Sari la conținut

Loc De Intalnire Pentru Scuteristi...


alias
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Miercuri (13.02.2008), de la ora 18:00 pana la 19:00-19:20, o mica adunare CSR la Arcul de Triumf, alaturi de motociclisti, mai discutam una-alta, mai admiram viitoarele achizitii, bem o cafea, apoi mergem la Blue Jack(pe Dorobanti) sa bem un cappuccino/ceai/suc, preturi super!

Eu si marius45jml vom fi acolo sigur!

 

Va asteptam!

 

 

 

Bafta! :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Miercuri (13.02.2008), de la ora 18:00 pana la 19:00-19:20, o mica adunare CSR la Arcul de Triumf, alaturi de motociclisti, mai discutam una-alta, mai admiram viitoarele achizitii, bem o cafea, apoi mergem la Blue Jack(pe Dorobanti) sa bem un cappuccino/ceai/suc, preturi super!

Eu si marius45jml vom fi acolo sigur!

 

Va asteptam!

Bafta! :wink:

 

 

 

vin si eu daca nu ingheata pietrele :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vin si eu daca nu ingheata pietrele :)

Nu ingheata, doar crapa :kiss: Hai ca s-a anuntat cald miercuri.

 

Miercuri (13.02.2008), de la ora 18:00 pana la 19:00-19:20, o mica adunare CSR la Arcul de Triumf, alaturi de motociclisti, mai discutam una-alta, mai admiram viitoarele achizitii, bem o cafea, apoi mergem la Blue Jack(pe Dorobanti) sa bem un cappuccino/ceai/suc, preturi super!

Eu si marius45jml vom fi acolo sigur!

 

Va asteptam!

Bafta! :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Propun urmatorul program pt. duminica (17.02.2008) (daca nu ploua sau ninge):

- o plimbarica in Bucuresti: circ-romana-universitate-unirii-tineretului-nerva traian-piata alba iulia-muncii-obor-circ

- gratar la locul unde am facut data trecuta offroad (cine stie cunoaste)

Gratarul: - de data asta ceva mai deosebit (doar e primul gratar pe anul asta)

- peste (ceva mai fara oase): merluciu, salau, somon (asta tre' sa hotaram cel tarziu cu o zi inainte)

- pestele va fi curatat la mine acasa, la fata locului fiind mai dificil

- cu gratarul cred ca o sa vina Alias

- mujdeiul de ustoroi il lasati in seama mea pt ca sunt maestru (oscilez intre mujdei cu lamaie si maioneza si mujdei cu rosie coapta pe gratar sau plita)

- mai tre' sa se cumpere carbuni, suc, paine, pahare de unica folosinta

- restul mai aducem si de acasa....una alta

Astept propuneri si completari la cele scrise mai sus si in acelasi timp vreau sa stiu numarul de persoane ca sa stim ce cantitate de peste sa cumparam.

In rest, voie buna :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Propun urmatorul program pt. duminica (17.02.2008) (daca nu ploua sau ninge):

[...]

Astept propuneri si completari la cele scrise mai sus si in acelasi timp vreau sa stiu numarul de persoane ca sa stim ce cantitate de peste sa cumparam.

In rest, voie buna :kiss:

Eu zic sa luam si niste carne de porc si pui pentru cei care nu vor peste. Soia nu cred ca e necesar sa luam :)

 

 

Bafta! :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut. Datorita unor dificultati tehnice nu cred ca pot ajunge miercuri la Arc. Totusi daca astrele se vor alinia propice si pot sa scap in timp util incerc sa vin, dar tre sa stau pe langa scuter ... prietenii stiu de ce :lol:

 

Duminica se anunta o zi mare si importanta - primul gratar pe 2008

 

Eu ma bag la peste prajit, carne de porc, carne de pui, din cate stiu am si carbuni asa ca nu ne trebuie decat putin soare sau daca nu soare macar un 5-6 grade acolo sa nu ne-nghete gratarul.

 

 

Asfalt uscat si salutari cu farul! :kiss: :wink:

 

PS - de-abia astept caldura ca sa facem si un pescuit :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic sa luam si niste carne de porc si pui pentru cei care nu vor peste. Soia nu cred ca e necesar sa luam :lol:

Bafta! :wink:

Chiar sunt curios cum iese soia pe gratar :kiss: :) :lol:

Daca aveam scuteru complet veneam :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci pana acum avem peste si cotlete de miel, si nu se stie sigur: carne de pui si porc. :kiss:

Parca vad ca o sa iasa un megagratar cu de toate pe el.

Vladule, daca nu aduci niste mistret....tot degeaba. :)

Sa facem si numaratoatea: cu Cosminake suntem 5 :lol:

Din pacate am facut prezenta si cam multi absenti prin congelator, mistretul si carnatii din el impreuna cu caprioara au disparut pe la un gratar facut de ai mei saptamana trecuta :lol: Iar pulpa de ciuta, la fel, a "fugit" la tava :) Daca vreti iau pusca si facem porumbei&gugustiuci&ce mai misca pe cer la gratar :lol:

 

Parca as baga si eu niste miel...Dar si niste aripi de porc :lol:

 

 

 

Bafta! :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce de specialitati: cotlet de miel, aripi de porc........si ca sa nu fiu in urma....aduc si eu niste file de vitel. :)

Pana acum suntem 5 pers. si avem 10 tipuri de carnuri.........e bine.

Curaj baieti.......gratarul nu musca. :wink:

 

 

--- Mesaj completat în 12 Feb 2008 20:31 -------------
Ce de specialitati: cotlet de miel, aripi de porc........si ca sa nu fiu in urma....aduc si eu niste file de vitel. :lol:

Pana acum suntem 5 pers. si avem 10 tipuri de carnuri.........e bine.

Curaj baieti.......gratarul nu musca. :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce de specialitati: cotlet de miel, aripi de porc........si ca sa nu fiu in urma....aduc si eu niste file de vitel. :lol:

Pana acum suntem 5 pers. si avem 10 tipuri de carnuri.........e bine.

Curaj baieti.......gratarul nu musca. :wink:

Mai stii, daca nu ne ajunge carnea, s-ar putea sa muste gratarul, ai vazut ca erau caini pe acolo si nu sunt facuti din lemn :lol: :lol: :)

 

Hai nu se mai anunta nimeni?? Maine la arc, duminica la gratar, daca sunteti cuminti primiti si mancare.

 

 

Bafta! :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai mergem in pipera langa fostul keoke pe str fabrica de glucoza :wink: avem acolo loc sa facem ce vrem noi si offroad si sex in padure :kiss:

avem la dispozitie un gratar 1,50X1 m :) avem mese si scaune sa nu mancam pe scuter ca in floreasca ...

 

neste muzica ar fi binevenita eu n-am :lol:

ps aduceti prietenele daca vreti ...

 

intalnirea e la circ duminica la 14:00

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am mers pe scuter si la temperaturi mai mici.....pentru mine nu e greu. O haina mai groasa si asta e.

Problema apare la gratar......fiind cam frig pentru asa ceva. Deci tre sa ne gandim la o solutie, in asa fel incat sa facem ceva. Astept propuneri.

Editat de marius45jml
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutari!

cat de curand voi intra si in randurile scuteristilor, asa ca as vrea sa va cunosc. am citit cam pe sarite topicul asta, asa ca vroiam sa stiu daca maine (duminica) vine cineva la intalnirea de la Circ, parca pe la 14:00 era.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...