Sari la conținut

Fete Scuteriste


mau
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 651
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

de ce nu sunt fete scuteriste si la noi ? :wave: :crack: :crack: :lol: :lol:

 

Pai pentru ce sa fie fete scuteriste la voi? Si daca ar fi ce le-ai observa ... poate cand urca borduri :D

 

Asfalt uscat si salutari cu farul! :) :lol:

 

<small>--- Mesaj completat în 04 Mar 2008 05:13 -------------</small><br/>

:D Eu eram NECUNOSCUTA. iar scutarelu meu numai a vespa nu aduce. :D Faceti atata caz de fete scuteriste, dar cand vedeti una printre voi va intimidati si nici n-o bagati in seama . :burnout:

 

Bine ai venit printre noi. Desi a fost dezorganizare totala una peste alta a fost frumos si cel mai important nu au fost eveniente din cate am auzit. Sper ca nu v-au speriat astia micii prea tare incat sa nu mai veniti la intalniri. Imi pare rau ca nu am putut sa ajung, altfel ar fi decurs lucrurile daca eram prezent.

 

Offtopic: Pe viitor asa cum am zis. Cine nu respecta cele cateva reguli de bun simt zic eu, nu mai are ce cauta la intalniri. Cu toate asta intotdeauna or sa existe si oi negre, si nu ma refer la voi fetelor. Unora chiar nu poti sa le ceri mai mult si nu avem nevoie de asemenea participanti la plimbari si intalniri

 

Asfalt uscat si salutari cu farul! :) :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:lol: Eu eram NECUNOSCUTA. iar scutarelu meu numai a vespa nu aduce. :crack: Faceti atata caz de fete scuteriste, dar cand vedeti una printre voi va intimidati si nici n-o bagati in seama . :burnout:

Aici ai dreptate.......nu prea ati fost bagate in seama. :crack:

Ce fatza a facut nevasta-mea cand ai intrebat-o daca ea este Spirydusa :wave:

Dupa intalnire s-a ambitionat si tot ma intreba cand o invat si pe ea sa mearga pe scuter.........abia dupa multe ore de dezbatere am putut s-o conving ca e mai bine pt. ea sa ramana pasagera. :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D Eu eram NECUNOSCUTA. iar scutarelu meu numai a vespa nu aduce. :cheers: Faceti atata caz de fete scuteriste, dar cand vedeti una printre voi va intimidati si nici n-o bagati in seama . :cheers:

aici te contrazic :D eu ador ideea de fata pe motor ... orice fel de motor :D si crede-ma ca as baga in seama orice fata;) si nici vb sa ma intimidez:)) nu's genu :angryfire: chiar as invitao sa ni se alature(in caz ca nu ar fi cu noi in grup) e mai frumos sa fie si reprezentante ale sexului frumos printre noi;) :D :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aici te contrazic :cheers: eu ador ideea de fata pe motor ... orice fel de motor :wave: si crede-ma ca as baga in seama orice fata;) si nici vb sa ma intimidez:)) nu's genu :D chiar as invitao sa ni se alature(in caz ca nu ar fi cu noi in grup) e mai frumos sa fie si reprezentante ale sexului frumos printre noi;) :D :cheers:

 

Pai si sunt pana la urma scuteriste prin SM ori ba? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai si sunt pana la urma scuteriste prin SM ori ba? :D

 

am vaz 2 din cate stiu eu :cheers: 1 pe ujn scuter :>care ii da nenica mai cv decat un baiat ... si o tipa pe un aerox ... nu o vad des ... dar am observato odata cand ieseam de la sc ... dar eram prea stresat :cheers: nu am avut tupeu sa intru in discutie cu ea:P a da si era sa uit ... si o colega de a mea e scuterista ... ma rog a fost ... acum a plekat in italia la amore:)) nus daca acolo mai e dar aici a fost :wave: si era si tare tipa :> dadea 100 cu un sr replica model mai vechi ... (cel cu faruri dreptunghiulare , sau romb ce or fi ) in rest nu am vaz ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aici te contrazic :cheers: eu ador ideea de fata pe motor ... orice fel de motor :wave: si crede-ma ca as baga in seama orice fata;) si nici vb sa ma intimidez:)) nu's genu :D

 

nu am avut tupeu sa intru in discutie cu ea:P

 

pai.... :cheers: cum vine asta?ca te cam contrazici aici...asta este fals in declaratii,dom'le...se pedepseste cu amenda pina la 3000 ron sau cu inchisoare pina la 2 ani falsul in declaratii (...extras din Codul Penal)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ca sa n-ai tu de ce rade

 

 

da asa e , tu chiar crezi ca daca vad un scuterist/scuterista ca se varsa pe jos ca incep sa rad??? probabil ca da (asta daca sitatia e comica pe moment) dar sa stii ca ma duc in ajutor ,

 

<small>--- Mesaj completat în 04 Mar 2008 20:13 -------------</small><br/>

si asa el rade mereu...il gadila scuterista pe sub birou :cheers:

 

 

te rog frumos vorbeste la plural " scuteriste" :D :D :D

 

<small>--- Mesaj completat în 04 Mar 2008 20:16 -------------</small><br/>

Pai pentru ce sa fie fete scuteriste la voi? Si daca ar fi ce le-ai observa ... poate cand urca borduri :angryfire:

 

Asfalt uscat si salutari cu farul! :D :wave:

 

 

 

frate ai ceva cu mine ??? de fiecare data te iei de mine ( sau a fost o gluma??) si cand iti raspund , pauza sau nu`mi spune ca`ti place de fata si te dai macho in fata ei ?? in fine ... scz ca am "ras" de tine spiridusho , lets make up and be frends :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai.... :cheers: cum vine asta?ca te cam contrazici aici...asta este fals in declaratii,dom'le...se pedepseste cu amenda pina la 3000 ron sau cu inchisoare pina la 2 ani falsul in declaratii (...extras din Codul Penal)

 

E un fel de "hai mai tu esti serios ... nu, te-am pacalit" :cheers: :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai.... :cheers: cum vine asta?ca te cam contrazici aici...asta este fals in declaratii,dom'le...se pedepseste cu amenda pina la 3000 ron sau cu inchisoare pina la 2 ani falsul in declaratii (...extras din Codul Penal)

 

da mai da at eram stresat de sc ... in rest nu's genu tipului timid :D :wave: :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da mai da at eram stresat de sc ... in rest nu's genu tipului timid :D :wave: :cheers:

 

 

Da da ... asa se spune acum ... asa da-te cocos ca se poarta. Din pacate s-ar putea sa nu ai ocazia prea curand sa dovedesti asta, sigur asta daca nu vi in Buc la SMAEB 2008 :D

 

PS - Sigur, nu ca ar avea rost sa dovedesti cuiva aces lucru :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da mai da at eram stresat de sc ... in rest nu's genu tipului timid :D :cheers: :cheers:

 

pai...hotareste-te odata... :wave: ca fetele cauta de obicei tipul de barbat hotarat,sigur pe el si pe actiunile lui,puternic,care sa-i inspire si sa-i ofere siguranta... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai...hotareste-te odata... :cheers: ca fetele cauta de obicei tipul de barbat hotarat,sigur pe el si pe actiunile lui,puternic,care sa-i inspire si sa-i ofere siguranta... :cheers:

 

Pai stai sa-ti explic ceva ca poate nu ai/ati inteles. Fetele scuteriste de aici nu cauta barbati fatali pe-aici pe forum. Pur si simplu folosesc forumul in scopul pentru care a fost creat. Vorbesc intre ele si cu alti scuteristi, vin la intalnirile CSR, ne plimbam cu scuterele impreuna si atat. Corect fetelor? Daca altii si-au facut alta impresie, imi pare rau pentru ei si ii rog sa nu isi dea in petec pe-aici pe forum, sau macar sa o faca la discutii intre noi... Multumesc pentru intelegere - alias

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai stai sa-ti explic ceva ca poate nu ai/ati inteles. Fetele scuteriste de aici nu cauta barbati fatali pe-aici pe forum. Pur si simplu folosesc forumul in scopul pentru care a fost creat. Vorbesc intre ele si cu alti scuteristi, vin la intalnirile CSR, ne plimbam cu scuterele impreuna si atat. Corect fetelor? Daca altii si-au facut alta impresie, imi pare rau pentru ei si ii rog sa nu isi dea in petec pe-aici pe forum, sau macar sa o faca la discutii intre noi... Multumesc pentru intelegere - alias

 

pai da...dar citeste "printre" cuvinte...mesajul meu este putin ironic si practic exprima aceeasi idee dar sub o alta forma... :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu nu...chiar nu-mi place despre tine :cheers:

 

 

ehh asta e ... fiecare cu "placerile" lor , si nu ma afecteaza cu nimic ca`cuiva nu`i place despre de mine ,mai ales pe net :cheers:

 

 

LE: dar de blackrider iti place ???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai...hotareste-te odata... :cheers: ca fetele cauta de obicei tipul de barbat hotarat,sigur pe el si pe actiunile lui,puternic,care sa-i inspire si sa-i ofere siguranta... :cheers:

 

ironic neironic ... eu ma refeream in sensul de a intra cu ea in vb;) si ... de a o trage in grupu nostru :> nu cred ca ar deranja-o ... nici pe baieti;) mai ales ca nu mai sunt fet in grup ... desi poate s-ar simit jigniti :wave: da mnah :D cu cat mai multi cu atat mai bn

Editat de GeorGEBlaCKRidER
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ironic neironic ... eu ma refeream in sensul de a intra cu ea in vb;) si ... de a o trage in grupu nostru :> nu cred ca ar deranja-o ... nici pe baieti;) mai ales ca nu mai sunt fet in grup ... desi poate s-ar simit jigniti :D da mnah :D cu cat mai multi cu atat mai bn

:cheers:

 

Mutati-va si voi pe "Discutii intre noi" daca tot vreti sa vb ... se supara DMW :cheers:

 

Fete scuteriste nu am vazut in buc, decat o fata cu un Eliminator de 125 pe la Dristor, care e si pe forum din cate stiu!

 

Am vreo 2 pe la tara, da` din alea gen "no casca, no shit" ...

 

Bafta! :wave:

Editat de t.H.u.G.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu va mai dati atata cocosi ca am venit la intrunire si nu ma baga nimeni in seama...oi fi eu urata dar nu-mi ziceti ca tb sa fiu si frumoasa sa intru-n grupu vostru :cheers:

 

tipam acolo dupa voi si nu ma baga nimeni in seama...RUSINE!

 

numai gura-i de voi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu va mai dati atata cocosi ca am venit la intrunire si nu ma baga nimeni in seama...oi fi eu urata dar nu-mi ziceti ca tb sa fiu si frumoasa sa intru-n grupu vostru :cheers:

 

tipam acolo dupa voi si nu ma baga nimeni in seama...RUSINE!

 

numai gura-i de voi

 

 

Hai lasa spiriduso ca o sa vin si eu la intalniri :D

 

Hai zii, itzi plac juniorii? :wave:

Hai k mi-a luat tata pejo :cheers:

 

I Run tha streetz :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...