Sari la conținut

Fete Scuteriste


mau
 Share

Postări Recomandate

In fine.....hai sa zicem ca avem 2 scuteriste....................dar unde sunt celelalte???

Am vazut atatea in trafic si nici una pe forum. Probabil ca se folosesc de scuter doar pt. a ajunge la servici mai repede, nu si pt. distractie :)

Si ma refer la cele cu casca si echipament..........nu la nevestele slaparilor care si ele merg fara casca si rontaind seminte la semafor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 651
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

isi dau prea multa importanta scuteristele(de aici) :) eu ma lipsesc :)

auzi ca mai sunt si alte lucruri inafara de scutere E NA PE BUNE ! NOI CARE DORMIM CU ELE IN PAT ! :P

 

Nu inteleg de ce te-ai simtit vizat. Am spus ca nu are sens sa incep cu scuzele ca de ce nu am venit, dar ca nu imi fac toata ziua de duminica in jurul orei de 14 cand este intalnirea. Daca tu crezi ca imi dau importanta , te rog sa ma scuzi dar nu prea sunt de acord . Nu am chef sa ma cert cu nimeni.

 

Legat de chestia cu femeile slaparilor, sper sa nu fi fost cu tinta. Nu sunt dintre cei / cele care strica imaginea scuteristilor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cosminake , ceea ce dorea ea sa transmita ca duminca a avut program fara scuter , s-a vazut cu prietenul...si mi se pare normal :)

 

 

si eu m-am intalnit cu prietena :D am tarat-o la intalnire :P in fine nici eu nu vreau sa ma cert cu fetele :jump: eram un pic aburit/suparat/ofticat cand am postat (dar nu pe voi) :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si eu m-am intalnit cu prietena :D am tarat-o la intalnire :) in fine nici eu nu vreau sa ma cert cu fetele :jump: eram un pic aburit/suparat/ofticat cand am postat (dar nu pe voi) :)

Mai Cosminake, hai sa ne convingem nevestele sa se inscrie pe forum ca sa "populam" putin topicu'.

Parca prevad ca nu ne mai lasa la intalnire cu scuterele daca se apuca de "rasfoit" prin forum :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cosminake , ceea ce dorea ea sa transmita ca duminca a avut program fara scuter , s-a vazut cu prietenul...si mi se pare normal :P

 

 

:) In sfarsit un post nerautacios-neluantpestepicior la adresa mea! Uau! Si chiar ai inteles corect ce am vrut sa spun! Daca o sa o tii tot asa , s-ar putea sa inceapa sa imi placa de tine :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:P In sfarsit un post nerautacios-neluantpestepicior la adresa mea! Uau! Si chiar ai inteles corect ce am vrut sa spun! Daca o sa o tii tot asa , s-ar putea sa inceapa sa imi placa de tine :)

ai facut bn ca ai venit printre noi :D daca mai ai prietene scuteriste cheama-le;) fetele/femeile pe motor arata mortallll :):>

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

buna baieti , stiti defapt yo sunt fata , pot sa vin si yo la arc ??? maria ma cheama :) :P :)

 

daca reusesti sa bagi scuterul in avion..ca altfel pana ajungi pleaca lumea acasa si e pacat sa bati atata drum degeaba. si schimbarea asta de sex, de cand? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca reusesti sa bagi scuterul in avion..ca altfel pana ajungi pleaca lumea acasa si e pacat sa bati atata drum degeaba. si schimbarea asta de sex, de cand? :jump:

 

de cand m`am uitat intre picioare :haha: vad ca tu ma jignesti , mai rau imi jignesti furia roshie , mai .. tu nu stii cate mile cosmice prinde cand bag mana`n caz :) :P :) :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ca sa fiu on-topic,eu pe aici prin CT n-am vazut nici macar umbra de scuterista,creca daca vad vreuna merg si fac 87 matanii la biserica...acum nush cauza dar banuiesc ca fetele de pe aici ,care ar vrea sa se plimbe cu un scuter,sufera de fenomenul complexarii "ce zice lumea daca ma vede pe scuter" sau "eu sunt o mare doamna n-am ce cauta pe scuter" etc...fete pe motoare (nu pasagere) am vazut insa...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu am zis-o cu rea intentie ..si al meu cam tot la scuter se incadreaza :)

 

oricum te fac .... tu nu intelegi ca oamenii intra in case cand ma vad pe strada cu 50000 m/h ??? :D :jump:

 

 

am si yo o vecina aici in cartier care are un scuter , dar mie rushine sa vb cu ea , m`ai are o sora mai mare si mie teama rau de tot ca`s doua :P :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am si yo o vecina aici in cartier care are un scuter , dar mie rushine sa vb cu ea , m`ai are o sora mai mare si mie teama rau de tot ca`s doua :) :P

PRIMA oara e mai greu , dupaia o sa-ti fie mai usor :)

 

--- Mesaj completat în 27 Feb 2008 20:30 -------------

nu sunt eu destul de "circ" ? :jump:)))

tu umblii doar cu motociclistii aia de care ti-a zis mama ta sa te feresti :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ca sa fiu on-topic,eu pe aici prin CT n-am vazut nici macar umbra de scuterista,creca daca vad vreuna merg si fac 87 matanii la biserica...acum nush cauza dar banuiesc ca fetele de pe aici ,care ar vrea sa se plimbe cu un scuter,sufera de fenomenul complexarii "ce zice lumea daca ma vede pe scuter" sau "eu sunt o mare doamna n-am ce cauta pe scuter" etc...fete pe motoare (nu pasagere) am vazut insa...

Cum naiba? :P In august am vazut 2 scuteriste pe chinezarii, una era pe blvd. Mamaia si una pe langa Tomis.

Uita-te mai atent ca sigur sunt :)

 

 

Bafta! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La mine sunt o gramada de scuteriste! Si fete tinere 17 - 18 ani care, nah, se urca si ele pe scuter pana la padure sau pana la magazin ... bineinteles, fara casca! Si femei mai in varsta, 2-3 la numar, la vreo 30 de ani :D.

 

In genu`:

 

Ii "fura" scuteru lu barba`su sa nu se duca cu el la bautura :P si pleaca cu el la maicasa, in satu celalalt!

 

A fost un caz din asta p`acolo pe la mine!

Ma rog, astea nu prea sunt ele scuteriste, da gestu` conteaza! :)

 

Bafta! :)

Editat de t.H.u.G.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PRIMA oara e mai greu , dupaia o sa-ti fie mai usor :)

 

<small>--- Mesaj completat în 27 Feb 2008 20:30 -------------</small><br/>

tu umblii doar cu motociclistii aia de care ti-a zis mama ta sa te feresti :P

eu umblu cu golani :) sau ei cu mine :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum naiba? :P In august am vazut 2 scuteriste pe chinezarii, una era pe blvd. Mamaia si una pe langa Tomis.

Uita-te mai atent ca sigur sunt :)

Bafta! :)

 

eu unul nu am vazut...or fi cine stie,sau fiind vara poate erau venite din tara cu jeep-ul cu remorca in care se afla barca cu motor,bicicletele,scuterul,ATV-ul...sti,cum se poarta in ultima vreme la romanul bogat care vrea sa arate asta... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ai facut bn ca ai venit printre noi :P daca mai ai prietene scuteriste cheama-le;) fetele/femeile pe motor arata mortallll :):>

 

Mhei, despre aspectul pe care il consideri "mortal" nu-mi pot da cu parerea. Ce vreau sa spun este ca nu cunosc fete scuteriste printre prietenele mele, dar ca multe dintre ele mi-au pus intrebari si au parut f interesate de subiect. Bineinteles, vesnica intrebare "Dar nu ti-e frica? De masini?Astia conduc ca tampitii " insotita de niste ochi de iepurash. Pe langa cele de genul asta , una dintre ele mi-a zis ca si ea isi cauta, dar vrea un Vespa, pentru care mai strange bani. Cel putin ca i-ar placea, nu stiu daca chiar avea de gand sa-si ia.

Alta chestie. Unul din motivele care m-au facut sa ma sui pe scuter este ca sa arat ( inclusiv mie, dar si fetelor din Bucuresti) ca se poate si altfel si ca in Jeep nu arati mai feminina.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mhei, despre aspectul pe care il consideri "mortal" nu-mi pot da cu parerea. Ce vreau sa spun este ca nu cunosc fete scuteriste printre prietenele mele, dar ca multe dintre ele mi-au pus intrebari si au parut f interesate de subiect. Bineinteles, vesnica intrebare "Dar nu ti-e frica? De masini?Astia conduc ca tampitii " insotita de niste ochi de iepurash. Pe langa cele de genul asta , una dintre ele mi-a zis ca si ea isi cauta, dar vrea un Vespa, pentru care mai strange bani. Cel putin ca i-ar placea, nu stiu daca chiar avea de gand sa-si ia.

Alta chestie. Unul din motivele care m-au facut sa ma sui pe scuter este ca sa arat ( inclusiv mie, dar si fetelor din Bucuresti) ca se poate si altfel si ca in Jeep nu arati mai feminina.

 

 

Offtopic:

Mah ... eu stiu ca fetele/femeile isi iau SUV-uri pentru siguranta! Si asa unele sunt ratoane in condus! :)

 

Am vazut acum pe PRO TV ca SUV-urile nu prea au facut mare lucru la Ncap ... Nissan a scos juma de stea :P cu modelu ala Navarro!

 

Si cica masinile de clasa medie au avut scoruri mai bune!

Ontopic:

 

Voi fetele scuteriste/motocicliste in trafic sunteti mai ferite! Am observat la tati asta. Mergeam cu el prin buc o data... zona muncii si mergea o fata cu un motor (chopper) si nu prea stia ce voia sa faca... ce e drept nici nu prea avea loc de manevre! Si tati cica : "Ia sa am eu grija la asta, ca e si fata, e si incepatoare!"

 

Eu asta am observat! Si am mai observat ca soferii incep sa ii "vada" pe scuteristi si motoristi si chiar ii trateaza cu respect! Ma rog, prin zona pe unde trec eu, am vazut cazuri! :)

 

Bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...