Sari la conținut

Avem Nevoie De Arbitri De Traseu


mau
 Share

Postări Recomandate

Pentru cursa de scutere de la circuitul Amkart din 09.07.2006 orele 18-20 am nevoie de 10 arbitri de

traseu, varsta minima 16 ani. Acestia vor sta dealungul traseului si vor urmarii buna desfasurare a cursei.

Vor avea urmatoarele steaguri :

galben - inseamna ca sa produs un incident pe traseu si piloti sunt obligati sa reduca viteza/sunt interzise depasirile

rosu - cursa oprita/datorita blocarii traseului/pete de ulei ... etc

albastru - pt pilotii care sunt prinsi din urma cu o tura sa faca loc (nu cred ca va fi cazul :lol: )

 

 

Ma voi intalnii separat cu arbitri de traseu la circuit sa vada traseul si sa le explicam in detaliu ce au de facut.

 

Rog toti pilotii inscrisi sa ne ajute cu gasirea arbitrilor de traseu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru cursa de scutere de la circuitul Amkart din 09.07.2006 orele 18-20 am nevoie de 10 arbitri de

traseu, varsta minima 16 ani. Acestia vor sta dealungul traseului si vor urmarii buna desfasurare a cursei.

Vor avea urmatoarele steaguri :

galben - inseamna ca sa produs un incident pe traseu si piloti sunt obligati sa reduca viteza/sunt interzise depasirile

rosu - cursa oprita/datorita blocarii traseului/pete de ulei ... etc

albastru - pt pilotii care sunt prinsi din urma cu o tura sa faca loc (nu cred ca va fi cazul :cheers: )

Ma voi intalnii separat cu arbitri de traseu la circuit sa vada traseul si sa le explicam in detaliu ce au de facut.

 

Rog toti pilotii inscrisi sa ne ajute cu gasirea arbitrilor de traseu.

 

Cred ca pot fi disponibil pentru acest task. Pot sa-ti dau raspunsul final maine. Am ceva probleme la serviciu si in functie de cum le rezolv te anunt. Tinem legatura

 

Asfalt uscat si salutari cu farul! :cheers: :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca pot fi disponibil pentru acest task. Pot sa-ti dau raspunsul final maine. Am ceva probleme la serviciu si in functie de cum le rezolv te anunt. Tinem legatura

 

Asfalt uscat si salutari cu farul! :laugh: :crack:

 

a scris mau data greshit!

 

e pt 9.06. am modificat!!! daca munceshti duminica e pacat!!! :lol: :cheers: :cheers:

 

io cred ca vin cu galerie!!! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

parca spuneai ca participi shi tu la cursa???

nu pot din pacate,scooteru meu jog e distrus si nu am timp in perioada asta sa`l repar ... asa ca ma bag spectator si poate ajut cu ceva p`acolo ...astept cursa ptr 50cc cu viteze :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu pot din pacate,scooteru meu jog e distrus si nu am timp in perioada asta sa`l repar ... asa ca ma bag spectator si poate ajut cu ceva p`acolo ...astept cursa ptr 50cc cu viteze :crack:

 

baga-te la cursa open!!!

 

cred ca or sa te primeasca, mai ales ca tu tre sa schimbi vitezele shi pierzi timp pretzios :lol: :cheers: :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

baga-te la cursa open!!!

 

cred ca or sa te primeasca, mai ales ca tu tre sa schimbi vitezele shi pierzi timp pretzios :cheers: :crack: :crack:

am vb cu mau azi la arc si a zis ca fara dastea cu viteze momentan..poate vorbim in viitor sa faca ceva ptr 50cc cu viteze ca suntem destui :lol: ... oricum nu mi`ar fi frica sa ma bag cu scuterele nemodificate in cursa chiar daca trebuie sa schimb vitezele...am sliderele cam tocite :laugh:

 

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai dap ... astea care au viteze nu sunt scutere ... in skimb merg dna-urile de 50cc nemodificate sau daca sunt modificate intra la open

 

multumesc tuturor care s-au inscris ca arbitri de traseu ... deja am vo 8 cerereri ... o sa va contactez pe toti la inceputul sapt viitoare ca sa ne intalnim ... cand ma intorc de la intalneala mociclista de la mare

 

2 more ....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca pot fi disponibil pentru acest task. Pot sa-ti dau raspunsul final maine. Am ceva probleme la serviciu si in functie de cum le rezolv te anunt. Tinem legatura

 

Asfalt uscat si salutari cu farul! :cheers: :lol:

 

 

Imi pare rau dar cu deosebit regret va anunt ca nu pot indeplini acest task! :crack:

 

Poate alta data :laugh:

 

Asfalt uscat si salutari cu farul! :crack: :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi pare rau dar cu deosebit regret va anunt ca nu pot indeplini acest task! :crack:

 

Poate alta data :laugh:

 

Asfalt uscat si salutari cu farul! :cheers: :lol:

 

nui bai ... te asteptam oricum ca spectator .... sau poate ca pilot :cheers: ... sau si mai bine ... ca sponsor :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

... ca sponsor :crack:

 

Si cu ce sa va sponsorizez? :crack:

 

Sti tu ceva ce eu nu stiu? Oi fa castigat la loto? (Ar fi trebuit sa joc nu?)

 

Cine stie, daca o sa fiu vreodata in situatia sa am posibilitatea sa sponsorizez astfel de competitii, cu siguranta am sa o fac fara nici cea mai mica urma de ezitare!

 

Asfalt uscat si salutari cu farul! :bounce: :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine stie, daca o sa fiu vreodata in situatia sa am posibilitatea sa sponsorizez astfel de competitii, cu siguranta am sa o fac fara nici cea mai mica urma de ezitare!

 

dar pana atunci dintr-o amarata alocatie de 22 de lei... :bounce: :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dar pana atunci dintr-o amarata alocatie de 22 de lei... :bounce: :rolleyes:

 

Sunt pe salariu, dar sti cum se spune, intotdeauna este loc de mai bine :crack:

 

Asfalt uscat si salutari cu farul!

 

PS - Pana la mai mult ne vedem acolo, eu in calitate de spectator :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vin si eu dar ca specatator ca intre timp am facut o mica modificare la motor.

 

poti participa la cursa si cu scuterul tunat ... sa facut clasa speciala open pt astfel de scutere

 

in alta ordine de idei ... intalnirea tuturor arbitrilor de traseu ... pentru training ... va avea loc sambata 08.07.2006 la circuitul amkart la ora 10 dimineata ... am un loc liber pe scuterul meu pt un arbitru mai mic :rolleyes:

 

ps - incerc pe langa pitza aia sa fac rost pt fiecare arbitru de ceva tricou sau sapca de la vun sponsor ... care sa diferentieze arbitri de traseu de fotografi sau angajatii de la amkart care vor fi in zona

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca nu am 16 ani apropae 16 nu pot fi arbitru?

 

zi si tu ca ai 16 ... o sa te cred :rolleyes:

 

nu uitati :

 

... intalnirea tuturor arbitrilor de traseu ... pentru training ... va avea loc sambata 08.07.2006 la circuitul amkart la ora 10 dimineata ... am un loc liber pe scuterul meu pt un arbitru mai mic wink.gif

 

ps - incerc pe langa pitza aia sa fac rost pt fiecare arbitru de ceva tricou sau sapca de la vun sponsor ... care sa diferentieze arbitri de traseu de fotografi sau angajatii de la amkart care vor fi in zona

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...