapta :lol:

nu aveam revizie ca altfel...desi te intorc astia ca n-ai tinut dist,ai vrut sa depasesti pe dr.....

dar boul mergea pe mijloc.faza tare ca s-a adunat lume si toti sarisera cu gura pe ala.ma

consider vinovat 50%.aveam 50-60 kph.dist cca 10 m.s-a blocat spatele,n-am apucat sa franez

fata si am intrat in prostan.o sa ajung sa ma incui in casa.

 

vii la intrunire in ct?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

in ritmul asta nu cred ca ne vedem.in seara asta inca un....accident.taxi franat si

virat dr.eu spate stg si vrut depasit dr.cazut,zgariat cil stg,barba mea(noroc cu casca).

vrut mers politie,abandonat pana la urma,ala a mers inainte,probabil m-asteapta :crack:

nu aveam revizie ca altfel...desi te intorc astia ca n-ai tinut dist,ai vrut sa depasesti pe dr.....

dar boul mergea pe mijloc.faza tare ca s-a adunat lume si toti sarisera cu gura pe ala.ma

consider vinovat 50%.aveam 50-60 kph.dist cca 10 m.s-a blocat spatele,n-am apucat sa franez

fata si am intrat in prostan.o sa ajung sa ma incui in casa.

 

vii la intrunire in ct?

 

 

ai mare grija ....roaga-te sa nu se fi dus taximetristul la politzie :cheers: ... cat ma bucur ca nu ai o HAYA!! la constantza am vrut sa vin neaparat, dar nunta in familie... iar probleme am shi eu de genul ca imi bag in taximetrishti, mai rau ca becali in antena.... shi shuturi in mashini la greu...de exemplu ieri au fost 4 "incidente" in 20 km :cheers: ...shutul de onoare shi l-a adjudecat un ochelarist care ramasese in mijlocul intersectziei, deshi avea loc de dat inapoi, nu a facut-o :lol: ...tras in fatza lui, dat shut shi ashteptat reactzie...se cam blocase( mai bine pentru el :laugh: )...

 

du-te fa-tzi ITP-ul...te duce max. 100ron cu tot... :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...