Sari la conținut

Loc De Intalnire Pentru Scuteristi...


alias
 Share

Postări Recomandate

gata ... a trecut si duminica asta..... :bigstar: :) ...pana la urma a iesit super misto:

la Billa au venit :flyboy,Rombaer si PaulKymco

la Circ:Screeky,Alias,Vladul,MariusJml

ne am intalnit pe la Parcul Crangasi (flyboy,Rombaer,PaulKymco,Screeky)-restul cu probleme:

am umblat cam asa :Crangasi-Drumul Taberei-Domnesti -Bragadiru-Bucuresti-Insulita (Lacul Morii)

....am facut si un pic de endureala pe la Bragadiru,baie in Arges ...ce sa mai tot tacamul .....ne vedem la urmatoarea intalnire

 

ps:am inteles bine ca sambata se merge la peste?....daca da hai sa stabilim....

ai gresit putin traseul........Dr.Taberei-Crangasi-Dr.Taberei-Domnesti-Clinceni-Bragadiru-Barajul Mihailesti..... intoarcere pe centura si intrare prin Militari pina la Lacul Morii...... :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ai gresit putin traseul........Dr.Taberei-Crangasi-Dr.Taberei-Domnesti-Clinceni-Bragadiru-Barajul Mihailesti..... intoarcere pe centura si intrare prin Militari pina la Lacul Morii...... :)

 

 

Oricum a fost superb. Exact cum imi place mie. :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ai gresit putin traseul........Dr.Taberei-Crangasi-Dr.Taberei-Domnesti-Clinceni-Bragadiru-Barajul Mihailesti..... intoarcere pe centura si intrare prin Militari pina la Lacul Morii...... :bigstar:

 

intradevar cam asta a fost traseul....am mai sarit si eu ce sa fac...la cat am umblat...cred ca am facut vreo 75 de km....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai eu l am intrebat si a zis ca nu iese la plimbare....inseamna ca nu mai vreti sa va plimbati cu mine..... :bigstar: :)

 

Cum sa nu ? :blink: Cred ca a intrebat numai prin messenger. Voi nu erati online ........

 

Dar mai este si astazi o seara si maine si poimaine..... Deci astept propuneri....

 

Giurgiu, 5.8.07: PaulKymco, Rombaer, ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum sa nu ? :bigstar: Cred ca a intrebat numai prin messenger. Voi nu erati online ........

 

Dar mai este si astazi o seara si maine si poimaine..... Deci astept propuneri....

 

Giurgiu, 5.8.07: PaulKymco, Rombaer, ?

 

 

gata...am vazut pe messenger....Screeky imi lasase mesaj.....Corect,mai e si azi si maine si poimaine......vin si eu la Giurgiu:am mai fost dar e misto.....Rombaer:o sa te duc sa vezi podul Prieteniei ,cand ai fost ziceai ca nu ai fost pe acolo.....

Editat de flying--boy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

gata...am vazut pe messenger....Screeky imi lasase mesaj.....Corect,mai e si azi si maine si poimaine......vin si eu la Giurgiu:am mai fost dar e misto.....Rombaer:o sa te duc sa vezi podul Prieteniei ,cand ai fost ziceai ca nu ai fost pe acolo.....

aaaaaa am vazut !...si mie mia lasat mesaj! :bigstar: :) :blink: ......... :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:blink: :bigstar:

acum 2 we am fost la curtea de arges ( enduro ) si la vidraru cu scuterul, we asta la Sighisoara la festival, we viitor la mare in 2 mai....cand ies si eu cu voi la o balta? :)

nu-i corect domn'le !

voi va distrati....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai adaugam pe cineva pe lista :Teo

 

Giurgiu, 5.8.07: PaulKymco, Flying-Boy, Teo, Rombaer, ?

 

Cine mai are timp si chef de o plimbare ? :bigstar:

 

@Flying-Boy: Mai baga si tu la scuterclub acolo. Poate mai vine cineva de acolo

Editat de rombaer
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

gratar????...ce gratar.......oprim la o terasa pe drum si ne umplem ghiozdanele de nu ne vedem!... :bigstar:

 

merge si asa..ultima data cand am fost in Giurgiu am mancat cu 12 Ron de de abia ma mai miscam.....cine se mai inscrie???......daca duminica se anunta urat ,am putea pleca sambata?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fiti atenti:eu diseara plec la tara.....stabiliti si voi azi pana in ora 18 ce si cum :

-cand plecam (sambata sau duminica);eu as propune sambata deoarece astia zic la meteo ca duminica va fi urat

-la ce ora......deci hai sa stabilim ca sa stiu exact cand sa vin in Bucuresti......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma io io as veni da bani canci nu am daca mai steptati un pic pana la sfarsitul lunii io o sa plec cu vlad la mare cu voi as merge dar nust.......... flyboy sa ma suni daca e ceva ca teoretic in proportie de 80% as veni si cu voi

 

peace out si asfalt uscat :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma io io as veni da bani canci nu am daca mai steptati un pic pana la sfarsitul lunii io o sa plec cu vlad la mare cu voi as merge dar nust.......... flyboy sa ma suni daca e ceva ca teoretic in proportie de 80% as veni si cu voi

 

peace out si asfalt uscat :bigstar:

 

 

pai ce bani sa ti trebuiasca....punem si noi mana de la mana si ti bagam 3 litri de benzina si aia e....pentru 120 km nu cred ca ti trebuie mai mult.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma io io as veni da bani canci nu am daca mai steptati un pic pana la sfarsitul lunii io o sa plec cu vlad la mare cu voi as merge dar nust.......... flyboy sa ma suni daca e ceva ca teoretic in proportie de 80% as veni si cu voi

 

peace out si asfalt uscat :bigstar:

 

Hai si tu cu noi. Mai am eu 4 litri cu care nu am ce sa fac. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fiti atenti:eu diseara plec la tara.....stabiliti si voi azi pana in ora 18 ce si cum :

-cand plecam (sambata sau duminica);eu as propune sambata deoarece astia zic la meteo ca duminica va fi urat

-la ce ora......deci hai sa stabilim ca sa stiu exact cand sa vin in Bucuresti......

 

Deci ?

 

Mai plecam sau cum ? Sa pare ca maine e urat http://vremea.acasa.ro/prognoza_romania_Bucuresti.html :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...