Sari la conținut

Loc De Intalnire Pentru Scuteristi...


alias
 Share

Postări Recomandate

pai vedeti ca dak va luati de mine sunt foarte suparacioasa si acida...asta ca sa stiti :huh:

cam cati va strangeti de obicei?

 

Stai lin ca sunt baieti buni, chiar daca se mai dau pe breazda uneori :ok:

 

Deci? Ce scuter ziceai ca ai? Sunt insistent stiu ;)

 

Asfalt uscat si salutari cu farul! :huh: :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

pai vedeti ca dak va luati de mine sunt foarte suparacioasa si acida...asta ca sa stiti :huh:

cam cati va strangeti de obicei?

 

cand nu ninge si e frumos afara in jur de 10-15, cu toate ca fiind prima iesire mai serioasa dupa iarna cred ca vin mai multi ... stai linistita ca gasim noi ac de cojocul tau daca esti ofticoasa si acida :cheers:))))))

 

casca ai ?! :huh:

Editat de cosminake
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

propriu si personal? hmm...n-am :huh:

 

Atunci m-ai bagat in ceata... Poate imprumuti ceva de la cineva sa inteleg? Sau poate vrei sa-ti iei un scoot in viitorul apropiat ... sau poate vrei sa fi pasagera sau ce sa inteleg?

 

Asfalt uscat si salutari cu farul! :huh: :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am ekipament baieti stati linistiti...din acest motiv nici nu ma opresc baietii la semafoare...ca nu-si dau seama dak-s fata sau baiat...sau un bun jucator de polo :cheers: :huh: :huh:

 

Bine bine, ai echipament, dar nu-l porti cand esti pieton pe strada ci atunci cand mergi cu ...? De ce tot eviti raspunsul?

 

Asfalt uscat si salutari cu farul! :ok: ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut!Duminica cred ca apar si eu.L-am reactivat saptamana trecuta dar era prea frig de plimbat.Si poate vin cu inca un pusti(fratele meu face 31! daca apuca sa inscrie mojito-ul).

 

Salut. Welcome!

 

Sper sa fie vremea super ca sa ne putem plimba si noi la un Branesti sau ceva ca sa facem primul gratar pe anul asta :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hmmm....pai....sa zicem ca am scuter...pana imi invat copilu sa mearga pe el...dupa ce il invat sa mearga...i-l pasez lui si aia e..sper in vara sa-mi iau moto ca nu mai tine :huh:

 

 

hands off boys :huh: are copil si probabil sot :cheers: oricum tot esti binevenita ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut. Welcome!

 

Sper sa fie vremea super ca sa ne putem plimba si noi la un Branesti sau ceva ca sa facem primul gratar pe anul asta :cheers:

 

Welcome back, ca am mai fost la Branesti cu voi.Le caram iar peste sine sau au terminat aia pasajul peste linii?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hmmm....pai....sa zicem ca am scuter...pana imi invat copilu sa mearga pe el...dupa ce il invat sa mearga...i-l pasez lui si aia e..sper in vara sa-mi iau moto ca nu mai tine :huh:

 

OK ai scoot am inteles. N-am aflat inca ce model, dar nici nu mor de curiozitate.

 

Acum back to work.

 

Asfalt uscat si salutari cu farul! :huh: :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hmmm....pai....sa zicem ca am scuter...pana imi invat copilu sa mearga pe el...dupa ce il invat sa mearga...i-l pasez lui si aia e..sper in vara sa-mi iau moto ca nu mai tine :huh:

Bun venit. Te asteptam duminica de la ora 14:00 langa fantana de la Circul de Stat. Locul exact il gasesti in linkul de la semnatura mea. Si zi-ne si noua, ca murim de curiozitate ;) , pe ce scuter o sa vii la intrunire?

 

Welcome back, ca am mai fost la Branesti cu voi.Le caram iar peste sine sau au terminat aia pasajul peste linii?

Bine ai revenit, au terminat drumul de la Branesti. Sper duminica asta sa fie la fel de frumos ca astazi, sa bagam un traseu de infometare si apoi sa prajim niste carne la gratar :huh:

 

 

Bafta! :cheers:

 

 

Edit: Acum am vazut ca ai scris marca si modelul.

Editat de VladuL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

yamaha neos

 

Cum a venit prima scuterista in topicul CSR cum forumul nu mai poate fi accesat pentru ca sunt prea multe conexiuni ;)

 

Multumesc pentru raspuns. Misto scuterelul e nou ori SH? Sa-l stapanesti sanatoasa si sa aveti parte de cat mai multi km impreuna fara incidente :cheers:

 

Asfalt uscat si salutari cu farul! :huh: :huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum a venit prima scuterista in topicul CSR cum forumul nu mai poate fi accesat pentru ca sunt prea multe conexiuni ;)

 

Multumesc pentru raspuns. Misto scuterelul e nou ori SH? Sa-l stapanesti sanatoasa si sa aveti parte de cat mai multi km impreuna fara incidente :cheers:

 

Asfalt uscat si salutari cu farul! :huh: :huh:

 

 

rabdare baieti ca o vedeti duminica si ii lustruiti scuteru si casca atunci :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

baieti mai vb...ma duc sa fac baitza ca apoi sa plec...cu scuteru...dak voi nu vreti sa veniti...dak nu ma vedeti la stiri pana atunci...poate ne vdm duminica desi eu stau cam prost cu rabdarea :cheers:

Editat de spirydusa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, clar asta era problema cu conectarea la forum.

 

Pentru duminica as vrea sa stabilim dinainte ce facem si unde mergem. Eu propun sa incercam un Branesti daca e frumos ca acum, facem acolo un gratar, poate iau si o undita sa sondez terenul, vedem. Daca este frig nu stiu daca are rost sa ne aventuram afara din Buc, deci propunerea mea ar fi in acest caz sa mergem la Floreasca pe lac :huh:

 

Cine este pentru:

 

1) Branesti

2) Floreasca pe lac

3) Mihailesti

4) Pustnicu

5) alte locatii (care?)

 

Asfalt uscat si salutari cu farul! :huh: :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, clar asta era problema cu conectarea la forum.

 

Pentru duminica as vrea sa stabilim dinainte ce facem si unde mergem. Eu propun sa incercam un Branesti daca e frumos ca acum, facem acolo un gratar, poate iau si o undita sa sondez terenul, vedem. Daca este frig nu stiu daca are rost sa ne aventuram afara din Buc, deci propunerea mea ar fi in acest caz sa mergem la Floreasca pe lac :huh:

 

Cine este pentru:

 

1) Branesti

2) Floreasca pe lac

3) Mihailesti

4) Pustnicu

5) alte locatii (care?)

 

Asfalt uscat si salutari cu farul! :huh: :cheers:

 

 

pai nu vorbiram mah ca mergem la mine dupa plimbare ?! sa facem gratar stii tu in pipera ...

Editat de cosminake
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hmmm...se vede ca nu stiu prea multi scutersti...ca eu traiam cu impresia ca scuteristii sunt pustani...all ...mai putin curierii...care sunt si ei...mai mult sau mai putin...hmmm...

 

deci azi nimeni nu iese cu mine? :cheers:

baaaa , termina cu anturaju p`aici ca te spun lu` cristi

 

 

Reverse

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai nu vorbiram mah ca mergem la mine dupa plimbare ?! sa facem gratar stii tu in pipera ...

 

Pai nush' vorbiram?

 

Asfalt uscat si salutari cu farul! ;) :huh:

 

--- Mesaj completat în 21 Feb 2008 15:21 -------------

baaaa , termina cu anturaju p`aici ca te spun lu` cristi

Reverse

 

Reverse bine ca ai aprut si tu. Chiar ma intrebam pe unde esti :cheers:

 

Asfalt uscat si salutari cu farul! :ok: :huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Reverse bine ca ai aprut si tu. Chiar ma intrebam pe unde esti :cheers:

Asfalt uscat si salutari cu farul! ;) :huh:

pai am vazut`o pe spirulina ca se baga in seama , si ea nu e scuterista ...e pasagera :eek:)

oanooo , cand ti-o iau si eu pe prietena ta capsuna la o tura?cu motoru of course :ok:

 

respectele mele domnul alias :huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...