Sari la conținut

Grupul detinatorilor de Aprilia RS125


Postări Recomandate

Si acum sa il citez pe un mare forumist in viatza :

 

" dar tu stii sa mergi descult pe gresie ? "

 

Te-ai infipt cu bicicleta aia cu motor in gard si vrei RS ? ;)

poi atun ci eram foarte mic, si nu aveam scuter, si ma credeam prea schumacer, si am crezut ca pot sa merg mai tare si am accelerat la maxim si m-am panicat, da de tunci m-am mai maturizat, oricum la inceput o sa merg prima sapt cu 20, apoi cu 30, apoi cu 40... si tot asa...pana o sa ajung sa nu mai pot scoate mana din gaz cum fac acuma :wave:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

poi atun ci eram foarte mic, si nu aveam scuter, si ma credeam prea schumacer, si am crezut ca pot sa merg mai tare si am accelerat la maxim si m-am panicat, da de tunci m-am mai maturizat, oricum la inceput o sa merg prima sapt cu 20, apoi cu 30, apoi cu 40... si tot asa...pana o sa ajung sa nu mai pot scoate mana din gaz cum fac acuma ;))

tu chiar te crezi ce spui ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Schumacher asta merge pe 4 roate ;)

 

 

k sa te tin la curent se da si pe doua ...........si imi pare ca se da bine..

 

http://www.youtube.com/watch?v=gtCE3IIMo58

 

poi atun ci eram foarte mic, si nu aveam scuter, si ma credeam prea schumacer, si am crezut ca pot sa merg mai tare si am accelerat la maxim si m-am panicat, da de tunci m-am mai maturizat, oricum la inceput o sa merg prima sapt cu 20, apoi cu 30, apoi cu 40... si tot asa...pana o sa ajung sa nu mai pot scoate mana din gaz cum fac acuma :wave:)

 

 

nu zic nimic din rautate dar asculta aici si o sa iti dai seama:

vechiul proverb: "lauda de sine nu miroase a bine" -asta ii cel mai adevarat aici pe forum , oricat esti sau crezi ca esti ,aici nu apare decat ca si:

"inca un prost care se lauda"

nimeni nu o sa te creada , sincer nici io nu prea te cred singura dovada k esti mai bun o poti demonstra doar LIVE............sti, ca si un concert: live fara playback..... ;)

 

si daca vrei sa vb imi poti da pm si vb pe mess despre orice vrei tu in legatura cu RS-ul

asfalt uscat!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stiam .

 

Next ?

ma lka chestia cu pana ce o sa ajung sa nu mi pot scoate mana din gaz am glumit, caci cred ca la viteze de peste 100-120 mi-ar fi frica, iar la scuter nu e mare lucru sa ti continuu la maxim deoarece cat poate sa mearga? eu am avut nevoie de vreo jumate de km ca sa prind 80, iar unde stau eu cel mai lung drum drept are 150-200 metri, si abia am prins 70, deci totusi. da hai sa nu umplem topicul cu prostiile astea.

 

 

 

imi poate da si mie niste sfaturi cineva pentru a face o alegere cat mai buna cand o sa imi iau?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma lka chestia cu pana ce o sa ajung sa nu mi pot scoate mana din gaz am glumit, caci cred ca la viteze de peste 100-120 mi-ar fi frica, iar la scuter nu e mare lucru sa ti continuu la maxim deoarece cat poate sa mearga? eu am avut nevoie de vreo jumate de km ca sa prind 80, iar unde stau eu cel mai lung drum drept are 150-200 metri, si abia am prins 70, deci totusi. da hai sa nu umplem topicul cu prostiile astea.

 

 

 

imi poate da si mie niste sfaturi cineva pentru a face o alegere cat mai buna cand o sa imi iau?

 

Nu ai terminat visul? ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma lka chestia cu pana ce o sa ajung sa nu mi pot scoate mana din gaz am glumit, caci cred ca la viteze de peste 100-120 mi-ar fi frica, iar la scuter nu e mare lucru sa ti continuu la maxim deoarece cat poate sa mearga? eu am avut nevoie de vreo jumate de km ca sa prind 80, iar unde stau eu cel mai lung drum drept are 150-200 metri, si abia am prins 70, deci totusi. da hai sa nu umplem topicul cu prostiile astea.

 

 

 

imi poate da si mie niste sfaturi cineva pentru a face o alegere cat mai buna cand o sa imi iau?

ai auzit de triciclete? sunt foarte bune pentru tine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ai auzit de triciclete? sunt foarte bune pentru tine!

iote domne motociclistii lu' peste,cine esti tu sa zici ca nu poate sa mearga pe un rs?sau pe orice alta motocicleta?ai impresia ca trebuie sa fi semi-zeu sa iti iei un motor?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

iote domne motociclistii lu' peste,cine esti tu sa zici ca nu poate sa mearga pe un rs?sau pe orice alta motocicleta?ai impresia ca trebuie sa fi semi-zeu sa iti iei un motor?

 

S-a infipt cu un Piaggio Si in gard :-s

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

,,iote domne motociclistii lu' peste,cine esti tu sa zici ca nu poate sa mearga pe un rs?sau pe orice alta motocicleta?ai impresia ca trebuie sa fi semi-zeu sa iti iei un motor?"

 

 

revoltat mai esti...

Editat de Tomek
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mare lucru... ca mam busit cu una de aia in gard, aveam vreo 12-13 ani, si m-am panicat... stati calmi ca am mai evoluat in domeniu cu mult fata de atunci...(app... era un piaggio ciao nu si:D)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mare lucru... ca mam busit cu una de aia in gard, aveam vreo 12-13 ani, si m-am panicat... stati calmi ca am mai evoluat in domeniu cu mult fata de atunci...(app... era un piaggio ciao nu si:D)

 

 

stai linistit unii de aici nu or cazut nici odata si sunt siguri ca nu o sa cada spre diferenta de exemplu de : Rossi , care ii fraier si mereu asa cam odata pe luna cade .........

 

stai linistit.... si io mai cad, chiar si cu bicicleta(ma refer chiar la bicicleta) uneori ;)

 

si am prieteni care nu cad aproape deloc .....DE CE?? nu o sa cazi niciodata daca nu incerci ceva nou niciodata........

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stai linistit unii de aici nu or cazut nici odata si sunt siguri ca nu o sa cada spre diferenta de exemplu de : Rossi , care ii fraier si mereu asa cam odata pe luna cade .........

 

stai linistit.... si io mai cad, chiar si cu bicicleta(ma refer chiar la bicicleta) uneori ;)

 

si am prieteni care nu cad aproape deloc .....DE CE?? nu o sa cazi niciodata daca nu incerci ceva nou niciodata........

 

Reisarule :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stai linistit unii de aici nu or cazut nici odata si sunt siguri ca nu o sa cada spre diferenta de exemplu de : Rossi , care ii fraier si mereu asa cam odata pe luna cade .........

 

stai linistit.... si io mai cad, chiar si cu bicicleta(ma refer chiar la bicicleta) uneori ;)

 

si am prieteni care nu cad aproape deloc .....DE CE?? nu o sa cazi niciodata daca nu incerci ceva nou niciodata........

si cam ce incerci tu NOU?tare`s curios :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

am si eu o intrebare... cred ca e cam stupida, da sunt varza la mecanica, cum se schimba un ambreiaj? la un rs... ca era unu care arata binisor, si zicea ca are nevoie de ambreiaj... si vroia putin... daca e o operatie simpla si fara mecanic si fara prea multi bani de bagat, cred ca as vorbi cu ala poate se baga la un schimb

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • l.u.v changed the title to Grupul detinatorilor de Aprilia RS125

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...